Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

melory
autor
3. feb 2007

kurcos, toto je forum a kazda si piseme co chceme, a potom to rozoberame a tak...ale fakt som si aj na intraku vybavila do izby kamosku, lebo som bola sama na dvojke a stale som bola na inej izbe, lebo som to sama nemohla vydrzat. zeby som bola sama sebe neznesitelna 😀 😀

petra25
3. feb 2007

melory, ja som najskor tiez rozmyslala nad sukromnou izbou, ale kolegynky ma vysmiali, ze by som umrela, keby som nemohla s niekym "kvakat" 😀 Na druhej strane by mi vyhovovalo sukromie tej izby a tak. Takze vsetko ma dve strany 😅 Ale ak nebudem mat nejaku strelenu "spolubyvajucu" tak asi uprednostnim predsa len tu dvojku 😉

kurcos
3. feb 2007

jasne. ja som inak aj taky typ, ze radsej sama. keby som ale tu nadstandardku nedostala, svet by sa nezrutil a urcite by som bola spokojna aj v dvojke alebo stvorke, hadam aj nejake nove kamosky by som si nasla... ale hlavny dovod, preco som chcela tu izbu, bol: vlastne WC a sprcha... a ciste...

palvinka
3. feb 2007

aj sa som kôli sprche a wc chcela ten nadštandard, ale dalo sa aj tak. Za celých 5 dní sa mi stalo iba 1x že boli obe sprchy obsadené a 1x že tam bola somnou ešte jedna, inak vždy som tam bola sama, a to som bola pod sprchou min. 6x za deň 😝 . Ale to asi preto že ja som mala klasický pôrod a všeko okolo mňa sekcie.

melory
autor
4. feb 2007

to zas ked som ja bola sme cakali v rade na sprchu a snad raz som bola sama 😀 vtedy ale bol rezim iny cize vsetky sme sa museli do ranajok osprchovat, lebo potom ti nedali nap.nocnu koselu cistu a nosili babetka na izbu, vravim ze bol iny rezim. ale boli tam aj izby nie nadstandard, ktore mali tiez vlastne sprchy, dostali ich zvacsa baby po cisaraku.

petra25
4. feb 2007

ved to WCko a sprcha mi nahana najvacsi strach- tu jedine mam rada sukromie 😅 no ved uvidime ako to vsetko dopadne. Takze ak to spravne chapem, niektore "nesukromne" izby maju sprchu na izbe a niektore nie, co? A tie, ktore su na chodbe su medzi sebou ako oddelene - stenou a zavesom, alebo? 😅

palvinka
4. feb 2007

petra tie spoločné sprchy sú dve, sú oddelené stenou a je tam aj záves 😉

kurcos
4. feb 2007

obidve nadstandardky maju, samozrejme, vlastne wc-ko aj sprchu, myslim ze tam je jedna izba velmi podobna tej nadstandardnej, iba su tam dve postele a neplati sa za nu. aj ta je v pohode. ostatne neviem, do jednej som iba nakukla a videla som 4 postele...

palvinka
4. feb 2007

ja čo som videla izby tak všetky boli dvojky, samozrejme okrem tej nadštand.

kurcos
4. feb 2007

neni som si celkom ista, lebo naozaj som len presla okolo jednej, ked bola otvorena a nedam za to ruku do ohna, ze tam boli 4 postele. ale mam taky pocit, ze ano... nechcem ale klamat, tak radsej neviem...

vandaa
4. feb 2007

No co ja viem, tak len jedna izna je so samostnou sprchou a WC, teda okrem nadstandardiek. Patrim medzi tie stastne co sa na nadstandard dostali, boli volne, a nemozem si to vynachvalit. Maly mal zamenenu noc s dnom a tak som mala v noci manevre, ale nastastie som nikoho nevyrusovala a cez den perfektny klud a prijemne prostredie. Myslim ze aj to vlastne WC a sprcha su velmi dobre. Vdaka tomu mam vyborny pocit z celeho porodu a porodnice. Teda aj celkovo z dycharne a aj porodu s dr. Strbom.

