Pôžička na dovolenku

jan38
6. feb 2015

Uvažujeme o dovolenke, ale žijeme od výplaty do výplaty. Čo si myslíte o tom, že by sme si zobrali pôžičku a poriadne si oddýchli? Postupne by sme to možno vedeli splácať.

gabriela255
6. feb 2015

Prepána, to snáď nie...

sue
6. feb 2015

Urcite nie :(

gabriela255
6. feb 2015

oddýchnuť sa dá aj bez pôžičky...

sorciera24
6. feb 2015

@jan38 pravdu? nikdy nepochopim ludi, kt. si beru pozicku na dovolenku!...nikdy! ked zijete od vyplaty k vyplate, ako by ste ju splacali? nabalovat dlhy kvoli dovolenke? to snad nie....radsej obetujem par rokov, kym nenasetrim....odychnut sa da aj bez extra dovolenky...podla mna aj pod stanom pri ohni.....

0silvia0
6. feb 2015

@jan38 ak by ste si nemuseli ist oddychnut k moru, da sa nieco do leta este usetrit a oddychovat na Slovensku, v Cechach. Minimalne na nejaky predlzeny pobyt by ste urcite do leta usetrili a zvysok dovolenky oddychovali doma, na kupalisku atd. Nikto ti neodporuci brat si pozicku na dovolenku, pozicky sa beru na ine, zivotne dolezitejsie veci.

zitaje
6. feb 2015

Odkladajte kazdy mesiac, a ked nevyda toto leto, pojdete o rok. Brat si pozicku, ktoru MOZNO budete vediet splacat??? A ked nie?

miku1
6. feb 2015

@jan38 Jasné, zober si pôžičku na letnú dovolenku. Potom na darčeky na vianoce. A potom vytvor diskusiu o tom ako ťa banky zdierajú.

bambulka2015
6. feb 2015

Aha synovi ches v inej diskusii zakladat konto a vy zijete od vyplaty k vyplate? hmmmm
A co sa tyka dovci, ja som, bola som a vzdy budem toho nazoru, ze clovek si ma dopriat to na co mam. ked nebudem mat prachy na dovcu pri mori, tak pokukam ake su ceny na Sk popr. v Cechach, Madarsku. ked nebudem mat ani na to, tak to zahrada ci balkon isti. Oddychnut sa da aj tak. Ist na kupko, ci k jazeru.

sissy27
6. feb 2015

@jan38 človek, ktorý žije od výplaty k výplate bez rezervy a má problém so základnou matematikou, by si nemal brať žiadnu pôžičku... pretože tá sa splácať MUSÍ, nie že "možno sa bude dať" ...

miadi
6. feb 2015

pozicku na dovolenku? radsej by som si nasla druhu robotu aby som na tu dovolenku mala+nie kazda dovolenka je poriadne odychova.Jedine ze si lahnete na plazi a len jete spite a druhy den to iste to mozete robit aj na Sk pri jazere...v stane a opekanim spekaciek ..Ja skor po dovolenke potrebujem volno aby som si oddychla 🙂 dovolenka je trepanie sa niekam daleko a spoznavanie a vecne niekam teda aspon pre mna oddychove by mohli byt tak maledivy kde clovek trci na ostrove a ine sa tam neda ako odychovat..
raz som pozicala kamoske na dovolenku a trvalo jej rok kym to splatila a to som uz na nu po tom roku musela tlacit ze kedy uz to bude a nakoniec som este ja bola ta zla jej priatel mi vycital ze som jej robila stres...za to ze ja som tie peniaze potrebovala spet..

sunshineka
6. feb 2015

@jan38 nikdy by som si nezobrala pozicku na dovolenku alebo darceky.hospodarim len s tym,co mam.

meluela
6. feb 2015

@jan38 cenu dovolenky vydelit 12 a tolko mesacne odkladat ... ak sa neda odkladat, s pozickou s velkymi urokmi by to bolo este horsie 😒

kikusik88
6. feb 2015

s drahym sme spolu 9 rokov skoro a boli sme iba 1x v chorvatsku aj to s vlastnou stravou, no proste bieda ale oddych...kazdy rok si vsak usetrime par eur a ideme na nasu chatu ( ak nemas tak si rezervujte ) a sme tam minimalne 7-10 dni...varime si samy, sem tam vecera v restike, pizzerii....chodime sa kupat do termalu, prechadzky a lezanie na slnku an dvore....aj toto je dovolenka a nas stoji max 150 € aj s benzinom...ak treba chatu zaplatit tak ok raz tolko...300€ date do leta urcite...tak neviem naco pozicka preboha

lubicaregecova
6. feb 2015

zbytočný stres navyše... zrejme by ste na dovolenke mysleli na to, ako pôžičku splatiť... Určite si vezmite pár dní dovolenky, vyberte sa niekam na chatu... lacných ubytovaní nájdete na nete kopec ... zmeníte vzduch, prídete na iné myšlienky a oddýchnete si... držím palce🙂

sense
6. feb 2015

nevedela by osm si oddychnut na dovolenke na kt. mam pozicku , v noci by osm aj tak mala nocne mory z coho a ako dlho ju budem splacat....dovolenka je zrejme od slova dovolit si a ked si ju dovolit nemozem tak nedovolenkujem...

angelika_farkasova
28. apr 2015

Odporúčam radšej šetriť postupne, hoci aj 20 € mesačne. Za niekoľko mesiacov sa dá našetriť, hoci iba na chatu na týždeň na Slovensku. A aj tam sa dá veľmi dobre si oddýchnuť. Je to veľmi neuvážlivé brať si pôžičku na drahšiu dovolenku, hlavne, ak žijete od výplaty k výplate. Niektorí to tak robia, ale je to veľmi neuvážlivé.

klaryk01
8. okt 2015

mám dobrú skúsenosť s http://pozickaihned.eu/ , je to pre mamičky na MD i nezamestnaných, požičiavajú 300 až 1500 euro, do 24 hodín mi zavolal OZ