Aký mobil synovi k 14tim narodeninám?

sylvia36
29. máj 2014

Ahojte, idem si k vám po radu... Syn bude mať 17.6. 14 rokov, chcem mu kúpiť nejaký mobil už s nejakými lepšími funkciami, ale aby ma nezruinoval 😉 tak cca do 200 eur, snaď sa poskladame aj so starými rodičmi. Vďaka za tipy...

titkovamiriam
29. máj 2014

@sylvia36 to by som neriskla, nech si povie aký chce sam 🙂

sylvia36
autor
29. máj 2014

@titkovamiriam no on by najradšej nejaky iPhone, ale nie som Rockefeller 😀 a v podstate som mu mobil k narodeninám zrušila, lebo nejako slávne sa neučí, ale predsa som si to rozmyslela a nepovedala mu o tom, tak ho chcem prekvapiť...

melleanor
29. máj 2014

@sylvia36 no podľa mňa, keď už bol telefón kvôli známkam zrušený, tak si treba stáť za svojím, lebo potom decko zistí, že nemusí nič a aj tak dostane.
Ale k telefónu, Samsung má dobré aj cenovo prijateľné telefóny, napr. Samsung Galaxy S III Mini
http://mobilne-telefony.heureka.sk/samsung-i819...

titkovamiriam
29. máj 2014

@sylvia36 tak vysonduj aky by chcel 200 eur to sa da uz kupiť slušný len aby splnal jeho požiadavky na net,fotenie a podobne to viem od svojich chalanov-taketo veci sme vzdy kupovali spolu 🙂

sylvia36
autor
29. máj 2014

@melleanor nuž, on za niektore znamky ani nemôže a to fakt musím uznať, z nemčiny mal napríklad odovzdať projekt o nejakej nemeckej spisovateľke v nemčine, urobil si to aj preložil a učiteľka mu to neuznala, že vraj to malo byť vlastnými slovami, tak nechapem... nevravím, že sa nemal viac učiť, ale ostatné predmety celkom vytiahol... a snáď sa na elektrotechnickú priemyslovku dostane aj s jednou - dvoma trojkami. Matiku ma za 1 aj na olympiády chodi... a inak vďaka za tip, asi ten Samsung kúpim, vyzerá dobre.

melleanor
29. máj 2014

@sylvia36 jj, je dobrý, aj môj manžel ho má, a celkom je spokojný. Ja som ho kupovala na vianoce za 200 eur, teraz je už výrazne lacnejší.
Inak, ja by som povedala, že keď synovi ide matika, tak to je obrovské plus 😉

janulik2008
30. máj 2014

ja mám Samsung Galaxy S3 mini a som spokojná 🙂

dohna
24. jún 2014

nech si sám vyberie, príp. polovicou sumy prispeje, môj prispieva aj na tenisky, ak chce značkové na 50€ nech si priplatí, nie som banka, 🙂

silvapokorna
19. jún 2017

Tak hlavne pozrieť dobrý pomer cena a výkon a dá sa kúpiť aj okolo 200-250 euro už dobrý smartfón.

ostriez
21. nov 2017

@sylvia36 NOKIA 3310

sylvia36
autor
22. nov 2017

@ostriez ako relikviu môže byť. 😉.. syn mi medzitým "trošku " podrástol, bude mať 18.... medzitým už sme menili mobil 2x. Teraz má Lenovo Viber Gold a je spokojný.

lubiss
22. nov 2017

dobry telefon do 200€ no neviem neviem :D radsej nech si nasetri na i phone - 5 SE sa da zohnat uz za celkom dobre peniaze aj akcie byvaju ako mu kupit android za 200€ co mu bude po tyzdni sekat...mam svoju skusenost nikdy viac by som si Samsung a podobne nekupila jedine keby je to najnovsi :D ale hentake s3 mini to je stareee a do polroka ho bude hadzat o zem od nervov...to ti garantujem

medovka14
22. nov 2017

@lubiss diskusia je stara 3 roky 😅

lubiss
22. nov 2017

@medovka14 hej vidim teraz...vyskocila mi tu medzi najnovsimi kde sa diskutuje nemam potrebu sledovat datum :DDD ale nic to nemeni na fakte je android je shit :D

medovka14
22. nov 2017

@lubiss vidíš, pre mňa je to naopak, mala som aj iPhone a aj rôzne androidy, za mňa iPhone už nikdy v živote, katastrofa 🙂 každému niečo ine sedí 🙂 aj keď medzi týmito dvoma bude boj do konca existencie vesmíru 😅😅😅

jahodka11
22. nov 2017

No podla mna ten najdrahší aky si len mozes dovoliť....🙂

matazirafa
22. nov 2017

@lubiss po skúsenostiach s windows telefónonoch môžem povedať zase naopak, zlaty android. Mam Xiaomi 4x a pohoda.

vroni
22. nov 2017

Ked je nieco riadny shit, tak je to prave jablko a jeho iphone. Predrazena imidzovka, okrem par grafickych expertov pre bezne pouzitie uplne na h..., nic. Ze je medzicasom na svete predavanych telefonov 80% androidov tiez svedci o uzasnej “kvalite“ jablk

lubiss
22. nov 2017

@vroni dobre no 😂😂😂😂