Nová škôlka v Prešove. Čo na ňu vravíte?

mamina_po
2. sep 2010

ahojte maminky v presove,

chcem sa opytat, ci uz bol niekto omrknut tu novu skolku u nas v presove, popripade ma tam niekto prihlasene dieta? zvazujem, ci tam prihlasit nasho syna, tak chcem nejake infosky z prvej ruky 😎

kujeeeem 😀

mamina_po
autor
15. sep 2010

nikto? ☹

martinka05
17. sep 2010

Ahoj, ak mas na mysli Mamajacik, tak moja dcerka tam chodi uz treti rok a zatial je to v pohode 😉

kingstonka
17. sep 2010

http://www.skolocka.eu/ asi tieto, ze... info zial nemam ziadne.

mamina_po
autor
18. sep 2010

cavte maminy 🙂

tak vcera som bola omrknut tu skolku. sidli tam, kde bolo rodinne multicentrum hviezdicka. je fakt krasne prerobena, strasne vesela a detska. skoda, ze uz nie som v predskolskom veku hi hi.
anglicky tam rozpravaju takmer cely den a vraj sa deti rychlo chytaju, tak hadam to tak je a neklamu. ceny su tiez celkom fajn, najdete aj na stranke, co vlozila kingstonka. fakt sa to podla mna oplati, ak mate dieta do troch rokov, lebo tym, ze nie su podporovane statom, ostava vam rodicovsky prispevok a jasle tam stoja 190 eciek, cize anglina za necelych 30 e. mesacne s opatrovanim je podla mna super. no uz prestanem nech nerobim reklamu 😉

lcirse
1. okt 2010

Caute mamicky, mam kamaratku, ktora tiez zvazuje dat synceka do spominanych jasliciek. Bola sa pozriet a vravela, ze je to tam malicke, ale velmi utulne. Planujem sa ist pozriet aj ja kedze mame doma 21 mesacnu dcerku a radi by sme ju dali aspon na jeden den do kolektivu. So slecnou/pani ucitelkou som uz rozpravala a vraj sa naplno zacina vyucovat od polovice oktobra. ak budem mat viac info ozvem sa...bye bye ;o)

combatbabe
3. nov 2010

zdravim vsetky maminy🙂

jaslicky aj skolocka momentalne este stale trpia nedostatkom deti🙂 od januara ich mame zopar prihlasenych, tak vsetci drzte palce, aby vyucba zacala🙂

mamickyy s detmi do 3 rokov nezabudnite, ze od januara sa sukromna starostlivost o deti pravdepodobne bude preplacat az do vysky 300€ 😉