Slnečné okuliare pre detičky do 1 roka

lucikan
25. mar 2011

Ahojte, zacinam rozmyslat, ze by asi bolo dobre, keby drobec nosil slnecne okuliare. Chcem sa spytat, ci je to vyslovene odporucane, alebo postacuje siltovka, pripadne klobucik. Blizi sa leto, tak je to dost aktualna tema. Pozerala som okuliare na jednom e-shope, ale rada by som ich videla nazivo - bol to len jeden typ okuliari, ak sa dobre pamatam, mal vzadu cez hlavicku gumicku. Len v kamennom obchode som na nieco take nenatrafila (ale je pravda ze som este aktivne nehladala). Viete poradit fajn spolahlivu znacku a pripadne odporucit aj obchod?
A v neposlednom rade - ako na to reaguju deti, viem si predstavit, ze nie vsetky znesu nieco taketo si na seba navliect...

dosa
26. mar 2011

ja by som do roka okuliarky urcite nedavala, teda ani som nedavala, detske ocko sa musi naucit aj na letne svetlo, ak mu v tom budes branit, moze ostat svetloplache (to oko)... prve leto staci klobucik, siltovka, a take male dieta urcite nebudes vystavovat priamemu slnku, bude v kociku, pod strieskou, clonou, ci slnecnikom... my sme spokojni so znackou julbo, su to velmi kvalitne okuliare, nerozbitne, gumene, dieta si nikde nic nepricvikne... vyrabaju sa v troch velkostiach, podla veku a daju sa nosit s gumkou aj bez nej: http://www.bambini.sk/sk/store/product/3215/205...

lucikan
autor
26. mar 2011

@dosa diky za odpoved 🙂 , veru dobry postreh s tym zvyknutim si na to svetlo...

lenok
2. jún 2011

Ja som mojej malej kupila prave vcera na MDD... je v nich rozkosna 🙂 urcite ich nebudeme pouzivat stale, ale na dovolenke urcite 😉 a su do 2 rokov, takze ich aj tak vyuzijeme aj neskor 🙂

janicka648
Odpoveď bola odstránená
Zobraz