Pôrodnica Ružomberok

zlatina0502
31. máj 2015

Ahojte maminky ...prosim vas ake mate skusenosti s porodnicou v RK? Akí sú tam doktori a personal na šestonedeli? ...rozmýšlam o porode tam, kedže moj muž je odtial ja som z PP a byvame tak na pol cesty....dakujem za odpovede 🙂

manzanillaa
31. máj 2015

Ahoj, ja som tam rodila a všetko bolo v pohode.. a to podotýkam, že som dosť citlivka a všetko ma vie rozhodiť...hlavne treba spolupracovať🙂

sue
31. máj 2015

Rodila som tam pred siedmymi rokmi aj teraz a som spokojna 😊 personal gynekologie a porodnice 99%, porodna asistentka SKVELA ! navzdy si ju budem pamatat ako empaticku, starostlivu osobku. Novorodenecke 95% ale myslim, ze robia co je v ich moznostiach...
V pripade fyzilogickeho tehotenstva vrelo odporucam tuto malu porodnicu 😊

nela1916
1. jún 2015

Moja známa odtiaľ doniesla také menšie ponosy na sestričky, že sa im veľmi nechcelo komunikovať na tému kojenia a tak, nie celkom trpezlivosť na jednotku, no to bolo pár rokov dozadu, takže by som to overila. Rodilo tam dosť veľa kamošiek a minimálne všetky odtiaľ vyšli bez ujmy, tak to tam snáď bude celkom ok. Ja som ležala len hen vedľa na ginekológii a tam starostlivosť na 100 percent.

katika55
1. jún 2015

... rodila som tam dvakrát, prvýkrát som mala negatívne skúsenosti so sestričkami na novorodeneckom. Čistá katastrofa... a to znesiem naozaj veľa. Bola som po kliešťovom pôrode, veľmi ťažký priebeh pôrodu, ťažké a veľmi bolestivé hojenie rán - sestričky z gynekológie boli naozaj skvelé, pomáhali mi so všetkým, boli veľmi empatické... z novorodeneckého - škoda slov. Ale teraz, keď som rodila druhú dcérku, tak to bolo omnoho lepšie. Teda ako ktorá sestrička, niektorá bola skvelá, niektorá zas nie... ale myslím si, že sa to tam posunulo o dosť vpred. Takže, RK pôrodnicu odporúčam. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre