Ako vyzerajú ďasná, keď rastú zúbky?

miskacharly
7. mar 2014

Ako vyzeraju dasna ked zacnu rast zubky?

miku1
7. mar 2014

@miskacharly Ťažko opísať presne, ale sú také napuchnuté 🙂

m_ij_ka
7. mar 2014

@miskacharly ako píše miku1 sú opuchnuté a niekedy aj trochu viac červenšie

bibistec
7. mar 2014

no ved ked nevies skoc k zubarovi, my sme tak s malou boli lebo stale sme mysleli ze uz uz vyjde zub a zubar ze nie nie a fakt mal pravdu

jamelia
7. mar 2014

ja vidim malemu vzdy take male biele dobky, predtym ako sa prerezu 🙂

adriana458
7. mar 2014

keď presvitá obrys zubu pod ďasnom

amorko1
27. mar 2014

@adriana458 ahoj no mi mame biele dasna a vyzera to ako obris zubkou moze to byt mame len 3 a pol mesiaca dakujem za odpoved

babulka82
27. mar 2014

no ja mam 2 deti a duhemu idu prave zubky ale nikdy to neviem : 😀 či som slepa alebo čo neviem .Ja už len vidim ked je vonku prerezany

zuzuxxxx
8. aug 2014

baby musim sa vam pochvalit kamaratka ma oboznamila s jednym sprayom, nikdy som nemala problemy so zubami, s dasnami atd . ale odkedy som tehotna , moje umyvanie zubov je KA-TA-STRO-FAL-NE ... vypluvala som krv ale doslava vypluvala (sorry Za vyraz) dasna cervene a len som cakala kedy mi dasno zmizne abudu mi trcat spodne zuby.... znama mi poradila SOS SPRAY PRVEJ POMOCI (o ktorom citate asi vsade pretoze v domacnosti by nemal chybal je na VSETKO-popaleniny,odreniny.afty,ekzemy,bolest zubov,RAST ZUBKOV atd) JE PRIRODNY,, NEDRAZDI,NESTIPE A NAVYSE CHLADI ... tento spray mi pomohol a tak som uverila jej vyrobkom a objednala si este zubnu PASTU (je ich viac druhov na predchadzanie zapalu dasien /na hlboke cistenie..... alebo druha na problemy citlivych zubov na sladke ,kysle,horuce,studene ) a ja nemam problemy s dasnami ,, a uz nemam problem si spriatelom v kupelni umyvat zuby co predtym mi bolo trapne ... lebo ma neustale posielal k zubarke :D ak mate podobne problemy blizsie info v sprave viem vam poradit