Škôlky v Skalici

petraas
30. jan 2012

Ahojte Skaličanky, neviem do ktorej školky mám prihlásiť malú. Uvítam vaše názory, pripomienky, skúsenosti s učiteľkami...Rozhodujem sa najviac medzi škôlkou na hurbanovej ulici a pri potoku🙂

merryann
30. jan 2012

@petraas ahoj no ja osobnu skusenost nemam akurat so sukromnou skolkou teda mala chodi do jasli na nasa neter chodila tam do skolky velmi sa im pacilo...teraz druha neter chodi na clemetisovu ulicu ...a tiez si ju nevedia vynachvalit 🙂 😢 a o hurbanovej som iba pocula od znamej mala jej tam chodi ...ja si myslim ze su dobre asi ,,vsetky,. je to mozno o tom co vyzaduje a aku predstau o skolke ma rodic...

petraas
autor
3. feb 2012

@merryann no ja si myslim ze skolky su v pohode len niektore ucitelky su neprijemne....ja chcem aby chodili casto na vychadzky a mali aktivity a nie aby sedeli stale zatvorene v triede a nic nerobili...no fakt sa neviem rozhodnut kam ju dat lebo zrovna ju nebude mat ani jedna dobra ucitelka v tych skolkach co som vybrala...tie ucitelky co poznam a su dobre maju ine deticky...no dilema riadna🙂
inak pozeram ze velmi malo skalicaniek chodi na mk ked nik nenapisal🙂

merryann
4. feb 2012

@petraas no tak mas pravdu stymi ucitelkami ja som malu dala do jasliciek slniecko a nemozem vynachvalit detom sa venuju neskutocne chodia plavat,na koniky na prechadzky kt .maju vzdy nejaky ciel, maju tam perlickove kupele,anglictinu a na jednu ucitelku su 4 deti max a su rozdeleni aj podla veku. no aj my sme mali dilemu nakoniec sme zvolili slniecko a to je super. vyhovuje nam. no ja ked nieco potrebujem nemozem sklaicanku ani jednu najst...kedze skalicu estra nepoznam do detialov lebo tam byvam cca 3 roky...

petraas
autor
4. feb 2012

@merryann slniecko je super aj jasle aj skolka len my si sukromku nemozeme dovolit z financnych dovodov ale keby sme mali peniaze tak nevaham a malu dam tam. Ono v tych statnych skolkach je dost starych uciteliek a tym sa velmi nechce chndit po vonku alebo stale vymyslat nejake aktivity ale ked ma mala trcat stale v triede a hrat sa s hrackami tak to moze byt aj doma. A odkial si ked tu byvas cca 3 roky? Ak chces mozes sa pridat do temy skalica a blizke okolie vela nas tam nieje ale vieme si poradit alebo pokecat.ak by si sa chcela pridat tak mi napis lebo je to sukromna tema tak ta tam musim ja pridat🙂

merryann
5. feb 2012

ja som z malaciek:D vela tu nechoim ..tak buem tam zbytocna ale ak nieco tak urcite dam vediet....no to je fakt ze tie sukromky si pytaju..ale zas aspon su tie peniaze vyuzite a nie ako hovoris ze v niektorych skolkach aktivita tiadna...a neskusala si na clementisovej taka zelena skolka je tam ta je super som hovorila ze neskor mozno malu dam aj tam...chodila tam neterka a aj na oproti koreszkovej je zelena skolka a na tu som pocula tiez dobre ohlasy...no asi ti vela nepomozem 😖 dufam ze najdes dobru skolku pre princeznu aby vyhovovala obom:D

afrodizi
10. jan 2023

@petraas až teraz som našla diskusiu...do akej si nakoniec dala? 😀 moj chodi do slniečka- už su presťahovaní pri kalvárke a zvýšili platby, 200e rovných..sa mi zdá dosť oproti bežnej 70e uff

petraas
autor
10. jan 2023

@afrodizi ahoj, fuu tk to je ina palka...ja som dala nakoniec pri potoku ale to uz bolo velmi davno dcera uz je teraz osmacka 🙂 boli sme spokojny aj ked teraz uz su tam ine ucitelky a vela noveho.