Sexuálna výchova pre deti od predškolského veku

oravese
16. okt 2013

aký máte názor na sexuálnu výchovu a sexualizáciu detí už od 4 rokov, ktorá sa začala v štátoch EÚ a EÚ ju výrazne podporuje. Čo sa robí v Nemecku, Francúzku, Chorvátsku, Maďarsku a iných štátoch EÚ a v Amerike už funguje 10 rokov. sme dostatočne informovaní o sexualnej výchove, a sexualizácie detí, ktorá sa pretláča neskutočným tlakom za účelom znížiť populáciu a boháči sveta si upokojujú sexuálne zvrátene chúťky.

oravese
autor
17. jan 2014

@evkasus ospravedlnujem sa tebe som nechcela.

mifonka
17. jan 2014

@oravese vyjadrovala som sa k tvojmu nazoru, ze gayovia a lesby budu nasilne odobrane deti vo velkom adoptovat a vychovavat ich ako inak, zvrhlo a choro. A skor ako sa zacne sirit panika ako sa da a moze a bude zneuzivat tento zakon... Si treba uvedomit v akej krajine zijeme... Ako sa tu uplatnuju zakony a ako skvelo tu vsetko funguje...

mifonka
17. jan 2014

@oravese a este by som ocenila keby (kedze v tom mas taku pasiu) si sem dala link zo stranky predmetneho uradu, ministerstva... pre uplnost info...

dedenini
21. jan 2014

@oravese ja som nic take nepisala ze neexistuje.. a v podstate sa ma to ani netyka co sa deje na Slovensku..vsetko tam ide do riti ..preto som radsej v zahranici

mrtartina
3. feb 2015

@oravese choreeeeeeeeeeeeeee...cele zle je to....