dufman
5. feb 2007

Nechame sa prekvapit ako to dopadne. 🙂

melory
autor
6. feb 2007

ked som bola ja tak boli izby po troch a teraz to vraj zredukovali na dve baby maximalne na izbe, lebo predtym nam v noci brali deticky, ale teraz nie, inac nebolo to zle, ale ktovie ako sa starali o ne! zobrali o pol noci a doniesli rano o 6hod, po kojeni odniesli a to sme sa osprchovali naranajkovali a o 9hod nam ich zas doniesli uz na cely den, vecer brali na kupeanie, ale teraz sa kupe vraj na izbach a deti budeme mat stale, to sa tesiiim.

vandaa
6. feb 2007

Melory, no neviem. Pred 10 mesiacmi sa na izbach nekupalo, kupalo sa na novorodeneckom. A Kubka som mala stale pri sebe.

palvinka
6. feb 2007

mel kúpať sme chodili dozadu, tam kde sú bábetká. Na izbe sme jedine umývali riťky keď sa bábetká pokakali.

melory
autor
6. feb 2007

vandaa ja mam taky pocit, ze oni to tam menia ako sa meni pocasie. 😅

rainbow
6. feb 2007

hlavná vec, že tam majú aromalampy 😀 😀

melory
autor
6. feb 2007

aromalampy? to je novinka! snazia sa 😉

lola55
6. feb 2007

caute...je tu nikto kto by mal rodit buduci týžden v TT??? od 12.2.???

melory
autor
6. feb 2007

neviem o nikom. ja az 1.4. 😉

bubaczik
6. feb 2007

mel nakoniec sa tam budeme aj tesit..ak tam maju aromalampy 😀 a ruzove kreslo..ale vraj tam zas umrel nejaky pacient vinou lekarov,tak zas som na bode mrazu... 😖

lola55
6. feb 2007

melory....to by bolo asi skoro keby som ta chcela prehovorit na buduci týzden cooo? 😉 Hadam tam nejaku sympaticku maminu stretnem...

melory
autor
6. feb 2007

maminy su tam vsetky ubolene... 😒 ja sa nestretavam zo ziadnymi. a veru bolo by to skoro, ja az tak najskor od polovice marca do toho aprila.

lola55
6. feb 2007

najhorsie je ze tam je momentálne zákaz navštiev kvoli chrípke...., a tým pádom nemože byť ani partner pri porode. Zatial nieje predpoklad ze by to do buduceho tyzdna mali zrušit, tak budeme asi bez návštev. Maminy sú všetky ubolené,ale velmi štastné...teda ak všetko dobre dopadne. 😉 No a ty sa veru nikam neponáhlaj....času máš ešte dosť!!!

melory
autor
6. feb 2007

lola, je to tam teraz tak vyriesene, ze si za okienkom a telefonujes, tak nemusis ist do cakarne, kvoli chripke nerozumne, ale zas mozu ostatny vidiet babo za tym okienkom.

lola55
6. feb 2007

nooo esteze tam je to okienko!!!! To sa mi moc páči. Mala som rodit v GA, a tam nič take neni. Nakoniec je ta zmena porodnice urcite dobrý nápad. A TT sa mi zdá ovela lepšia ako GA. Len s tym partnerom pri porode to je dost blbe...je zákaz...

andreab
6. feb 2007

lola55,tak ja mam termin 9.2.tak mozno sa tam stretneme.Zajtra idem na kontrolu a radsej uz aj zbalena,keby nieco.Ta chripkova karantena je naozaj pruser.

erika222
6. feb 2007

ahojte ja mám termín na 12.2. a chcela by som ísť do TT.aj ked po dlhom uvažovaním a rozhodovaní medzi TT a PN,ale nakoniec vyhrala TT.tak aj ja dúfam,že sa tam stretnem s nejakou fajn maminou.Ináč ked tu rozoberáte tie nadšt. ja by som do nej nechcela ísť /aj ked vlastná sprcha a wc je super/,ale predsa pokecať s niekým a hlavne sa vela naučiť,najlepšie ak by som tam stretla nejakú fajn druhorodičku /veľa sa jej budem pýtať-budem asi strašne otravná/,ale tak čo už.hádam sa nadomnou zľutuje.ale nepohrdnem ani prvorodičkou,aspon sa budeme smiať spolu ako sme stresovali pri pôrode /teda dúfam/.majte sa krásne 🙂

melory
autor
6. feb 2007

erika dobre si urobila ze si si vybrala trnavu, je predsa lepsia ako piestany. tam je kopa ukecanych bab.

erika222
6. feb 2007

ahoj myslíš v TT???no dúfam,že ano.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre