Mudr, Jozef Janovský. Ako to uňho chodí?

rubinka
30. dec 2009

Baby chodíte niektorá k tomuto lekárovi, zaujíma ma hlavne ako to unho chodí, ked ste tehotná.

rubinka
autor
30. dec 2009

Hej myslím Košice 🙂

zuzajka4
31. dec 2009

Ahoj Ja som k nemu chodila,ked som bývalá v košiciach.On ti hned na začiatku dá taký zoznam vyšetrení,odberov krvy a ultrazvukov (je tam datum a cas). Myslím,že je to celkom v pohode.

rubinka
autor
31. dec 2009

A ako to unho prebiehalo ked si tam prisla že si tehotná, teda ako zvykne vyšetrovať?A koľko sa plati?

zuzajka4
31. dec 2009

No ja som u neho platila iba za CD z ultrazvuku.Za vyšetrenia či odbery vôbec.

rubinka
autor
5. jan 2010

Ahoj, chcem sa ešte opýtať či robí aj fotky z ultrazvuku a za koľko lebo na stránke spomína len video, tak či vôbec robí aj fotky, dakujem.

janina8814
5. júl 2012

Dr. JANOVSKY sa uz prestahoval na Myslavsku 644 v Kosiciach, je v Centre fetalnej a gyneklogickej diagnostiky a je to tam uplne nove, od nabytku, cez vysotrovacie kresla az po najmodernejsi 3D/4D ultrazvuk, fakt spicka bola som uz na nom v ramci preventivy aj pocas tehotenstva a vsetko pekne poukazoval. Ak neviete trafit tak volajte na tel. 0903 138 306, je aj na webe www.usg.sk

didushqa
27. júl 2012

Ahojte som v 12 týždni a mam isť k emu na vyšetrenie aj na utrazvuk a chcela by som vedieť či by na ultravuk mohol ísť so mnou aj môj priateľ?

jirenka6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka3233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
biancal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
verionna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
biancal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rubinka
autor
23. okt 2012

@biancal - ja takisto nesúhlasím, ja chodím k nemu už od prvého tehotenstva a aj teraz v druhom a nik ma nenútil aby som si nejaký ultrazvuk platila, iba mi ponúkol ten v 12.tt že je to dobré absolovať ale určite na nikoho nevyvíja nátlak. A myslím že je to dobré absolvovať, bábo pekne skontrolujú, ja určite neľutujem. A to že by nemal záujem o pacientky je tiež blbosť, vždy sa opýta či je všetko v poriadku či nemám ťažkosti, odpovie na otázky, určite nevyháňa, na ultrazvukoch všetko pekne povysvetľuje a neodbije to za 5 minút.

biancal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xlucia
23. okt 2012

@biancal ak si tam nebola, podaj staznost

melanka21
23. okt 2012

@biancal Ja tam chodim tiez mi nieje bohvie ako sympaticky :D k nemu chodim len na poradne ale ultrazvukove vysetrenia tam robi aj Juhas a ten je na jednotku, nevymenila by som sa nikoho 🙂 ak sa objednavate na utz na tom cisle staci sestricke povedat, ze sa chcete objednat na utz k lekarovi juhasovi na jeho volny termin 🙂 on vam pekne vsetko vysvetli poukazuje 🙂

martini
2. nov 2012

@biancal to su testy v labakoch, nie vyšetrenia u gynekologa. On ti asi niekedy predtymto datumom zobral krv a poslal do labokov a tieto urobili rozbory krvi a nahodili vyučtovanie do poistovne až v tieto datumy, ktore si ty uviedla. Je to normalne.
Ja tohto doktora len a len odporučam. Ako každý človek, aj tento má svoje muchy, má horšie a lepšie dni, ale vo všeobecnosti musím povedať, že dokonale sa celé moje tehotenstvo o mňa postaral. Teraz mám tehotnú sestru a ide sa k nemu tiež nahlasiť.
V úvode som trochu bojovala som sestričkou, ale našli sme si cestu a dnes je to aj s ňou v úplnej pohode 🙂

titulienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hubenourova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vkatkav
5. sep 2013

Ja k Janovskemu chodim asi dva roky,ale povedat sa neda,ze "chodim". Totiz sa snazim tam vyskytovat co najmenej,hlavne kvoli sestricke,ktora tam evidentne ordinuje miesto doktora,je to strasna krava. Clovek sa nacaka aj v prazdnej cakarni,recept napr. na antikoncepciu si musim zavolat prv,ale teraz som tam volala 4 tyzdne a ani mi nedvihla,a to som volala denne,kazdych 5 minut....dnes mi dvihla,akurat sa ohlasila "no,co?"mi huba padla....nastastie som si lieky zohnala uz skor aj bez receptu. Ak,nedajboze,mate aj vazny problem,tak to prv musite vysvetlit sestricke a ONA rozhodne,ci je to vhodne posunut doktorovi. Je tak drza,arogantna a hnusna,ze by som jej najradsej vrazila. Nastastie som si nasla alternativne doktorku na poliklinike na Rastislavke,MUDr.Trebunovu a ona je dobra,obraciam sa na nu ked sa neviem dobojovat k Janovskemu.....

elisssasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vkatkav
14. sep 2013

dakujem,cislo na neho mam,ale co viem,tak volat vraj len vo vaznych pripadoch. ale uz to asi budem robit len tak. a na vysetrenie len so zbranou,vykopnem dvere ku sestricke,zarevem vsetci k zemi a pojdem na vysetrenie :D a dakujem,aspon vidim,ze podobnu skusenost nemam len ja 🙂

elisssasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarkaleskova
14. sep 2013

moja skusenost je zla...odisla som od neho,velmi naladovy,vypocitavy clovek,ked nemal den,cisty koniec...a to by si jeden lekar nemal dovolit..o sestricke nehovoriac,ta bola rarita s akou som sa este nestretla...presne ako opisala vkaktav vyssie...

memsahib
14. jan 2014

Mudr. Janovský podľa mňa sa venuje pacientom a snaží sa prísť čo je za problém ak nejaký je . No nieje stroj a preto aj on určite má svoje dni -a ktovie možnože ani tá pacientka nemala svoj deň -

vierocqa123
8. jan 2015

Zdravím viete mi naňho dať číslo plsaa.

kucerkaa
25. jan 2015

@jarkaleskova a kam si od neho odisla?lebo aj ja chcem odist

smolnickahuta
3. feb 2015

Som dlhoročnou pacientkou Mudr.Janovského,je to vyhladávaný odborník,čo môžem iba potvrdiť.Rodila som prvé dieťa až po 40tke,na všeto ma pripravil,kontroloval mna aj bábo,odporučil pôrodníka+ak by sa vyskytol problém,bol nonn stop k dispozícii.A čo sa sestričky týka,je to jedna milá pani,ktorá má aj v anbulancii a pri asistovaní p.dr.čo robiť.Nikdy s nou nebol problém,či pri priamom,alebo telefonickom kontakte.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre