Otázky 5 ročného syna o sexe

miruska660
4. apr 2015

ahojte ja by som sa chcela spýtať kedy je vhodné povedať deťom o sexe a tak. Moj 5 rocny syn sa ma opýtal či mame z ockom sex a či sa moze prist pozriet ked budeme mat sex. Neviem ako mu to mam vysvetliť. Minule som sa sprchovala a manzel sa holil a maly nacupital do kupelne a hovori manzelovy mate sex a manzel mu na to hovori ako na to prisiel a on na to ked sa mamina sprchuje a ty si v kupelni to je sex. prosim neake pomocky ako mu to vysvetlit......dakujem

jamelia
4. apr 2015

🙂 🙂 🙂 zlaty 🙂 ako si to pekne vysvetlil po svojom. No, netusim, v takom malo veku, to by teda zaujimalo aj mna aky je najvhodnejsi sposob 🙂 mam dcerku v podobnom veku, tiez si neviem predstavit, ako by som jej to vysvetlila, keby s tym prisla za mnou. No som zvedava, co ti tu poradia 🙂

seahorse27
4. apr 2015

Ja by som mu povedala, ze je to prejav lasky - objimanie a bozkavanie medzi muzom a zenou...to by mu v tomto veku mohlo stacit snad. Kde pocul slovo sex? Moja ma 6 rokov, ale zatial toto slovicko neobohatilo jej slovnu zasobu :D

miruska660
autor
4. apr 2015

ved v televizii v radiu sami sex sex sex

seahorse27
4. apr 2015

Moja je voci tomu nejaka rezistentna :D nastastie...Akurát chce stale s nami skusat manzelsky bozk :D

jano8
5. apr 2015

5 rokov je dostatocny vek, aby pochopil ako sex fyzicky prebieha. Ak so svojimi otazkami zajde az tak daleko, mozes mu to pokojne povedat. Dobra rada je, odpovedat na jeho otazky, tiez pytat sa, co si on pod tym predstavuje a opravit jeho predstavy. Takze povedat, ze to, co robite v kupelni sex nie je, ale nejak vseobecne mu to opisat. Urcite neklamat, nevymyslat ziadne obrazne prirovnania, ani nic nezatajovat. Okrem jeho zdraveho vyvinu ide aj o doveru. O to, ci sa ta este na tuto temu niekedy nieco spyta v buducnosti, ked to mozno bude viac potrebovat.

mariamay
5. apr 2015

vekuprimeranym sposobom mu to vysvetlit objasnit ...urcite nie v tomto veku, ze pohlavny ud muza sa zasunie do vaginy zeny..lebo to narobis viac skody ako uzitky ...to, ze sa o to zaujima este nezanmena, ze mu to treba vysvetlit a povedat ko pubertiakovi,a le vekuprimeranym sposobom, ktoremu rozumie a ktory pochopi ..on sam nerozumie slovu sex....opytaj sa ho, co si on pod tymto pojmom sex predstavuje, ako on tomu rozumie ..a od toho sa odraz

miruska660
autor
6. apr 2015

skusim to