V škôlke je v triede násilný chlapec. Ako zakročiť?

4. dec 2012  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
giovana6
Registrovala sa 18. augusta 2009 na modrykonik.sk. Pridala 11 príspevkov. Okres Revúca.
 jedná sa o sedemročného chlapca, ktorého ani min. rok, ani tento rok nevzali do školy, pretože nevie zrozumiteľne rozprávať, má poruchy správania, je agresívny, hádže sa o zem, ak nie je po jeho, dľa môjho má nejakú psych. poruchu, ktorú si rodičia nevedia priznať. dá sa zakročiť aj nejak inak, ako sa sťažovať na obecnom úrade? existuje na to nejaký zákon? môže pomôcť soc. kuratela? alebo?
28. jún 2012 o 18:29  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
stastnamamulka
150
Registrovala sa 7. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 429 príspevkov, 1 album, 11 článkov a 34 inzerátov. Má 71 priateľov. Sabinov.
 v prvom rade radim sa porozpravat s ucitelkami v skolke,pripadne s riaditelkou,alebo sa dohodnut s ostatnymi rodicmi a v klude sa zist v skolke a predebatovat to.A je to take zle?Ublizuje ten chlapec inym detom?Co na to ucitelky?
28. jún 2012 o 18:34  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lila77
22
Registrovala sa 2. februára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 253 príspevkov. Má 56 priateľov. Chorvátsky Grob, okres Senec.
 radim riesit ak sa tyka aj vasich deti ucitelky by to mali riesit urcite dieta neodsudzovat neviete co je za tym pedagogovia by mali a vedia riesit, ak sa netyka vasho dietata neriesit lebo ked bude ublizovat naozaj vasmu nebudu vas brat vazne
4. dec 2012 o 17:23  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slniecko41
32
Registrovala sa 8. októbra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 78 príspevkov a 89 inzerátov. Má 19 priateľov.
 to už mali dávno učiteľky riešiť s rodičmi toho chlapca a psychológom, nemajú už čo čakať, podľa mňa to bude už len gradovať, nechápem čo robia tie učiteľky v škôlke, v záujme ostatných detí to treba riešiť s odborníkom.....
4. dec 2012 o 17:35  •  Páči sa mi to

Populárne albumy