MUDr. Frantíšek Janíček z Galanty

trinitka87
23. nov 2010

Ake mate skusenosti, nazory ?? Ma aj svoju vlastnu ordinaciu alebo chodi len k porodom??

dakujem

evelin116
12. aug 2011

neviem preco tu kidate na ineho lekara ktory s touto temou nema nic spolocne. su tu same chvali na dr. janicka dufam ked budem po druhy krat tehu ze bude este primat nove pacientky... 😀 Nie ze by som nebola spokojna s mojim dr. ale mozna uz nebude ordinovat kym sa ja rozhodnem znovu otehotniet 😀

siss_sz
12. aug 2011

@evelin116 ktoreho dr. myslis, ze sa tu na neho kyda?

drobcek14sc
12. aug 2011

@deticky123 ja by som chcela len reagovať na pani doktorku Klementovú že ja som s ňou konkrétne mala aj jednu zlú skúsenosť keď na mňa nakričala že má pacientku na 10 poschodí ktorá bude rodiť a má tlak 180/200 a ona nemá čas na to aby ma prepúštala domov a to podotýkam že mala službu na dvoch poschodiach a ja som dostala prepúštaciu správu až o 16:00 hod. takže tak

pici
12. aug 2011

@evelin116 nikto tu na nikoho nekydal... ja sama za seba napriek tomu ze som nerodila, mozem odporucit kazdeho lekara v galante... su to takisto ludia a maju pravo aj na zle dni, aj ked si to my niekedy neuvedomujeme, ale urcite pocitit aj nasu zlu naladu v praci.... podstatne je, ze su odbornici a to na vysokej urovni... teda aspon ja mam taketo skusenosti... dr.janicek je mlady, mily prijemny, ambiciozny a empaticky... v neposlednom rade super doktor... urcite bude mat a ma vela pacientiek...

drobcek14sc
12. aug 2011

Ja som bola u pána doktora Janíčka na 3D ultrazvuku v Sereďi a konieckoncov budem u neho aj rodiť a už len z toho čo som počula a ako na mňa pôsobí je to veľmi dobrý človek ktorého táto práca baví a napĺňa. Má veľké ciele a určite nebude mať núdzu o pacientky má super prístup a je to super človek. Dá sa sním na všetkom dohodnúť a vie vám vyhovieť aj v nemožnom. Je to lekár ktorý je mladý a sková do rukáva všetkých aj tých ktorý ordinujú o niekoľko rokov viac ako on.

pici
12. aug 2011

@drobcek14sc urcite ano...

drobcek14sc
12. aug 2011

@pici A nakoniec si myslím kto ho spozná sám uverí aký je pán doktor no nie?

pici
12. aug 2011

@drobcek14sc urcite ano. ja som sa s nim dva krat rozpravala ked som cakala na svojho doktora a velmi prijemny clovek... a aj moj doky ho velmi chvalil

siss_sz
12. aug 2011

@pici tak ked unho robi 3D 😉 bár by ho nechválil 😅 chi...

deticky123
12. aug 2011

@drobcek14sc no veru na prepustaciu spravu si treba pockat,alebo sa dohodnut ,ze si prides pre nu,alebo niekoho posles 😉 myslim,ze ta pacientka s tym tlakom mala prednost...islo o zivot,alebo hned o dva!! doktori si idu nohy dolamat,tolko tam maju roboty,zadeluju priority a tou je porod,podla mna 🙂

pici
12. aug 2011

@siss_sz tak vies ako to je...

evelin116
13. aug 2011

@siss_sz
@pici v predchadzajucich stranach pisali o primarovi co sem vobec nepatri

buffinko
13. aug 2011

ahojte, @drobcek14sc ja len pridám skúsenosť s prepúšťacou správou, konkrétne ju mal na starosti pán dr. Janíček 🙂 keď som odchádzala z nemocnice (piatok), čakala som na ňu 4 hodniny a nič, nemal čas. potom ma to už prestalo baviť a dohodla som sa, že prídem v pondelok. v pondelok som si pred oddelením počkala ďalšie 3 hodiny - robil cisársky a hneď za tým ďalší akútny cisársky (to som sa dozvedela po tých 3ch hodinách, lebo stále mi sestričky hovorili, že mám ešte chvíľu počkať, že on hneď príde...) nakoniec som sa dohodla s mojím dr., že správu zoženie jeho sestrička a tak aj bolo....
takže asi tak (tým nechcem na neho povedať nič zlé), proste pôrody a akútne prípady majú prednosť, či ide o Janíčka alebo Klementovú alebo dr. XY. mohlo sa ti stať, že by mal službu pán dr. Janíček a správu by si nedostala ani o 16.00...

