Pôrodnica v Liptovskom Mikuláši

matapata
10. apr 2012

rodil niekto v Mikuláši a aké máte skusenosti...

joja12
27. máj 2012

V Pôrodnici v LM je pohoda. Personál sa správa úplne normálne, slušne, ochotne vysvetlia čo treba. Izby sú pekné, návštevy sú aj na izbách, ak sa dohodnú spolubývajúce. Izby sú 2- posteľové + 2 nadštandardné. Sestričky sú ochotné aj mimo oficiálnej prehliadky pôrodnice ukázať prostredie. Ženy šíria info, že chodia aj do Ružomberka, ale v LM porodíš úplne normálne, tak ako ako v Ružomberku. Nepočúvaj, čo vravia ženy, lebo často je to len zbytočné ohováranie. Neboj sa, choď normálne rodiť do LM. Odporúčam z vlastnej skúsenosti.

maminkazdenka
3. jún 2012

Súhlasím s tebou joja12. Aj ja som rodila nedávno v Mikulášskej pôrodnici. Útulné izby, možnosť mať dieťatko pri sebe , personál poradil, naučila som sa starať o našu maličkú, proste všetci sa snažili. Sestričky z novorodeneckého mi boli vo dne aj v noci ochotné pomôcť. Počas nášho pobytu v pôrodnici našej Sofinke boli urobené všetky skríningové vyšetrenia, odchádzali sme spokojné. Ešte aj dojčenie, o ktoré som mala obavy, sme so Sofinkou a sestričkami zvládli. Kontakt na laktačnú poradkyňu bol zbytočný. Takže vrele doporučujem. A kedy máš termín matapata?

nadulka88
3. jún 2012

@matapata Tiez som dlho zvazovala ci ist alebo neist rodit do LM... Ako pisu kocky, teraz je volaky "trend" chodit rodit do Ruzomberka... Povravelo sa toho vela, je len na tebe ci sa tym nechas ovlyvnit.. Podla mna ked sa ma nieco stat, tak sa to stane ci v LM alebo RK... ale urcite sa nic zle nestane 😉
Ja som na 100% ist rozhodnuta rodit do LM, predsa len, som tu doma a urcite sa tu budem citit istejsie akoby som mala ist do RK a citit sa tam opustena a sama ☹ Co sa tyka personalu, zatial som tam nerodila ale sestricky co su na ambulancii su strasne mile a ochotne, taktiez sestricka Radka, ktora aj vedie predporodnu pripravu. Pokial sa rozhodnes rodit v LM, urcite ti predporodnu pripravu odporucam, vela sa tam dozvies ako to chodi v tejto nemocnici 😉

lulaband
9. nov 2012

ja som prisla rodit do LM z BA...a super..velmi spokojna..domacka atmosfera, sestricky velmi ochotne...

lila794
15. nov 2012

ja som v LM rodila obe deti, budem aj tretie, po oba razy maximalna spokojnosť. Inde by som ani nešla. Nechapem, preco sa siria take zle reci o nasej porodnici a lekaroch. Presne, ako pisala nadulka, ak sa ma nieco stat, stane sa hocikde.

lila794
1. jan 2013

Tak a porodila som tu aj tretikrat - znova, spokojnosť!!! Ci zo strany porodnice, aj zo strany novorodencov. 😉

jessey
9. jan 2013

baby a ak sa smiem spytat da sa vybrat aj porodnik? ci musi rodit ten kto ma prave sluzbu?

lulaband
10. jan 2013

mysli, ze je to tak ze ta odrodi kto ma prav sluzbu..ale po pravde..doktor pride, uzije si 15 minut slavy a je vybavene..z mojho pohladu su velmi dolezite sestricky co sa o teba celu dobu staraju a potom novorodenecke sestricky - a tie som ja mala v LM na 1..pokial sa nic nedeje, tak je myslim uplne jedno ktory lekar ta odrodi...mna rodil dr. skolka a super...ale aj p. primar a dr. skladany su odbornici - vsak to robia uz roky a p. doktorka (neviem jej meno) je tiez vraj dobra..

dominikkaaa
19. feb 2013

@jessey rodis pri porodnikovi, ktory ma prave sluzbu

jessey
19. feb 2013

@dominikkaaa no uz viem. Ale podla mna by sme mali mat pravo na to aby sme si mohli vybrat...

dominikkaaa
19. feb 2013

@jessey Bolo by to urcite lepsie, ale ten porodnik je pri tebe asi tak maximalne 30 minut z celeho porodu a dolezitejsie su tam sestry a porodna asistentka, ona je s tebou cely cas a mozem povedat ze tie ktore som mala pri porode ja boli super a velmi mi pomohli. 🙂

elizeenka
11. mar 2013

Ma niekto skusenost s dokym Skolkom? Chodi tu este niekto?

monika1604
11. mar 2013

ano mam skusenost s doktorom skolkom,je to jeden super doktor 🙂 porod pri nom bolo nieco super

elizeenka
12. mar 2013

No ja som ho nemala priamo pri porode,len ma prijimal,ale tiez super,taky mily pristup,ine ako primar🙂

elizeenka
13. mar 2013

@monika1604 a prosim ta nevies mi poradit ci tento doktor ma aj svoje pacientky ako gynekolog,ci len robi porodnika. Potrebovala by som sa niekam prihlasit,teda chcem sa od svojho niekam prehlasit a tento by mi vyhovoval co sa tyka pristupu a tak

monika1604
13. mar 2013

ordinuje asi len v nemocnici...skús sa tam opýtať

monika1604
13. mar 2013

ak by som ti mohla poradit s porodnikom,tak ja som prihlasena u doktora LUNICKA v Paludzkej.Ja som s nim velmi spokojna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre