Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

miska11115
30. nov 2017

@19martinka89 tak to my je veľmi ľúto možno preto to nevyšlo určite na budúce vyjde

jankap86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miska11115
7. dec 2017

@jankap86 jeeej gratulujem my sa tiez po novom roku chystame na 1 ket na kolko ivf v 7 tt zamlknuty potrat fufam ze to vyjde

jankap86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miska11115
29. dec 2017

Ahojte baby no ako podaril9 sa niektorej ket??

vivinka105
3. jan 2018

Ahojte baby 🙂 som tu nova, chystame sa na KET teraz niekedy Februar ( podla cyklu) co mozem urobit preto, aby to vyslo? Mate nejake typy a rady? Dakujem 🙂

salonka28
25. okt 2019

@hava77 ahoj môžem sa spytat po kolkom čase si šla.znovu na Ket po prvom ktoré skoncilo potratom

majdzis
9. dec 2019

Ahojte pripájam sa, ešte neviem ci úspešné KET, dúfam ze áno, keďže máme jediné embryo 😉

Dnes som 4 deň po KET, už by som najradšej testovala

majdzis
9. dec 2019

@vivinka105 ahoj, ja som 4 deň po KET, všetko závisí od sliznice, nič iné urobiť nemôžeš, máš lieky?

salonka28
10. dec 2019

@majdzis ahojte tak aj ja som dnes len prvý deň po KET boli sme včera tak si držme palceky

majdzis
10. dec 2019

@salonka28 tak držím palčeky, koľko máš embryí?

ateragram
10. dec 2019

@majdzis ahoj. Aj ja som 5 den po KET

vivinka105
10. dec 2019

@majdzis ahoj dakujem ti ☺️, ale príspevok bude mat už cez 2 roky a momentálne mi v postieľke spi 9 mesačne šidlo a prirodzene ☺️❤️🙏ale je prijemne si na to spomenúť ako som bojovala. Dakujem a držím palce 🍀

salonka28
11. dec 2019

@majdzis myslíš vložené len jedno a už nám zostáva len jedno

majdzis
11. dec 2019

@salonka28
@salonka28 jedno to co mam vložené 😉

katrinblu
20. apr 2021

Ahojte, som po tretom neuspesnom KET, 2 potrtay roky predtym. Som frustrovana, nespokojna s pristupom kliniky, mam pocit ze nic nerobia len tahaju peniaze, mam 37 a oni sa len usmievaju a tvrdia ze treba dalsi cyklus, ja uz ale dalsie sklamania psychicky nedam...

luckalukas_1
20. apr 2021

@katrinblu ked nie si spokojna s klinikou, zmen ju.. vela zenam sa v jednej klinike nedarilo ani po xy pokusoch a ked skusili inu kliniku, podarilo sa hned na prvy krat 🍀🍀 ..je mi velmi luto ze si zazila sklamania, ale musis bojovat dalej, nevzdavaj sa !! prajem ti velmi vela sil a stastia🤞

katrinblu
20. apr 2021

@luckalukas_1 mam tam este embrya a neviem ci budem mat psyhcicku silu a
peniaze na dalsi pokus

luckalukas_1
20. apr 2021

@katrinblu rozumiem ..teoreticky by sa dali embryjka preniest do druheho centra, ale to sa zato dost vela plati, ja osobne by som to nerobila .. daj sa do pohody a ked budes pripravena to znovu skusit, tak chod do toho .. viem, ake tazke to moze byt, ale nadej umiera posledna a je tu naozaj vela zien, ktorym vysiel 5.6.7. aj 10. pokus, takze naozaj sa nesmies vzdavat, musis vydrzat a dockas sa babetka tak ako aj ostatne zeny🍀

katrinblu
20. apr 2021

@luckalukas_1 ja som v uplnej pohodicke 🙂 ale to mi bohuzial nepomaha