Júnové bábätká 2010

aktak
29. jún 2010

dufam ze som dala dobry nazov temy 🙂

ellysa
29. jún 2010

tak sme tu 😀

sportpark
29. jún 2010

tak to teda zahájme túto novú stránku🙂)))) našimi radosťami...

danu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ameanda
29. jún 2010

aj ja vás už čítam 😉

mojalili
29. jún 2010

NO super kočky, ze ste zalozili tuto stranku🙂

Dievcata, poradte....uz som prestala krvacat, mala som len zltsi vytok, ale dnes rano opet tmavsia krv....v priebehu dna slabsie, ale ma to dost zaskocilo. TO mam po porode 4 tyzdne 😕 Tusim to tu niektora uz mala, ze? JE to normalne?

tibinka22
29. jún 2010

Aj ja sa pridam, ak mozem ;)

fatimuska
29. jún 2010

jéé. som aj tu na prvej strane, asi mi to bude trošku trvať kým si zvyknem, dnes akurát zomrel náš 51 ročný sused, tak mam jemný splín:(

fatimuska
29. jún 2010

@mojalili toto bol presne môj prípad, ja som bola presne ako Ty, a v 4t-5t, som krvácala asi ako na 2 deň po pôrode, do týždňa to zmizlo, je to v poriadku, aj keď vraj nestíhaš pomaličky meniť vložky za 4 dni to prejde

borci
29. jún 2010

takze kocky nova temicka? to ma tesiiii. my uz mame skoro 2tt a papame aj spinkame dobre. bolo si treba zo zaciatku najst nejaky ten spolocny rezim, ale teraz uz je dobre. ved aj konika stihnem obcas precitat 😀

majus10
29. jún 2010

aj ja sa pripájam, ale väčšinou vás len čítam 🙂 s malým je všetko ok, mliečka máme, pekne papáme, priberáme... 🙂

weirdo
29. jún 2010

Vitajme 😉

mici111
29. jún 2010

ahojte, tak sa pridavam aj ja 🙂

@mojalili ja som tiez 4 tyzdne po porode a krvacam ale len ked kojim..ale to je asi normalne, nie?

maja_25
29. jún 2010

ahojte tak aj ja sa pridam 🙂

stelika
29. jún 2010

ja sa tiež pridavam 🙂

monky1
29. jún 2010

aj my sme tu 🙂

anjelicek26
29. jún 2010

aj my sme junovciatko 🙂

mojalili
29. jún 2010

Ahojte kočky, prave sme s muzom doupratovali cely byt, maly zalomil o 19 hodine, spi ako zabity, tak sa tesim na dalsiu prebdenu noc...

KOčky, mne sa zapalil prsnik. AJ ked maly z neho stale pije, dokonca viac z neho dnes sal, naboku nemam ani hrcky, ani zatvrdnute......., len bolest....tak som si to rozmasirovala, a dala tam octanovu mast, snad to zaberie ☹ ☹ 😢

@fatimuska - nemam silne krvacanie,len na malu vlozku, tak snad to bude ok.....Ale nasralo ma to... 😒

Zajtra idem do prace sa rozlucit s deviatakmi,ukoncit skolsky rok s mojimi tretiakmi, tak budu zase fofre...
@monky, ako sa vam dari? Hanka je na tom lepsie?

aktak
autor
29. jún 2010

@mojalili mna tiez presne dnes zacal jeden boliet 😕 prave si ho chladim, dufam ze to prejde...

bubina1
29. jún 2010

takže ako? sa premiestnujeme do tejto témy? 😀

maja_25
29. jún 2010

ja som si uzila zapalený prsník pred troma týzdnami tiez som namala hrcku len strasnu bolest a bolo to tam cervedetaký velký cervený flak a samozrejmme aj teplota 38,3 to bola radost...

maja_25
29. jún 2010

mne to pripada ze sa na mna lepí vsetko to co som nemala pri prvom uz som stihla aj zlatu žilu a to bol tiez zazitok v živote som to nemala az teraz

leveretka
29. jún 2010

ahojte, takze nová témička? 🙂

neviem, či sem môžem chodiť, keď naša bola nakoniec májovka, ale tak snáď nedostanem stopku 😉 😀

inak s tými prsníkmi to ma chytilo tiež, mala som teplotu vyše 39 /záviselo kde som si merala teplotu, ale v ustach 40,3/ a tak som dávala malej stále, aby pila iba z neho a prešlo to....ale bolo to hrozne, skoro som aj odpadla ako mi bolo zle...ja inak mam pravidelnejsie tvrde prsniky,co sa mi tak nalievaju...aj vam sa to stava?

marcelka123
30. jún 2010

Ahojiik 🙂 NOVA TEMA - TO UZ BUDE HLAVNE MAMICKOVSKA 😀 😀 na zaciatku nam tu odrodia a stanu sa mamkami nase zvysne junovky, privedu junovcatka a uz budeme diskutovat o detickach a zivote 🙂) sa tesim 🙂

Kocky, ktore ste zazili rastovy spurt. Moze nastat aj skor napriklad na 15 den? A ako ste vedeli ze je to ono? Ako sa to prejavilo?

A kocky, ohladom toho bieleho povlaku na podnebi babatka. Mne sestricka povedala, ze ked to deti maju, ze nemozu sat ze to boli...chudatka... neviem co to je. Ale ze v lekarni si mam kupit ruzovy med, dat na stvorcek gazy a potierat. Pred alebo medzi kojeniami... Zatial to nastastie nepotrebujeme a dufam, ze ani nebudeme, lebo taky papkos je ta Vaneska... 🙂

A dievcata... je normalne ak babatko je nepokojne cely den, spi len 10-20 minut a potom je 2-3 hodiny hore a v kuse si pyta papat? Vcera sme to zazili a nebolo mi vsetko jedno.. Vkuse len na rukach a papat a ked lahla , o chvilu bola hore.. Nic som nemohla robit len sa jej venovat.. Mohlo to byt z toho ze bola prehriata? Alebo ten spurt??

A KINDERKA VELA TRPEZLIVOSTI A POZITIVNE NALADENIE NECH UZ STE MAMICKAMI? kym sa v tejto teme dostaneme na stranu 7 😉

mojalili
30. jún 2010

@marcelka123 Ahoj MArcelka, my mame taketo nieco vecer alebo navecer, ze je stale hore, chce byt len na rukach, ak ho polozime tak place a stale chce jest. POkial mu dam prso tak reve, ze ho nechce.....tak to trva ako kedy, 1 - 3 hodiny a potom zaspi na 4 hodiny....

@atak - AKO SI NA TOM S PRSNIKOM??? Mne nabehla teplota v noci, poriadne som sa spotila, ze sa dalo pyzamo krucat....maly zaspal az o 00.30 po dlhom reve, ale spal do 4.3é hod a potom pekne pil aj z toho bolaveho.
NEboli ma bradavka, tak je to dobre, boli len bok a spodok....citim sa strasne slaba, vsetko ma boli, ani do prace som neisla davat vysvedcenie ☹ ☹ ☹

@leveretka neboj, mozes sem chodit, budeme urcite rady 😉

kocky, maly zaspal, idem sa najest a zalahnut, som ako omacka 😖

katka512
30. jún 2010

@marcelka123 Ahoj.
A ten biely povlak nema tvoja mala zabku moj maly to mal aj na podnebi aj na jazyku,a v lekarni som si kupila taky biely prasok za 0,85 centa ked sa napapa namocit do toho prasku dudlik a na druhy den to mal skoro zmiznute.......ja som pocula ze ich to neboli len je to neprijemne.....aj moj maly spi 10-15min potom sa prebere je hore a potom zase zaspinka a byva taky nervozny.....ale robi mi to len vo vnutri vonku spi aj 4hod.Neviem to priehriate je velmi tazko ich obliect aby im nebolo horko ale zase ani zima ked stale lezia............a ako malu obliekas ked je take horko???

marcelka123
30. jún 2010

@katka512 doteraz mala bud body a tricko, alebo tricko a nohavice a ponozky, ale vcera bola vkuse vlhka, uz mame okolo 30 stupmov vonku, tak som ju na noc supla do spiaceho vaku a rucky hole nechala a bola kludnejsia... Po vcerajsom nespani mi v noci zaspala o polnoci presne a o 6 som ju brala najest sa, lebo to uz je asi moc 6 hodin, najedla sa a od 8 do teraz este spinka, ale uz sa mrvi takze sa kazdu chvilu zobudi..

Ja by som s nou strasne rada chodila von, ale sme zistili, ze to bude problem technicky.. kocik do vytahu nevosiel, je v pivnici, ale z pivnice ho sama nedostanem ak by bola mala v nom, su tam strrme schody a strasne nestabilne sa taha trojkolka hore, neviem si predstavit ze je v kociari mala a mame tam aj jednu kolajnicku na kolesa, ale to je pre 4kolky, aby zisli po dvoch dole. Som z toho zufala, som uz aj poplakala, ze nemozem byt cely cas dnu a cakat na cudziu pomoc ☹

Neviem ako to vymysliet, ale byvame na 6ke, celkom hore a stredny byt a ako zistujem tak tu vie byt strasne dusno a ani prievan sa neda urobit, lebo okna mame na jednej strane.. No hruza ☹ Stahovala som sa sem z domu, kde bola zahrada, lahko by som vychadzala s kocikom von, blizko je rieka a je tam pokoj.. Beriem to tazko.. 😒

Najradsej by som sa zbalila a prestahovala sa.. Je mi zle z predstavy ze tu mam trcat kym priatel nepride z prace alebo niekoho nezozeniem kto mi pomoze.. Hlavne ked pomoc budem potrebovat aj ked sa vratim... 😒

fatimuska
30. jún 2010

@mojalili tak to máš super

fatimuska
30. jún 2010

@marcelka123 ja som to mala minulý týždeň, potom sa to upraví,,,,a to čo vravíš o tých ďasienkach, Vladko to mal ked mal 2,5 roka, vtedy zo dna na den som ho prestala dojčiť, čo ho to tak bolelo chudiatko, že nechcel od bolesti ani sať

fatimuska
30. jún 2010

@marcelka123 a čo tak na chvíľku malú nechať v postieľke, dať si zatiaľ von kočík, zbehnúť pre malú..., no je to ťažké a trojkolka sa po kolajniciach nedá,,,,chúďa

fatimuska
30. jún 2010

malý má na sebe tričko a plienku, či vnútri, či vonku