MUDr. Frantíšek Janíček z Galanty

trinitka87
23. nov 2010

Ake mate skusenosti, nazory ?? Ma aj svoju vlastnu ordinaciu alebo chodi len k porodom??

dakujem

judita2708
20. jan 2011

@f_janicek

Som rada,že pán doktor sa ozval,lebo niektoré veci,ktoré som sa tu o ňom dočítala,pre mňa su nezmysli! Nedávno som ležala na gyn. oddelení, a ten jeho prístup ku ženám je perfektný a to nezávisle od toho,či to boli jeho vlastné pacientky alebo ležali na jeho izbe! Robím v zdravotníctve, a kľudne môžem vyhlásiť,že takýto ľudský prístup doktora ku pacientom vidím málokedy!

maca_p
21. jan 2011

@f_janicek p. doktor, chcem sa vas spytat, ci budete pravidelne prispievat do tejto temy a odpovedat na otazky 😀 .
hned z fleku mam pre vas jednu, ako to bude s uz spominanou ambulanciou v seredi? viete, nechce sa nam cestovat po okolitych mestach a tu v seredi to chce obmenit. my seredske pacosky potrebujeme noveho gynekologa, mladeho, schopneho, prijemneho, pedantneho 😉
a mam aj druhu otazku na neskor, ale tu by som vam hodila do IP, kedze TP je stanoveny na 6.4 😎

f_janicek
22. jan 2011

Dobry den, pravidelne do temy prispievat nebudem, ale obcas sem nahliadnem, nech viem co je nove 😉

Co sa tyka ambulancie, mala by sa otvorit medzi majom a junom, mozno aj skor. Ked budem mat ohladom ambulancie blizsie informacie, dam vediet. S pozdravom, Janicek.

vera1132
9. feb 2011

ahojte, aj ja som rodila v ga nemocnici, sice ma neodrodil pan doktor, ale staral sa o mna..
Môžem ho len chváliť! a držím palce pri rozbehu ordinacie v seredi 🙂

siss_sz
12. feb 2011

aha, aku nasla som stranku 😉
http://www.nasilekari.sk/

evitkamalicka
12. feb 2011

@f_janicek jeeej zdravím pán doktor a ďakujem za ukážkovú starostlivosť, nejako nebolo čas sa prísť poďakovať osobne, rodila som 28.7.2010 cisárskym Olivera 🙂 (neúspešný spinál)

katelyn
16. feb 2011

@f_janicek ja sice nemam s vami skusenost ako s porodnikom ale prijimali ste ma pred par rokmi ked som zacala krvacat a bola som viac ako milo prekvapena vasim pristupom a myslim ze vdaka tomu ako ste sa spravali vy a ako velmi ste ma podporili som do roka porodila krasneho synceka..myslim ze ste clovek s velkym C a kazdy jeden lekar by mal mat taky pristup ako vy a potom by nase zdravotnictvo vyzeralo uplne inak...
a co viem od kamaratok co u vas aj rodili boli to len same chvali!! okrem toho ze ste velmi sympaticky ste aj velmi ustretovy a o svoje pacientky a nie len o tie sa starate ukazkovo!!!
dole klobuk pred vami a o tej ambulancii dajte viac info myslim ze zacnem velmi uvazovat nad zmenou lekara....

katelyn
16. feb 2011

@f_janicek zabudla som napisat ze som potratila to prve babo...

petrucikaa
17. feb 2011

bola som hospitalizovana na gyn. oddeleni v GA a mozem povedat, ze Dr. Janicek je snad jedina vynimka, ktory sa na vizite do papierov pozrel a spytal sa ako sa citim, velmi milucky, nie ako primar {kto mu neda do vacku ani do chorobopisu sa nepozrie} a mohla by som tu este pisat celu stranku toho ako to tam chodi na oddeleni ale to je uz ina tema... Pan DR. Janicek, verim, ze vam ta ochota a starostlivost vzdrzi dlho, nech tam je aspon niekto ,,normalny" lebo uz ani Dr. Havranek nie je taky ustretovy ako bol kedysi...

erov
17. feb 2011

ahojte, tiez sa pridavam s pozitívnou skúsenosťou. naposledy som bola hospitalizovaná v GA v júli a prijímal ma Dr.Janicek. napriek tomu že moje prvé tehotenstvo neskončilo dobre a o malinké som v prvom trimestri prišla, mám s pánom doktorom len príjemnú skúsenosť. citlivý prístup, vynikajúca starostlivosť a aj so zákrokom ktorý mi následne robil som bola spokojná. mnohé ženy musia ísť na kyret aj dvakrát, čo ich dr zle vyčistí, ale ja som mala zákrok pedantne vykonaný. o čom svedčí aj to že som o krátku dobu bez problémov znovu otehotnela 🙂

ericka1988
21. feb 2011

ahojte nevedela som že niečo takéto existuje, ja som rodila u pána doktora Janíčka tento rok v januári..........bola som v Galante 2 týždne s prenášaním, nakoniec mi pôrod začali vyvolávať......môžem povedať že je to jeden vynikajúci doktor, a určite by som neváhala u neho rodiť ešte raz............touto cestou sa mu chcem poďakovať................

alenka2910
22. feb 2011

Ahojte.V nemocnici som strávila 3mesiace ležaním na posteli s hore nohami, nemohla som vôbec chodiť.malú som mala až v pôrodných cestách, môj ošetrujúci lekár bol Janíček, môžem povedať že takého dobrého a ludského lekára som ešťe nevidela, som rada že som mala práve jeho podporoval ma, staral sa o mna, vždy sa na mňa prišiel niekoľkokrát za deň pozrieť.Bol pre mňa oporou, bolo to veľmi ťažké ale nakoniec všetko velmi dobre dopadlo, rodila som u neho a môžen povedať že som bola až nadmieru spokojná.

adkoalauri
10. mar 2011

U nás je jednoznačná spokojnosť s p. Dr. Janíčkom - aj keď sme nemali najľahší pôrod- mala som akútny cisársky rez :( no všetko dobre dopadlo a rastieme jedna radosť

vami0312
13. mar 2011

Dr. janíčka odporúčam. Pracovala som v Galante na novorodeneckom ako sestrička. Úžasný lekár, výborné pôrody, krásne spokojné bábätká.

petula023
15. mar 2011

ahojte..ja som velmi spokojna s panom doktorom Janickom...mne ho odporucila rodina a zatial nemozem povedat na neho krive slovko.. bola som v nemocnici,mala som mensie krvacanie a uz je vsetko v pohode a to vdaka mojmu doktorovi,taky pristup k pacientkam ako ma on som doteraz este nevidela a nepocitila...a zato velke Dakujem..
A pytali ste sa ze kedy otvara vlastnu ordinaciu,mne osobne ked som sa ho pytala tak mi vravel v lete myslim ze v july..nie som si ista....

mexx
15. mar 2011

@petula023 Čau Petruška... 😀 😀 😉

siss_sz
15. mar 2011

no tak ja uz som odrodila 😀 u pana doktora... musim priznat, ze na zac.tehotenstva (este som chodila do BA k dok.) som bola rozhodnuta rodit tam a vyhradne s epiduralkou... ale potom som sa v "jeho rukach" prestala bat 😀 takze ak niekto je za prirodzene porody a robi to uplne prirodzene😀 tak je to on! pri porode mi bolo uplne jedno kto mi co robi a hovori, vedela som, ze pod jeho vedenim bude vsetko viac nez ok... a tak aj bolo, krasny rychly porod-dakujem!
no a ked vam na UZV povie, ze babo ma 2900g, tak ich naozaj ma! nie ako sa tam mnohym zenam stava, ze mali mat 4,5kg a porodili 3,5kg...alebo naopak :-/ a pritom to lekari meraju na tom istom UZV pravdepodobne...tak nechapem 😅

evitkamalicka
15. mar 2011

@siss_sz ja musim tiez potvrdit, ze ma dobry odhad, na utz mal Oliver odhadovanu vahu 3000g a aj presne s takou sa narodil

