Najlepšia materská škôlka v Košiciach

19. aug 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
minie25
Registrovala sa 3. februára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 5 príspevkov.
  • Simonka4 roky
  • Svetlanka6 rokov
 Ahojte maminy, prosím poradíte mi škôlku v Košiciach s ktorou ste spokojné? Ďakujem
18. feb 2012 o 17:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
gabika7706
6
Registrovala sa 3. mája 2008 na modrykonik.sk. Pridala 2603 príspevkov a 68 inzerátov. Má 10 priateľov. Košice - Západ.
fotoportrét
fotoportrét
milka1811984
Registrovala sa 19. februára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Košice.
 dobrý deń, aj keď táto téma sa dotýka najlepšej školky, chcem tu prispieť svojou velmi zlou skúsenosťou s jednou materskou školkou v Košiciach. Jedná sa o materskú škôlku Humenská 51, kde by som chcela skritizovať hlavne učitelky,ktoré pravdepodobne zaspali dobu, tú absolútne rigidné, voči nejakým zmenám aj voči sebe samým, sú absolútne neschopné,nepružné, s deťmi ani s rodičmi nevedie jedna´t. Nevenujú sa de´tom, nechajú im,ak náhodou sa im uráči ísť na prechádzku mokré nohy deťom, velmi drzo jednajú s rodičmi, neuvedomujú si,že sú tam kvoli nám,neopodstatnene kričia na deti,moje dieťa bolo traumatizované, nechcelo mi chodiť do školky,DO TeJTo ŠKOLKY BY SOM UŽ MOJe DiEŤA NIKDY NEDALA, jedná sa o učiteĺky MagICOVá a Čonková, ktoré sa babsolútne nevenujú príprave detí na školu.
19. feb 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kstol
Registrovala sa 12. marca 2014 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Košice-okolie.
 Ahojte V Košiciach sa v septembri 2014 otvorí nová škôlka Panorámka.
Nachádza sa v obytnej zóne Panoráma v KE. Privíta detičky v krásnom prostredí v moderných herniach
v príjemnom kolektíve. Rodinná atmosféra zaručí , že sa Vaše deti budú cítiť príjemne - ako doma.
Ak sa chcete dozvedieť viac navštívte web stránku panorámka.sk.
Okrem celodennej starostlivosti ponúkne aj opatrovanie detičiek vyškolenými opatrovateľkami aj mimo otváracích hodín
a počas víkendu.
Škôlka sa nachádza v blízkosti lesa.
Sledujte informácie na web stránke a príďte sa pozrieť na Deň otvorených dverí !!!
12. mar o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bambulky74
Registrovala sa 30. marca 2014 na modrykonik.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Košice.
 Je záujem o jasle+škôlku na Opatskom Košice emoticon emoticon emoticon Bližšie info do IP
30. mar o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anjelik006
Registrovala sa 20. júla 2014 na modrykonik.sk. Pridala 14 príspevkov a 12 inzerátov.
 Poviem pravdu,že veľa rodičov z Vás si vyberá škôlku podla toho ako vyzerá alebo podľa toho ako dlho daná školka alebo jasle existujú ..alebo čo povie jedna mamička z jedných jaslí....Atď.....ale žiadna mamička sa nezaujíma o to , kto ich deti vychováva a vzdeláva.....kto s ich deťmi pracuje a či vôbec sú na to aj tie osoby v danej školke a jasliach kvalifikované. To znamená mať Pedagogickú školu 4- ročnú alebo vysokú školu a NIE NEJAKÚ NADSTAVBU, KTORÚ SI ROBI KAžDÁ DRUHA ŽENA V KOŠICIACH A TO LEN PRETO ABY MOHLA íSŤ PRACOVAŤ DO NEJAKÝCH SÚKROMNÝCH JASLÍ ALEBO ŠKOLKY, lebo do štátnych by ich určite nezobrali- lebo toto nieje škola. Kedže súkromné jasle a škôlky nepatria do rezortu školstva, tak sa ich veľa vecí netýka .....žiadne kontroly z ministerstva školstva ani hygiena.....dokonca ani výučba a iné...... a preto tam pracujú nekvalifikovaný ....a čo je najviac zaujímavé....že tak ako sa rozrastajú školky a jasle tak aj montessori výučba a to len kvoli tomu aby si zjednodusili vobec prácu s deťmi a pritom ....KAŽDá JEDNA MAMIčKA ,KTORÁ BY SI TROšKU PREšTUDOVALA KNIHU ALEBO NA INTERNETE O MONTESSORI , TAK BY ZISTILA, žE TO VšETKO ROBIA AJ ONI DOMA S DEťMI A žE TO NIEJE NIEčO ,,IN"... a že deti potrebujú pre svoju potrebu v ich ďalšom rozvoji a v príprave do školy všetko čo sa týka motoriky- či už hrubej alebo jemnej...... A PRAVDAžE AJ ROZUMOVÚ STRáNKU IM ROZVÍJATE AJ VY MILÉ MAMIČKY.....NIE LEN ŠKOLKY A JASLE........ mne osobne veľmi záleží na deťoch a na tom čo sa im odovzdáva....veď sú to osobky z ktorých vyrastú raz dospelí ľudia a Vy milé mamičky ste ich budovateľky, tak preto zvážte kazdý jeden krok a dajte svojím deťom naozaj to, čo je pre nich dôležité....-vzdelanie a výchovu-...nie len opateru.......
A toto píšem kvôli tomu lebo ma zaráža to, že Vám to absolutne nevadí ......ale veľa z Vás to pochopí vtedy ak ich dieťa pojde do školy a bude zaostávať za inými.....
19. aug o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to