Materská škôlka Macharova v Bratislave - referencie

eliasa
20. feb 2014

Prosim, vie mi niekto poskytnut referenciu na MS Macharova, Bratislava? Dakujem, Elena

alabama0011
9. mar 2014

aj mna by zaujimali nejake infosky 🙂 nikto nic?

eliasa
autor
11. mar 2014

@alabama0011 Ahoj, takze infosky ti uz mozem dat aj ja... zacali sme tam chodit a som nadsena. vyborny pristup, naozaj zaujimavy program pre deti, saunovanie 2xtyzden (bolo super, hlavne v tych eskalovanych chorobnych obdobiach - prezili sme bez kaslov), naaadherne priestory, individ. pristup. Ale v podstate staci, ked napisem, ze moje dieta je tam vysmiate a nechce ist domov? tak vela zdaru pri vybere...

eliasa
autor
12. mar 2014

prepacte, ja som vam nakoniec napisala o sukromnej skolke kde chodime, na Macharovej ma otocili, ze mi dceru nezoberu, lebo sme novembrovi...

alabama0011
13. mar 2014

@eliasa no ved hned sa mi to nezdalo s tym sunovanim 🙂 a ako sa vola ta sukromna?

eliasa
autor
13. mar 2014

happy-time.sk

fuzinko
3. jún 2014

cauko, ja osobne tu skolku nepoznam, ale minule mi kamaratka tuto skolku velmi vychvalovala, ze dokonca aj dochadza z vrakune tam, lebo mala je spokojna.

nadika1808
8. feb 2017

Dobrý deň chcem prihlásiť dcéru do skolky na macharova ul.Kde by som našla prihlášku prosím Vás.Vie mi niekto poradiť. ĎAKUJEM

eliniatko
18. sep 2017

Ahojte, my sme začali chodiť na Macharovu, zvažovala som aj Pifflovu ale na Macharovej je taká milá, príjemná pani riaditeľka, že som dala iba tam... Vedela som že v skoro troch mi malého nevezmú, ale dala som aj tak, lebo pani riaditeľka povedala že potom sú tí čo ich nevzali "v poradí" aj cez rok ak by niekto vypadol, a aj budúci... Tento rok má tri (v novembri 4, už ho berú ako 4ročáka) a ho vzali, pani riaditeľka vravela že sa snažili čo najviac deťom vyjsť v ústrety. Škôlka je úžasná, pani učiteľky skvelé, budova možno staršia ale vybavená vcelku dobre (vedia hospodáriť s tým čo majú), v triedach sú namontované nové dotykové tabule s premietačom, všetko pôsobí pekne a čisto, a funkčne, aj keď niektoré veci sú staršie. Režim je dobrý a funkčný, o takmer všetkom sa dá dohodnúť. Od začiatku čo som tam prvý raz vkročila som akosi mala zo škôlky dobrý pocit a sa mi to aj potvrdilo . možno menšia, menej "promovaná" škôlka bez niektorých väčších akcií ako susedná Pifflova, no o to "domáckejšia" a dobre fungujúca. Syn je maximálne spokojný a do škôlky sa teší (on je veľmi spoločenský tvor). Aj kuchyňa je dobrá a väčšinou mu veľmi chutí, pekne papá. Odporúčame všetkými desiatimi.