Očné zuby a teplota. Ako boli na tom vaše deti?

loren
1. júl 2008

prosim vas ake byvaju teploty pri prerezavani ocnych zubov mam dojem ze dcere prave ide jeden a ma teplotu 38.5 davam jej paralen na teplotu

lucxy
1. júl 2008

aj moja mala zvysenu teplotu, neboj nic to prejde a pri ocnych mala aj hnacku 🙂

junovka
1. júl 2008

tazko povedat, moja Timeika mala aj 40. ☹ 😢

loren
autor
1. júl 2008

aj sara ma hnacku a je placliva aj
tak myslite ze nemam ist k doktorke

bibula
1. júl 2008

netreba sa plasit.othaj skorocelove listky,umy ,podrv a stavu jej davaj do pusky-nachvilu jej to znecitlivie.na teplotu jej davaj studene obklady na predlaktie a predkolenie. 😉

junovka
1. júl 2008

loren,....teraz mala mi zacala tiez hnackovat 😠 ☹ ☹ ...mam pocit a vidim, ze nam vijde 2 hore 😕

loren
autor
2. júl 2008

no tak dievcata sice jej ide jeden ocny zub ale mame angynu takze sa oplatilo ist ku doktorke

loren
autor
2. júl 2008

bibula aj ja poznam recept na potieranie dasien ked idu zubky
podrvia sa na prasok klinceky a potom sa tym natiraju dasna samozrejme ten prasok date potom s prsta dole dobre to strpne a je to prirodne ja som to skusila na sebe a az potom na sare a funguje to zatrpnutie lepsie ako tie gely s lekarne mam to od svokry je to dobra bylinkarka 🙂

zuzla2
2. júl 2008

my sme dnes rano mali 38,9 tak sme hned utekali ku dr, aj ked som si myslela,ze je to zo stoliciek a diadnoza ako u loren..angina 😢

loren
autor
2. júl 2008

zuzla tak aj vam sa vyplatilo ist k doktorke tak skore uzdravenie

zuzla2
2. júl 2008

len ma zlosti,ze v maji brala ATB a teraz zas 😒 my sme ani nevahali a rovno sme ku dr. utekali,lebo aj naposledy nam tak teplotovala...mala nejaky virus..ale asi aj mala oslabenu imunitu, lebo jej hned potom vysiel zub...

aj vam skore uzdravenie 😉

junovka
2. júl 2008

...tak nastastie neteplotujeme/klop-klop/ a dnes sa nam prerezala 4 hore...ale sem-tam hnackujeme 😖

tinockaaa
3. júl 2008

Ahojte, nám liezli 3 očné zuby naraz a tiež sme teplotovali, vyskočili nám tepoty až na 40 C, aj jej pani doktorka na krčnom pomohla ich prerezať, takže sa jej trošku uľavilo, ale nakoniec sme aj tak skončili v nemocnici, pretože máme pri zuboch stále ten istý kolotoč furt dookola, slintá, potom začne sopliť a potom jej to zlezie do uší. Takže nás dnes čaká asi zákrok, tak nám držte palce. Závidím úprimne ľudom ktorí povedia, že ani nevedia kedy ich deťom narástli stoličky a očné zuby. My sme si to všetko odskákali. ☹

martinka16
3. júl 2008

ahojte my sme vacsi problem nemali ani pri jednych zubkoch ocne nam isli vsetky naraz a nic ale teraz nam idu posledne stolicky a mali sme try dni teplotky ale vyzera ze uz je to lepsie

babusa1
3. júl 2008

ahoj, nam teraz idu ocne, uz mi 4 den nic neje, len dojcime, nastastie teplota nic, ale stale je umrncany, a mame hnačky

bibinka
4. júl 2008

u nás šli zuby tak, že starší syn teplotoval, všetko zliezlo do uší,takže permanentne mal zápal stredoušia a očáky nás potrápili tak, že sme skončili na Silvestra v nemocnici 😢 . ale asi to bola bodka, lebo tie druhé stoličky vyšli tak, že sme ani nevedeli, len som sa pred 2. narodeninami zbadala, že či ich už má a boli tam. 😅
u mladšieho vyšlo naraz 5 veľkých zubov a bolo to samozrejme s 39st. teplotami. teraz mu vyšiel šiesty a zatiaľ v pohode. neviem dokedy? 😅 keď ich má vyliezť 20 😅 😅

loren
autor
5. júl 2008

no tak vidim ze tie zuby riadne vedia potrapit chudiatka deticky

bibula
5. júl 2008

loren
😀 ten skorocel bol aj na tu anginu-je to len zapalene hrdlo.a na to ti klinceky nepomozu 😉

