MUDr. Grochal - vaše skúsenosti

aduska211
22. jan 2015

Ahojte, objednala som sa na vysetrenie k MUDr. Grochalovi a chcela by som vediet ake mate s nim skusenosti + ako to tam cenovo vychadza 🙂

foodoorka
22. jan 2015

cena 50 eur za prvé sono, za ostatné 30 eur....odporúčam veľký odborník, všetko pekne popíše, ukáže, vysvetlí a spraví aj fotku krásnu 🙂

eriiika
22. jan 2015

Taktiez mozem odporucat, ma spickovy ultrazvuk a vsetko mi detailne poukazoval a povysvetloval

ivanka12311
22. jan 2015

Taktiež odporúčam prvé sono 50+6eur za fotku..krásne vysvetlí, spraví vyšetrenie ultrazvukom,výsledky máte hneď v rukách.Ja som sním bola veľmi spokojná.

daniela.u.
22. jan 2015

Maximálna spokojnosť , odporúčam.

jlp
22. jan 2015

Je skvely aj ako clovek aj ako odbornik

skarediacka
22. jan 2015

super..bola som tam 3x..takto by to malo vyzerať v našom zdravotníctve - ako v jeho zariadení..určite odporúčam

andje
23. jan 2015

Je to skvely odbornik. Bola som u neho pri prvom tehotenstve a som objednana aj teraz na 5.2.

kachniatko17
23. jan 2015

Môžem odporučiť bola som tam trikrát a aj manželovi sa,páčilo lebo všetko povysvetlovat ukázal

triniti1979
24. jan 2015

@andje ahoj a kedy si sa o jednavala?

andje
24. jan 2015

@triniti1979 objednavala som sa tento pondelok a najblizsie volne terminy mal na 3.2 o 8:00 a 5.2 o 12:00. Takze som si vybrala ten druhy.

sosovica
24. jan 2015

Najlepší doktor. Aj keď za to peniaze kto by nebol ale som bola straaaašne spokojna...

triniti1979
24. jan 2015

@sosovica ale na porovnanie s inym vysetremin je to primerana cena...

triniti1979
24. jan 2015

@andje dakujem

dena10
24. jan 2015

My sme tam boli dávno s manželom (pomaly 5 rokov) a bol to pre nás zážitok 😉

sosovica
24. jan 2015

@triniti1979 jasne ze ano...ja som vtedy platila aj 70 euro ale dala som zato lebo to vyšetrenie stalo zato....od A po Z mi povedal o mojej ešte nenarodenej dcerke v brušku ;)

emai
24. jan 2015

Bolo to super,vsetko sme krasne videli.ale podla mna dost drahe(viem,ze pristroje su velmi velmi drahe)ale ci si to lekary len nedohadUju ksefty ako v mojom pripade.moj doktora zbytocne vystrasil

mimi321
24. jan 2015

Skusenosti len tie najlepsie. Je skvely odbornik a ten pristup... Mozem len odporucat. Krasne vsetko popozera, ukaze, vysvetli, prsteky sme spolu ratali 🙂 Skvely zazitok pri oboch chalanoch. A pohlavie mi povedal uz v 12 tt a veru trafil. Podla jeho terminu som porodila presne na den.

aduska211
autor
29. jan 2015

@foodoorka
@eriiika
@ivanka12311
@daniela.u.
@jlp
@skarediacka
@andje
@kachniatko17
@triniti1979
@dena10
@sosovica
@emai
@mimi321

baby a da sa tam platit aj kartou? ci len cash? zobral vas presne na cas alebo ste ak cakali? 🙂

petka035
29. jan 2015

uzasny odbornik aj clovek 🙂

petka035
29. jan 2015

@aduska211 kartou sa platit neda,a berie na cas 🙂

norcima
29. jan 2015

@aduska211 no moze sa stat, ze budete aj cakat, napriklad ak babo nie je dobre vidno, tak posle maminu, trochupbehat po schodoch alebo sa poprechadzat a tym sa moze cas natiahnut. Tak ak bude taka buduca mamina pred vami, moze sa stat, ze budete aj cakat.

sosovica
29. jan 2015

@aduska211 on ta objedna na termin....presne...ale ci sa plati kartou to uz neviem ale myslim ze nie.Radsej si zober hotovost

dejna86
29. jan 2015

Dr.Grochala mozem len odporucit, velmi mily, prijemne prostredie, ak sa babatko nebude chcet na sone ukazat tak mamina pocka , troska pobeha po schodoch aby sa spravne otocilo babo a znova pozre sono, pozrel nam vsetky organy babatku a zistil ze nam rastovo zaostava co si moj gynekolog nevsimol takze velka vdaka jemu , velky odbornik za fotku si ani nevypytal peniazky lebo nebola kvalitna,odporucam si uchovat spravu z vysetrenia 🙂

kajalia
29. jan 2015

pre mňa aj partnera to bol zážitok pozorovať naše dieťatko, pán doktor všetko pekne povysvetľuje. Tiež sme si medzi tromi vyšetreniami boli pobehať aj po schodoch aby sa maličká ukázala aj v inej polohe. Môžem len odporučiť. 🙂

ukulela
29. jan 2015

aj ja mozem dr.Grochala len pochvalit ... uz len to, ze pri vstupe do ambulancie vstal od stola, podal ruku a predstavil sa hovori za vsetko. nadstandartny pristup. ano, nie je lacny, ale je vyborny a svedomity co a tyka vysetreni, a tiez sa uz v 12tom tyzdni trafil s odhadom pohlavia 🙂 a najkrajsiu foto mam prave do neho 🙂

matulapd
22. feb 2015

Ahojte kočky. Som rada že na pána Grochala čítam dobré veci. Čaká ma u neho za tri dni 3D sono a chcela by som sa Vás spýtať - zaplatili ste si aj za DVD? Čakám dvojičky a mám dilemu, či sa mám uskromniť len na fotku alebo je aj to DVD peknou spomienkou. Tiež som kdesi čítala, že si mamičky nosia USB kľúče na fotky. Ako to teda v tomto smere u neho chodí? Ďakujem za reakcie 😉

josephine77
22. feb 2015

@matulapd Ja som bola teraz 12. u neho a tiež sme si dali fotky na usb kľúč zaplatíš za to 10€ ale určite sa oplatí pozri môj fotoblog 🙂

p_etrisha
22. feb 2015

@matulapd ahoj, musi to byt nove usb, original zabalene, priplaca sa za to (neviem presne kolko, ale nie vela) a hlavne ti tam da koooopec fotiek, nie ako pri tych tlačených a mozes si ich dat sama urobit. Ja som dvd nemala, uplne mi fotky stačili... Inak,myslim,ze cenník ma aj na nete 🙂

josephine77
22. feb 2015

Nemusí byť nové - original zabalené určite.

vydrnik
22. feb 2015

Ja som bola u Mudr Grochala vo 20tt este som mala ist v 30 tt.ale on mi povedal ze ked mam problemy at uz nikde necestujem.Maly je predcasnatko Velmi pekne prostredie.Skvely lekar
.Vsetko nam vysvetlil.ukazal moj priatel skoro plakal proto ze videl poprvy raz babo na usg.ale ze sa maly nechcel riadne ukazat 3x zme museli von na chodbu.a zaplatili zme 50 eur.ale stalo to za to.kludne vsetkym odporucam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre