Neobvyklé zmiešané ale šťastné manželstvo

mawiya
2. jan 2012

Ahojte všetci. Som Mawiya a rada by som podebatila s dievčatami, ktoré majú "neobvyklé" manželstvo. Ja mám 33, manžel 27. Ja som rozvedená s dvomi detičkami, manžel bol predtým slobodný 🙂. Ja som slovenka, on je zo zahraničia. Ja som bola evanjelička, on muslim. No a nakoniec, spoznali sme sa na jednej "sociálnej sieti". Myslím, že dosť na telenovelu, ale my sme šťastní. Máte aj vy takéto alebo podobné skúsenosti? čo vaše okolie? Budem rada ak sa tu niekto nájde 🙂

petulda333
23. máj 2016

@eva8 jeho otec ich tiez nevedie,skoro cely zivot zije vo svajciarsku a celkovo jeho rodina je moderna,dodrzuju niektore zvyky ale velmi malo a ti mladi (do cca 27r) uz ziadne zvyky

alice107
24. máj 2016

EVA8 presne taketo klamstvo ako otec tvojich deti robia tito moslmski muzi europskym zenam pravidelne...
to iste co ty pise spocuvam od tych zien europaniek casto uz roky...... a to iste aj co sa tyka ich ´konvercie ´ na moslimku.. podobnu formulu ju domutia povedat a nucit sa akoze oakoby nic... s usmevom...a. mta zena ani nevie casto,ze sa tala prave moslimkou aj ked je pravne podla cirkevneho prava krestanskeho krestankou....

jedna z crt orientalcov a aj vi slame velmi oblubena je klamat ,ak to vyhovuje zaujmom hlavne muza.. a klamat zene a hlavne cudzinke ci cudzincovi /nevercovi/ je povolene a nepovazuje sat o za nemoralne.....

sandyka22
30. máj 2016
sandyka22
30. máj 2016

@nininka123
@nininka123
Ahoj napis ak by si chcela pokecat moj muz je Turek
Byvame v uk sme spolu uz 7 rokov a je nam fajn😀

19nika90
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cucoriedka0412
25. aug 2016

ahojte mate niektora vztah s Alzircanovm? zijem v UK.