junovka
5. júl 2008

...tak mi este stale hnackujeme, ale je to uz hadam lepsie a dnes som zbadala ze k 4-e hore pribudla aj 2 hore 😝 😉 hadam, bude dobre.Davam Hylak, probiotika a taktiez homeopatika Chamomillu 😉

evickaleh
5. júl 2008

No nas zuby az tak velmi netrapili, len pri ocakoch to bolo o soplikoch a aj tie afty neviem ci nesuviseli s dalsim ocakom. Stolicky vysli tak ze som skoro ani nezbadala, trosku podrazdeny bol to ano a zvycajne sa v noci budil na papanie co on nezvykne to som uz tusila, ze ide daky zubok, alebo maval aj redsiu stolicu. teraz nam vychadza posledny ocak a mali sme tie blbe afty, A pri tych aftoch mal aj teplotku takze mohlo to suvisiet aj zo zubkom.

marorlinko
6. júl 2008

my na dasienka pouzivame prasok co je bolest zubov, je velmi dobry. moj zatial nemal zeby mal aj teplotu aj hnacky spolu dokopy, bud jedno alebo druhe, teplotu taku vysoku az nemal pri zubkov, a hnacky tak jeden den, ak by mal dlhsie, sla by som k lekarovi, rovnako ako ked mal cely den teploty a nic nepomahalo, sla som a mal infrkciu v usku, takze clovek nikdy nevie od coho su tie teploty ako aj hnacky, nemusi to byt vzdy od zubov. niekto mi raz povedal, ze pri zuboch nie su az take vysoke teploty.

veronika13
6. júl 2008

môjmu idú zuby nárazovo, skoro vždy 4 naraz, aj teraz idú mu 4 očné 😖 teploty našťastie zatiaľ nemá, semtam zahnačkuje, no je podráždený, horšie spí a menej jedol, tri už trčia, jedna ešte nie 😠 nech už sú marhe vonku a máme na chvíľu pokoj 🙂
Tiež používame ten gél z lekárne a chamomilu, o tých klinčekoch som nevedela, vyskúšam, ďakujem za typ 😉

helka101
6. júl 2008

No baby ja som ani nevedela ako nám tie zubky vyliezli, dokým sa nám nezačali prerezávať očné zúbky, zatiaľ.. Dovtedy žiadne teploty, ani hnačky, nič, ani len mrzutosť.. ale teraz 😔 celý den je malý umrnčaný, zakvačený len na mne, dookola žmolí dudel, čo doteraz nechcel len na spani 😠 ale som rada, že neteplotujeme, mali sme aj kus hnačku, ale to len sem tam a akurát som mu dnes objavila jeden už hore prerezaný, trčí špička 🙂 tak som rada, že sa mu aspon na kus uľaví, ale čakajú nas teda ešte 3 😖 ale hádam sa nejako cez to prebojujeme 😵

sirinka
25. júl 2008

ahojte, klarke ide momentalne osem zubov, 4 ocne a 4 stolicky, vsetky uz maju spicky vonku, ale stolicky este maju ten stred v dasne. klarka teraz vypluva vsetko tvrdsie, co treba pokusat, myslite, ze je to kvoli tym zubom? celkovo ma teraz taky slabsi apetit, len by bola na cicku stale zavesena 😕

mata78
25. júl 2008

ahojte.
my už máme očné zubky vonku, ale poriadne nas potrapili.malá takmer nič nejedla iba pila a teploty mala tri dni cez 40. ale v našom pripade to nie je nič zvlaštne, pretože každý zub sme odhoručkovali 40. doktorka mi stale tvdrdí, že to zubky nemôžu byť, ale ked jej robi vyšetrenia tak vždy je všetko ok.

tonicka
25. júl 2008

sirinka, aj u nas je to tak, stale cicikujeme ked nam idu zuby 😉

ankam
25. júl 2008

aj my sme na cicinku stale-prave nam idu 3ocne ale bez teplotky 😉

sirinka
25. júl 2008

jaj tie babatka...tentokrat je nastastie aj klara bez teploty 😵

lenkaajarek
19. sep 2008

Ahoj mamicky ja sa k Vam pridavam mojmu malemu ide prvy ocny zub a tiez ma teploty 38,2.Velmi sopli a trosku aj pokaslava.Myslite ze s nim mozem ist von?Dala som mu Nurofen tak ta teplota ustupila.

andosa
1. nov 2008

Ahoj maminky, my sa práve trápime s očnými zúbkami. Teplotujeme od včera večera. Malý má okolo 38,5 a keď mu dám Nurofen, tak mu klesne, potom zase ide hore. Chcem sa opýtať tých, ktoré máte toto už zasebou, koľko dní teploty trvali? Tiež neviem, či by sme nemali ísť na pohotovosť, lebo len v stredu dobral ATB.