chrenkovae
13. aug 2011

@drobcek14sc jeeej tu sa pekne pisalo u Dr.ja som k nemu chodila posledny mesiac no užasni bol a lutujem že som ho nemala pri pôrode 🙂

siss_sz
13. aug 2011

no ved to som chcela napisat, ze pri tej praci doktorov, moze byt @drobcek14sc rada, ze to bolo o 16tej... takze to nebola v podstate ani "negativna" skusenost... akoze kazdy chce vypadnut z tej nemocnice, ked uz ho prepustaju, to je logicke, ale tam maju vsetci tolko roboty, ze nemozu kazdemu vsetko na zelanie :-/

eminka2510
13. aug 2011

Dievcata prosim vas co chodite k Dr. Janicekovi ... chcem sa spytat ci nahodou neviete ci on est ordinuje aj v galantskej nemocnici ... Ja som sa tam objednala do poradne a niesom si ista ake meno mi sestricka povedala ... malo by to byt vo stvrtok doobeda ...

siss_sz
13. aug 2011

@evelin116 teraz som si to tu listla a nenasla som noic o primarovi, iba ze jedna pani na neho mala cakat... potom sa tu spomina dr.kral a dr.Havranek... a ako od nich odisli pacientky, naozaj sa tu na nikoho otvorene nekydaa 😕

ivi163
14. aug 2011

@siss_sz
@buffinko
tak to je pravda ze maju toho vela..aspon v marci to bolo tak. Mne sestricky povedali na sale ze uz pol hodku by som mohla rodit ale cakala som na dr.Janicka ktory mal akutny cisarsky.Odomna "utekal" k dalsiemu porodu, no napriek tomu fofru isiel na kvalitu,nic neodflakol. Nemala som problem zo sitim, ziaden kyret,trpezlivo sa mi venoval - proste poctivo si urobil robotu aj ked toho mal vela. A dakujem bohu za zdrave dieta napriek malym komplikaciam.

pici
14. aug 2011

@evelin116 aha... nejako mi to ubziklo :D

drobcek14sc
18. aug 2011

@siss_sz a to že som čakala na prepúštaciu správu bolo na tú adresu že na dve oddelenia v nemocnici bol len jeden lekár a nie na tú adresu že nejaká mamičkA Mala vysoký tlak tak sa naučte čítať!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

siss_sz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pici
19. aug 2011

@drobcek14sc klud baby :D
@siss_sz

adkoalauri
20. aug 2011

@siss_sz čo sa tu tehotná žena rozčuluje? 😀

angelikas
22. aug 2011

ahojte, chcela by som sa spýtať ako je to s platením u dr. Janíčka? ďakujem. do IP

lea028
23. aug 2011

platí sa u dr, Janíčka registračný poplatok 20 Euro ?

lea028
23. aug 2011

dr.

katarina_04
23. aug 2011

@lea028 ahoj áno, ten poplatok je správny....ostatné by mala preplácať poisťovňa. A ešte ak by si otehotenela alebo niektorá tak ešte poisťovňa preplatí 3x sono....ostatné si hradíš sama.....
ja tam idem v utorok... tak napíšem podrobnosti 🙂

pici
23. aug 2011

baby prosim vas poradte, kamoska je objednana na ten ultrazvuk, ale my ani nemame potuchy kde v seredi ma ordinaciu...

lenkasop
23. aug 2011

@pici ahoj,ordináciu má na Železničnej ul., za bazárom smerom na železničnú stanicu. Snáď som ti poradila 😉

pici
23. aug 2011

@lenkasop dakujem, myslim ze do serede pojdeme obe prvy krat ale toto bude hadam postacujuce, dakujem velmi pekne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre