Ako pripravujete ľanové semiačka?

zuzica4
15. júl 2015

Ahojte maminky, prosím vás tie,ktoré ich papáte ako si ich pripravujete? googlila som a jedna pise,ze sú najlepšie podrvené,druhá,že celé,dalšia uvarené...neviem ako ich správne pripraviť,aby boli telu prospešné... budem rada ak napíšu aj tie maminy,ktoré sú bez žlčníka ako ja a túto zdravú bombu si pripravovali. Dakujem

ivuska6
15. júl 2015

ja si kupujem lanovy chlieb a je ho tam vela takze iba zujem a ci to nieco robi to neviem

twillig
15. júl 2015

najlepšie je asi lyžicu namočiť do vody na pol hodinku a po troške ho jesť a poriadne rozžuť 🙂 ked nie je poriadne rozžuté alebo celé tak to črevami len preletí a vyjde von

stepanka274
15. júl 2015

Nasa mama nas naucila zomliet na kavovom mlynceku a potom zmiesat s niecim mliecnym akoje biely jogurt, acidko alebo tvaroh, robime takto z toho natierku, mozes pridat co vam chuti, a jedia to u nas vsetci s celozrnnym chlebikom

zuzica4
autor
15. júl 2015

@twillig a ked ho namocim ono zmekne?

elizita
15. júl 2015

ja namocim do trochy vody, po 2 hodinkach zmixujem spolu s bananom a este tam vmiesam biely jogurt a je to mnamka

twillig
15. júl 2015

@zuzica4 ano pekne sa napije

belllinka
15. júl 2015

@zuzica4 Telo z nich najviac využije, keď sú pomleté. Ale musia byť čerstvo pomleté, nie kupovať mleté, ja meliem na kávovom mlynčeku.

zuzica4
autor
15. júl 2015

@elizita tak toto uz hej 🙂