Súkromná materská škola Elba v Prešove na Moyzesovej ulici

81beruska81
7. okt 2013

Fungujú teraz od septembra, aký máte názor?

katie23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavik2012
1. apr 2014

@katie23 môžem vedieť dôvod prečo nie - ak môžete napíšte mi do IP - ďakujem

slavik2012
1. apr 2014

@81beruska81 aj mňa zaujíma názor mamičiek na MŠ lebo zvažujeme

2491992
2. apr 2014

Tá škôlka vyzerá veľmi dobre,určite lepšia než bežné MŠ. Šikovné učiteľky, známa tam učí, za mňa odporúčam

81beruska81
autor
24. jún 2014

@slavik2012 len som sa chcela spytat, ci ste sa nakoniec rozhodli pre Elbu?

slavik2012
24. jún 2014

@81beruska81 áno , inde nie je miesto teda v štátnych Mš

81beruska81
autor
24. jún 2014

@slavik2012 Smetanova, ci Moyzesova? My sme na Moyzesovej.

slavik2012
25. jún 2014

@81beruska81 budeme na moyzeske

81beruska81
autor
25. jún 2014

@slavik2012 tak sa uvidime...teraz je to super skolka...budete spokojni 🙂

slavik2012
25. jún 2014

@81beruska81 tak zatiaľ sme v jasliach Dino tam je tiež OK ale uz je tam veľa malých babetiek a tak dúfam že buď Xenky spokojná - trocha malé priestory sa mi zdali oproti štátnym Mš ..... Chceli sme ísť do Mš budovateľské lebo je hneď za našim bytom ale nevzali nás ....

81beruska81
autor
25. jún 2014

@slavik2012 s Budovatelskou je problem, ale mne zas male priestory a malo deti vyhovuje...je to uplne rodinny typ skolky, je to tam take usporiadane...ja som max. spokojna

slavik2012
25. jún 2014

@81beruska81 ten maly kolektív aj mne

81beruska81
autor
25. jún 2014

@slavik2012 vsetko maju pod kontrolou a na ten pocet deti to az tak male priestory nie su...nemam pocit, ze je to horsie, nez inde...skor celkovy dojem metie...v inych skolkach je jedna velka miestnost a v nej 20 deti...podla mna horsi stav, nez tam a aj jedna aj druha trieda ma vlastne 3 miestnosti, vratane spalne...ved ste sa urcite boli pozriet...je to ok, naozaj

slavik2012
25. jún 2014

@81beruska81 áno súhlasím, aj ja som to tak vnímala, že je to úplne iné ako v klasických socik MŠ - ale aj tak viac ma bude potom zaujímať, ako sa bude Xenky páčiť, aký bude prístup zo strany učiteľov a ako sa tam bude celkovo cítiť, lebo môžu tam mat aj kľučky zo zlata, ak tam bude dusna atmosféra, tak ťažko by tam chcela ostať ... budem veľmi rada ak zapadne tak ako u Dinka a nájde si malých kamošov, lebo je doma sama a aj sa naučí nové veci (ako aj tolerancii, rešpektu) lebo ja u učím čo viem, ale edu prístup je predsa len lepší v kolektíve kde sa deti vzájomne ťahajú dopredu aj cez hry a súťaživosť

81beruska81
autor
25. jún 2014

@slavik2012 jasne...no, na zaciatku to tam bolo hrozne...striedali sa ucitelia, bolo dusno, nepohoda u uciteliek i u deti, ale od velkej noci spravili par zmien, ktore mali spravit uz davno. Odvtedy je to tam parada...deti spokojne, ucitelky mile a deti nechcu ist poobede domov. Co je pre mna najlepsia recenzia 🙂

slavik2012
25. jún 2014

@81beruska81 wáw tak to som netušila - a áno aj ja by som bola rada ak by to tak bolo aj ráno. moja Xenky sa ma stále pri raňajkách spýta : "Mamička ideme do Dinka?" ja na to áno - usmeje sa povie "dobe" a dopije graník šup na nočník, oblečieme sa niečo sama na seba natiahne, niečo jej pomôžem a už čaká pri dverách s nejakým plišákom a naháňa ma že nie som obutá :-O .... takto by bolo fajn ak by sa tešila aj do škôlky

81beruska81
autor
25. jún 2014

@slavik2012 zaciatky mozno budu tazsie, bude to pre nu zmena. Dcera taktiez chodila do jasli roka pol a napriek tomu - nove prostredie, nove ucitelky, noce deti, novy system...potrebovala cas, kym si zvykne. V nasom pripade cca tyzden, kym sa zadaptovala. Ale problem nebol. Skor isla neista, nie ako teraz...leti, ani pozdravit nam nestihne. Vecer, alebo cez vikend sa stalo, ze sa pytala, ci nezavolame pani ucitelku Katku na navstevu, tak som jej vysvetlila, ze nie. Tak ci jej aspon zavolat nemoze...fakt, taketo reakcie su najlepsou recenziou...maju bohaty program...skus si dat www.elbaci.sk, vybrat matersku skolu, fotogaleriu, vyber Moyzesovu a podla fotiek zistis, kolko a akych zaujimavych aktivit maju a preco nechcu ist poobede domov...

slavik2012
25. jún 2014

@81beruska81 pozriem

jurek76
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenka_enka
17. feb 2016

@jurek76 Ahoj, mozez mi prosim napisat kolko sa tam teraz plati mesacne? Dakujem pekne 🙂

miloslavka
21. mar 2016

To by som aj ja rada vedela,kolko vyjde sukromna skolka na mesiac...vdaka

iqi
11. aug 2016

@81beruska81 dobrý večer , môžem Vás poprosiť o názor na elbu , koľko stojí mesačne ... 🙂či si to vôbec môžme dovoliť.....ďakujem Ivka

81beruska81
autor
12. aug 2016

@iqi My chodime na Moyzesovu, mesacne strava 28,90 a skolne 70 eur, spolu teda necela 100vka. Za mna to bolo najlepsie rozhodnutie. Pristup, aktivity a vobec vsetko...urcite odporucam. Dalo by sa o tom vela pisat, co vsetko pre tie deti robia, ake maju moznosti, siroky zaber cinnosti, cez kruzky pocas skolky (vytvarny, anglictina, korculovanie...), skoly v prirode, lyziarske a plavecke kurzy... fakt len tie najlepsie odporucanie

iqi
12. aug 2016

Ďakujem Vám, na túto škôlku sú len tie najlepšie referencie ...aj suma je ok...čakala som omnoho vyššiu cca 300 a viac.... este raz dik ... 🙂