Aké máte skúsenosti so škôlkou Medvedíky Junior v Košiciach?

alex31
8. dec 2011

Máte niekto osobné skúsenosti s touto škôlkou? Viem že je tu niekoľko príspevkov ohľadom tejto inštitúcie ale už sú dosť zastaralé. Rada by som počula aktuálny názor na túto škôlku. Náš malý chodí teraz do mikrojaslí Medvedíky na Ovručskej a sme maximalne spokojní s prostredím, všetkými tetami 😀 aj prístupom..Zvažujeme preto možnosť aby od septembra nastúpil do pokračovacej škôlky na Hroncovej len by som rada pozháňala nejaké skúsenosti ešte pred definitívnym rozhodnutím či táto súkromná alebo radšej štátna škôlka. Prosím ozvyte sa niekto kto môže poskytnúť nejaké na základe osobnej skúsenosti s touto škôlkou. V žiadnom prípade nechcem rozoberať to či súkromná alebo štátna škôlka, ide mi len o info ohľadom Súkromnej škôlky Medvedíky Junior.

anjelik006
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hugolito
4. sep 2014

V uvedenej skolke som mala dieta vyse 3 rokov a bola som velmi spokojna. Maly chodil aj do mikrojasli na Kmetovej ulici a do skolky nastupil najskor do inej sukromnej skolky, z ktorej sme ho prelozili prave k medvedikom, akonahle sme sa dozvedeli , ze otvorili aj skolku. Osobny pristup, more lasky pani uciteliek k detickam, promptne riesenie kazdej "rozumnej" pripomienky, uzasny kolektiv deti a strasne vela nepopisatelnych drobnych detailov, ktore vytvorili uplne uzasny druhy domov nasmu dietatu, bolo to co sme v ziadnej inej skolke nenasli. Jednoznacne velmi dobra volba pre nasho syna a nas pocit bezpecia a bezhranicnej lasky k nasmu drobcovi. Aj vdaka skolke mame doma uzasne dieta, ktore sa v svete nestrati, respektuje malych aj velkych , pozna hranice a mieru zodpovednosti , ale stale ostava dietatom s krasnym farebnym svetom a nekonecnou laskou aj od cudzich ludi.

gabenka
1. okt 2014

moja malá tam chodila rok a bola som veľmi spokojná. Sama pracujem v areáli (učím na ZŠ). Riaditeľka je skvelá a ústretová 🙂 učiteľky sú tiež super 🙂)) deťom sa venujú ako sa len dá, ak je nejaký problém, hneď ho riešia. Moja malá tam chodila veľmi rada. Teraz chodí do štátnej škôlky, ale ak by to nebola otázka financií, určite ju tam nechám až kým nepôjde do školy. Takže z mojej strany hodnotím len a len pozitívne. Dokonca nám vyšli v ústrety aj v čase, keď malá odmietala papať ich stravu, tak sme nosili z domu stravu na celý deň. Ale to trvalo asi tak 2-3 týždne. Odporúčam 🙂

hanka760
29. okt 2014

Dobry vecer, viem, ze aj na hroncovej skolka medvediky maju aj triedu pre deticky od 1roka, mate niekto skusenosti s pristupom uciteliek k takym detickam, kedze sa skor sustredia na deticky od 3rokov? Viete posunut prosim skusenosti? Dakujem