Jasle Slonik Humenska Košice

zuzana246
22. júl 2010

Ahojte. Máte niekto s nimi skúsenost?
Dostala som šancu umiestniť tam malého, ale cena na pol dňa pobytu robí mesačne 164 Eur, čo mi príde nesmierne veľa.
Na celý deň by to bolo raz toľko, čo sa mi zdá až neuveriteľné.

tinka113
6. aug 2010

Mila Zuzka asi si to zle pochopila, moja mala tam tiez nastupuje po rocnom cakani a na pol den ma to vyjde 7,50 eur je v tom aj strava co nieje vobec vela oproti inym.A na cely den to mas o 2 eura viac, tak to je vela? Nemyslim...
Asi to nebudu zle jasle ked ak sa tam chces dostat tak musis cakat pomaly rok a stale maju plno.
😉

paysee
6. aug 2010

My tam tiež ideme,tak sa stretneme,musíme si dať poznávacie znamenie.v septembri si napíšeme .Malého už pripravujem,dúfam ,že to zvládneme,ale prekonala som to aj s prvým,tak teraz už budem vycvičená, budem sa snažiť neplakať.papa píšeme si. 😀

gabika82
7. aug 2010

@paysee aj my tam nastupujeme v septembri. Dcerka bude mat necelych 9 mesiacov, tak sa toho troska bojim ako to zvladneme. Verim tomu, ze si aj poplacem, ale tak snad si zvykneme 😅

zuzanka111
6. sep 2010

Ahojte dievčatá,

tak ako? Chodia tam Vaše ratolesti?

Náš dnes začína druhý týždeň a zatiaľ musíme zaklopať. Plakal iba prvú hodinu v prvý deň (adaptačný), odvtedy nie. Tak máme doma obrovskú radosť.

Ako to zvládate? Aký máte dojem z jasličiek?

Prajem všetko dobré a jeseň bez chorôb.

julcek
20. sep 2010

mozem sa opytat, ako ste si rezervovali miesto v jasliach, a ako skoro to treba urobit, maly ma este len mesiac a o rok by som sa chcela vratit do prace, tak sa pytam, ako skoro to treba urobit.

gabika82
21. sep 2010

@julcek my sme boli dcerku nahlasit ked som bola v 6. mesiaci tehotenstva 🙂 a teraz v septembri nastupila. Takze rok dopredu sme nahlasovali 😉

dianocka
23. sep 2010

baby a nerozmyslali ste nad tym,ze by ste dietatko nechali na pol dna v nejakom detskom centre,kde by sa vam o neho postarali?

julcek
7. okt 2010

@gabika82 no tak to su teda fofry, to bolo fakt skoro, ale uz som bola vypisat prihlasku tak vraj maly bude mat o rok miesto, ze budu otvarat nove jaslicky v Spolocenskom pavilone

gabika82
8. okt 2010

@julcek v spolocenskom pavilone? Tak to sa musim opytat, to by bolo pre nas super, keby sme tam tiez mohli chodit ... mame to o dost blizsie 🙂

janulik2412
8. dec 2010

Tak baby,mozem vam povedat ,ze mi do spolocenskeho pavilonu uz chodime aj ked zatial len raz do tyzdna ale maly plakal asi len pry den ,inak dnes sa za tatkom ani neobzrel ked ho doniesol do jasliciek.SU tam mile pani ucitelky🙂

anicka84
10. jan 2011

aj my chodime do spolocenskeho pavilonu 2hy tyzden, maly chodi na pol dna a place stale ked pridem, lebo sa mu chce spinkat. Ked ho prinesiem tak ma stiska a place ale potom sa zavru dvere a plac prestane. Ucitelky su ok, najviac sa nam paci Tanicka, ale ta bola tam len 2x a maly ked ju videl, tak uz ani mna nepotreboval. Dufam, ze si zvykne a bude dobre, lebo ja som na tom o dost horsie ako on. Mna boli brucho uz ked sedim v aute a nesiem ho tam🙂)

zuzkahom
18. feb 2011

@anicka84 dobry den prajem, maju tie jaslicky ak web? nevie o nich totizto najst ani slovo na webe a rada by som si o nich nieco precitala. Dakujem.

anicka84
22. feb 2011

nie na webe o nich nic nieje. ale ked zavolate na kontakt slonika, vsetko Vám povedia, podmienky maju rovnake vo vsetkých jaslickách Slonik.

lenka231
12. apr 2011

@zuzkahom 🙂 jasleslonik.sk 🙂 preklikaj si to 🙂

olivia22
9. máj 2011

@zuzkahom ahoj len si precitaj poriadne zmluvu

zuzkahom
9. máj 2011

😉

pipina14
14. sep 2011

ahojte k tej strave Vám viem povedať, že ja som najprv nosila malému jedlo z domu, ale potom som si nahlásila stravu cez škôlku ich prihlášku ,lebo jasličkám varia z škôlky, vedúca školky mi dala prihlášku a platila som stravu šekom priamo vyšiel ma na celý mesiac na 18 E , a aj ten mi preplatila sociálka,jedlo je v školke fajn , lebo staršia dcérka chodí do škôlky na budapeštianskej -tam kam chodí aj malý, škôlka garantuje jedlo pre deti , ale len pre tie čo sú prihlásené cez prihlášku u vedúcej školky , ináč aj škôlku mi prepláca sociálka školné víde 10 E na mesiac + strava 20 E tak že sme pre to zvolili školku ,lebo poplatok sa mi vidí za jasle drahý, ahojte

marialengyel30
11. jan 2012

Ahoj.....

Chcem sa niektorej z vás opýtať ako ste spokojné s jasličkami, a ako sa správajú teraz vaše ratolesti? Lebo rozmýšľam dať maličkého do jasličiek ale mám srach ako mi to malý zvládne. A ako to je s príspevkom ak by som chcela ist robit ale len na dohodu. Dik ak mi jedná z vás napíše

vickoid
22. máj 2012

povie mi niekto ktore jasne su lacne a aj relativne kvalitne.... aspon standard... je jedno ci su štátne alebo sukromne... hlavne aby bola zabezpečena stadardna starostlivost a dobrá cena. dakujem vopred, napiste na vicko zavinac pobox sk, vdaka este raz p.s. dieťa ma jeden a pol roka...

vickoid
22. máj 2012

p.s. mam na mysli jasne v Košiciach...

vickoid
22. máj 2012

povie mi niekto ktore jasne su lacne a aj relativne kvalitne v KOSICIACH???.... aspon standard... je jedno ci su štátne alebo sukromne... hlavne aby bola zabezpečena stadardna starostlivost a dobrá cena. dakujem vopred, napiste na vicko zavinac pobox sk, vdaka este raz p.s. dieťa ma jeden a pol roka...

smejo251
19. feb 2014

Vickoid
Skuste sa pozriet na rozpravkovyraj mozno sa vam bude pacit..moje tam chodili