petula023
16. mar 2011

cau Martinka... 😀 😅

deticky123
25. mar 2011

ahojte,prepacte,ze sa montujem 🙂 🙂 🙂 ,v galante som rodila 3x. Pred 10r,pred 5r a pred 16mes. takze sledujem ako sa uroven aj pristup lekarov a personalu meni a vyvija s lepsiemu,moja gynek je dr,Mytnikova uz 13 rokov,je vyborna a svedomita odbornicka,ale to su vsetci gynekol v galante,dr janicek ma 1x vysetroval,bol tesne pred atestaciou,moj syn mi na chodbe posepkal"mami ten dr sa podoba na Harryho Pottera 😀 😀 😀.Dr.jancik je tiez vyborny odbornik. tretie babo mi odrodila nova gynekologicka Silvia Klementova,je fantasticka 🙂 🙂 🙂 🙂,samozrejme pri porode bol aj jancik,kedze klementova nema atestaciu 😉 😉 😉 ale verim,ze klementova bude velmi oblubena doktorka, 🙂 ,a ked este raz 😀 😀 😀 😀 ,tak urcite rodim s klementovou 🙂

siss_sz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deticky123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deticky123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenka2910
5. apr 2011

@petula023
ahoj petuš čo som to počula že ty si v tom...tak gratulujem.....a v kolkom si?davaj si na seba pozor...Alenka T. 🙂

diwa
23. apr 2011

tento PAN DOKTOR nam priviedol v pondelok na svet malu Emmku. Do konca zivota si budem dakovat, ze ma rodil prave on. Porod bol dlhy a tazky, ale vdaka nemu som to ako tak zvladala..nielenze to je skvely odbornik, ale je to hlavne clovek s velkym Č a vdacim mu za vela. bol neskutocne starostlivy a prave ten jeho pristup mi velmi pomohol. teraz si hovorim, ze uz rodit nikdy nebudem, lebo to bolo au au. Ale ak by som mala zmenit nazor, tak len vtedy, keby ma rodil on. DAKUJEM 🙂

topzuzana
4. máj 2011

ahojte,
neviete, ako to vyzera s ambulanciou v Seredi?...a da sa k nemu prihlasit do Galanty? kedy tam ordinuje?
musim zmenit gynekologa, lebo sme sa prestahovali a po tom, co som si o panovi doktorovi precitala, tak jednoznacne vyhrava. dakujem.

siss_sz
5. máj 2011

@topzuzana co ja viem, otvorit v seredi by mal v juli... v GA podla mna nebude ordinovat uz, iba v nemocke pracovat (operacie, vizity a pod.)
... ale slubil, ze ked to bude aktualne, ze sa sem ozve 😉

topzuzana
5. máj 2011

@siss_sz dakujem

katka.t
30. máj 2011

Ahojte baby! Ja som pred porodom lezala na 10ne 2 tyzdne (po porode este tyzden takze dokopy 3tyzde) a jeho, Dr.F. Janícka som mala izboveho lekara. Mam len tie naj naj najlepsie skusenosti. Na vizite vzdy sa popytal na vsetko, vsetky vysledky prezrel, bol velmi mily, mal a hadam aj ma 🙂 perfektny pristup k zenam a aj tym ktore neboli jeho pasientky nie ako primar (ked si k nemu nepatrila tak k tebe bol arogantny, drzy, ani sa na teba nepozrie na vizite a mohla by som este pisat donekonecna). Ja chodim k Dr.Havrankovi a aj som rodila u neho cis.rezom pred 11mes. a som na 100% spokojna. Aj pocas tych 2 t. co som lezala v nemocnici pred porodom tak chodil za mnou pravidelne staral sa o mna, takisto to bolo aj po porode - dole klobukom pred nim. Je fakt perfektny spolu s Janickom.

climbi
7. jún 2011

Ahojte!ja som rodila pred rokom tiez u doktora Janicka,a mozem potvrdit ze je najlepsim gynekológom v Ga.9tyzdnov som musela lezat na 10ne.On bol mojim izbovym lekárom-on bol jediny ktory mi trpezlivo vysvetlil vsetky vysledky mojich vysetreni.Bol velmi mily aj ku mne aj mojej rodine.Ked som isla rodit,uz sa mu skoncila sluzba-ale on tam ostal kvoli nám dlhsie,aj po porode kazdy den prisiel sa na nás pozriet.
Pán Doktor-ak to budete citat tak vás srdecne pozdravujeme a dakujeme za vsetko🙂
Rodina z Madarska

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre