MUDr. Hlavačka verzus MUDr. Obert v Nitre

martinap2007
3. mar 2014

Ahojte baby, prosím vás o váš názor, rozhodujem sa pre nového gynekologa, a najviac sa mi pozdávajú MUDr. Hlavačka a MUDr. Obert, aké máte s nimi skúsenosti, a či majú dobré vybavenie . Poprípade mi odporučte nejakého skvelého odborníka v Nr. Ďakujem vám za každý názor.

kajus7
3. mar 2014

@martinap2007 ahoj, ja som chcela ist tiez ku Dr. Obertovi, ale uz nove pacientky neberie.. aspon nebral v oktobri..

tamitimi
3. mar 2014

ja chodím k dr. Obertovi, je super odborník a rieši okamžite problém. Je milý, ludský a aj sestrička je velmi dobrá.

dada432
3. mar 2014

Ja chodím k Hlavackovi a som maximálne spokojná, super prístup, vsetko vysvetli, objednáva bez poplatku, zatiaľ nijaké výhrady

janulienka77
3. mar 2014

ja chodím tiež k dr. Obertovi a som max. spokojná. A ako píše @tamitimi môžem len potvrdiť.

mirus1311
3. mar 2014

chodím k Hlavačkovi a som maximálne spokojná. Môžem len odporučiť. 🙂

kavejoro
4. mar 2014

@tamitimi môžem sa opýtať na vybavenie jeho ambulancie? má aj 3D sono?

tamitimi
4. mar 2014

ordinácia a cakaren su krásne nové

kamila68
4. mar 2014
kavejoro
4. mar 2014

@kamila68 chodievaš k Uharčekovi? si spokojná?

martinap2007
autor
6. mar 2014

ďakujem baby, za názory, aj tak som stále neni rozhodnutá ku ktorému 🙂 a viete mi povedať ešte niečo o tom vybavení ambulancie?

kamila68
11. mar 2014

@kavejoro chodím k nemu ja, moja mamina aj teta, tú aj operoval, myslím si že je super odborník, je vecný, vždy odpovie na akúkoľvek otázku ale nebude sa baviť o počasí alebo čo bolo večer v televízii. Okrem toho máš istotu, že sa o teba postará aj pokiaľ potrebuješ operovať.

kikusik23
13. mar 2014

@martinap2007 prosim ta a Obert berie nove pacientky?

martinap2007
autor
14. mar 2014

kikusik23 neviem presne, v ponelok budem volať..

donna11
14. mar 2014

@martinap2007 ahoj, Obert vraj nove pacientky neberie..ja chodim k Ravingerovi, je to velky odbornik, skuseny operater a hlvne velmi ludsky..som s nim max spokojna aj so sestrickou a ambulanciu ma plne vybavenu vsetkym, pocas tehu nemusis behat kade tade po sonach, vsetko robi on...

kavejoro
18. mar 2014

@donna11 aké sú ale poplatky u Ravingera? Berie ešte nové karty?
Nepoznáte náhodou niekto dr. Trusku?

donna11
18. mar 2014

@kavejoro ročne 70eur,nic navyše,robi aj sono prsníkov,je nato odbornik a k truskovi som tiež zväzovala ísť,ale on ani len sono nemá.ravinger berie nove pacientky.

violacelus
21. aug 2014

@martinap2007 Ahoj, tiež mám podobnú dilemu, zistila si prosím ťa čo sa týka poplatkov u nich? Mňa by ešte zaujímalo, či sú obaja pôrodníci, resp. či operujú. Ďakujeeem 😉

habkika
19. nov 2014

ahojte, ja chcem len doplnit, ze dr. Obert nechodi k porodom kedze to uz nestiha - ma ordinaciu v nemocnici, sukromnu ordinaciu a operacie. Chodim k nemu uz niekolko rokov a nemozem sa stazovat ale nie som velmi vazny pripad. riesila som iba preventivne prehliadky a antikoncepciu. ordinacia je vybavena vcelku dobre, sono ma vlastne ale napr sono prsnikov nerobi. Pristup lekara aj sestricky je super (my sa vzdy dobre zasmejejme 🙂 ) najtazsie je dovolat sa na objednanie. za objednanie sa neplati. plati sa iba rocny poplatok a ak si dobre pamatam tak je to 30 eur.

claudiac
29. okt 2016

Ahojte, prosim Vas pekne, ako je asi stary Dr. Obert? Nech to neznie hlupo ale pred mladymi by som mala asi dost respekt a prilis starym lekarom nedoverujem... Dakujem Vam za odpoved 🙂

simik411
12. apr 2018

ahojte prosim vas ma dr.obert v nr aj casenky rano? alebo sa stale treba len objednat na presnu hodinu? dakujem za odp 🙂a este kolko sa plati rocne tych 30e ci uz viac? dik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre