MUDr. Čunderlík verzus MUDr. Holáň

bielavila
8. sep 2014

ahojte maminky z Ba a okolia, ak mate nejake skusenosti s doktorom cunderlikom a holanom dajte nejake postrehy a rady, chystam sa na morfologicky ultrazvuk a dostala som odporucania na tychto dvoch lekarov, ze vraj najlepsich v odbore, ale neviem ktoreho si vybrat. Je to dost drahe, tak chcem aby to bolo vazne aj uplne kvalitne a bol to pre mna a manzela aj zazitok vidiet nase babatko, ale chcem aby to bolo aj odborne a profesionalne. dakujem za rady a nazory 😉 .

liz_lemon
8. sep 2014

@bielavila ja som tiez dostala odporucania na oboch, nakoniec som bola u MUDr. Cunderlika, a bol velmi prijemny, aj zasrandoval, vsetko vysvetlil

blavacka
8. sep 2014

@bielavila ja som bola pri obidvoch detoch u Holana a maximalna spokojnost....mne a aj manzelovi vsetko do detailov vysvetlil a poukazoval...urcite odporucam

sisaha
8. sep 2014

@bielavila ja som bola u Holana.., mala som vymenny listok od gyndošky.. Ak to ešte takto funguje, tak by si mala doplacat iba 10 eur. Bola som velmi spokojna - podrobne skontroloval kazdy jeden organ babatka.

lubka1983
8. sep 2014

A cunderlik to robi na kramaroch ci kde???

lubinkas
8. sep 2014

Ahoj, ja som bola pri obidvoch tehotenstvach u Holana a dokonca pri druhom este aj u Slezaka, a Mudr. Holan je podla mna skvely. S vymennym listkom sa unho za morfologiu neplati ani cent. Je velmi mily, ochotny, ukaze, vysvetli, zavtipkuje. Urcite neolutujes, ak k nemu pojdes, ale pozor, dlho sa caka na objednanie.

bielavila
autor
8. sep 2014

@sisaha , dakujem, mam vymenny listok, ale asi to uz nefunguje, mne vravela lekarka moja, ze 90 euro sa plati
@lubka1983 ano na kramaroch, ale ma aj sukromnu ambulanciu

lubinkas
8. sep 2014

@lubka1983 Cunderlik ma svoju sukromnu ordinaciu v Horskom parku a tam robi aj morfo.

lubinkas
8. sep 2014

@bielavila ja som bola minuly tyzden s vymennym listkom a neplatila som nic a dokonca nam dal aj dve fotky

bielavila
autor
8. sep 2014

@lubinkas ach ja neviem, vsade citam same chvaly aj na jedneho aj druheho 🙂 asi si hodim mincu, ved obaja su vraj spicka v odbore.

janka54321
8. sep 2014

Cunderlik vykonava sono v Horskom parku, je tam mensie zdravotne stredisko.. V piatok som tam bola.

bielavila
autor
8. sep 2014

@lubinkas a u koho si teda bola? u holana ci cunderlika? robil ti mofo aj 3D, ako dlho to trvalo? mne moja lekarka vravela, ze by to malo byt cca 45 minut casu pre mna a babatko, je to pravda? u oboch sa plati vraj okolo 90 euro, ja uz teraz neviem ☹

lubinkas
8. sep 2014

@bielavila to mas pravdu, obaja su spickovi a myslim, ze je v podstate uplne jedno ku komu pojdes🙂. Ale neviem ci u cunderlika nebudes platit nieco ... U holana sa este do nedavna doplacalo aj ked mal clovek vymenny listok, no momentalne to tak nie je

lubinkas
8. sep 2014

@bielavila bola som u Holana minuly tyzden. Morfo trvalo asi cca 40 min. a potom mi lekar este napisal spravu a pekne mi vsetko vysvetlil. V pripade otazok som sa mohla cokolvek spytat.

lubinkas
8. sep 2014

@bielavila mne robil morfo, ale parkrat prepol aj na 3D a dal nam obrazok z 3D

bielavila
autor
8. sep 2014

@lubinkas jej no super, to mi padlo celkom dobre, ze sa nic neplati, odlozene peniazky pojdu na kolisku 🙂

lubinkas
8. sep 2014

@bielavila 🙂. Poslala som ti aj IP 🙂

bielavila
autor
8. sep 2014

@lubinkas super tak to asi urobim tak, ze s vymennym listkom pojdem k holanovi, ked sa nic neplati a sama sa objednam k cunderlikovi, ked sa mi u holana nebude pacit a to si uz doplatim🙂 dakujem za radu

lubinkas
8. sep 2014

@bielavila to je fajn napad🙂, ale myslim, ze sa ti pacit bude a nebudes mat ziadne pochybnosti🙂. Ked raz budem nahodou cakat tretie, urcite pojdem aj tretikrat k Holanovi, ak teda bude dostupny🙂

bielavila
autor
8. sep 2014

@lubinkas ja sa bojim skor toho, ze sa mi bude tak pacit, ze budem chciet chodit kazdy tyzden, ved vidiet vlastne babatko este ked je v brusku musi byt dokonaly pocit, velmi sa uz tesim🙂

bielavila
autor
8. sep 2014

@janka54321 a ako bolo? platila si? bol mily? pacilo sa ti?

eri150
8. sep 2014

@bielavila ja som bola u holana. bola som spokojna. pristup aj profesionalita uplne v pohode. takze spravis dobre, ked pojdes k holanovi.

lubka1983
9. sep 2014

@lubinkas a to ti vymennz dal tvoj gyndos mas nejake problemy?

lubinkas
9. sep 2014

@lubka1983 ano, vymenny som dostala od mojej gynekologicky. Ona posiela vzdy na morfologiu v 20.-24. tyzdni a ak je problem, posle aj skor uz v 18.tt. Ja som mala zle vysledky, tak sme sa dohodli, ze pojdem v 19.tt a potom na kontrolnu morfologiu v 21.tt. Cize mi dala dva vymenne listky. Ale pri prvom tehotenstve som chodia k inemu lekarovi a ten mi vymenny nedal, takze som si to musela cele uhradit.

lubka1983
9. sep 2014

@lubinkas takze ti vysli zle triple alebo ine??no som zvedava mam vo stvrtok poradnu a mam tolko otazok dufam,ze na nic nezabudnem...

hanalucka
9. sep 2014

Holan 🙂

lubinkas
9. sep 2014

@lubka1983 ano, vysli mi zle tripple testy. Preto som bola dvakrat. Keby boli testy ok, tak idem len raz. Moja lekarka posiela kazdu tehulku na morfologiu🙂

denisafono
9. sep 2014

@bielavila Cunderlika nepoznam, bola som u Holana 2x na morfo a bola som max spokojna, je velmi prijemny, pocas celeho UTZ rozpraval k veci ukazoval co kde a ako. Trvalo to asi 45min takze fakt premeral vsetko co sa dalo, co bolo vidiet. Nemala som problemy v tehu ze by som musela ist na morfo, ale kedze chodim ku gyn do ProCare a Holan robi tam tak ma gyn poslal s vymennym listkom, dal mi 2foto z 3D a neplatila som nic.

lubka1983
9. sep 2014

@lubinkas ja som bola naposledy tehu pred 8 mi rokmi tak neviem ako to uz chodí ale vtedy som mala ule triple potom aj opakovane boli zle potom som sla na amnio..ta bola ok...morfo sa mi zda ze som bola na nejaky utz ale ci to bolo morfo si nepampatam,ale asi ano

lubinkas
9. sep 2014

@lubka1983 napisala som ti IP, aby som neodbocila od temy🙂

erickaa
11. sep 2014

@bielavila V prvom tehotenstve som bola u Čunderlíka, v druhom u Holáňa. Obaja sú skvelí, všetko vysvetlia, nič nezanedbajú. Choď tam, kde bude voľný termín, obidvaja sú dlho dopredu obsadení 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre