Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

neurologia
27. jan 2010

my sme dnes mali mat zemlovku vcera som upiekla rozky ze dnes ich vyuzijem n zemlovku...ale vcera vecer mm spraskal na veceru 6 rohlikov cize dnes som nemala dost na zelmlovku takze dnes som opat robila rozky-ale tam je uz cedulka zakaz jedenia bo opat nebude poriadny obed....

kibuk
27. jan 2010

ozi jasne len trebars moja mamka robi mliekom a to nam velmi nechuti a vyberam mäasko preto,aby sa mi lepšie rozmiešala omačka a nahodou neostali takzvane hrudky z muky 🙂 🙂 🙂 🙂

junovka
27. jan 2010
kibuk
27. jan 2010

junovka take podobne som raz už robila,bolo vyborne len mm nejako nemusi kyslu kapustu.... a bez nej to nebolo ono...
inač ja sa niekedy pytam sama seba čo by som mala držať doma ake potraviny,polotovary no čo by sa oplatilo žeby som nemusela stale odbiehať do obchodu a niekedy ozaj navarit aj čo chladnička dala alebo potravinova skrina 😅 😅 😅 😅 nemate aj vy niekedy ten pocit?????????? ked tak dajte rady 😅 😅 😅 😅 😅 vdaka

henikav1
27. jan 2010

kibuk, ja casto nenakupujem, nemam cas, maximalne raz za tyzden, niekedy raz za dva tyzdne. Vsetko co sa da zamrazim, nieco pokupim v konzervach, nieco mam zavarene a chlieb aj pecivo si peciem v pekarnicke. Sice pravda je taka, ze varim len vecer, obedy mame teple na pracovisku a maly v skole

majaxy
27. jan 2010

Čaute, MM dnes varil mäsovu polievočku, roštenku zemiakovu kašu a uhorkovy šalatik. Keď sa to minie mäso z polivky nejeme pojde na cibuľku urobi sa k tomu ryža s kukuricou a mnam 🙂 🙂 🙂

junovka
27. jan 2010

Kibuk, ja sa snazim si naplanovat aspon na 4 dni co budem varit a podla toho sa u nas robi nakup.Cize do obchodu chodim asi tak raz za 3 dni 😉

ma_jus_ka
27. jan 2010
cessy
28. jan 2010

adminky tu este neboli??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

cessy
28. jan 2010

ja som dnes uz uvarila ryzu a poobede dam upiest kuriatko.
ja budem mat k obedu cestoviny s brokolicou 😉

evitkamalicka
28. jan 2010

ja dnes kapustove fliacky

zojec
28. jan 2010

ja dnes varim talianske zeleninove rizoto na vine, ale neviem aku polievku.. :(

martinaema
28. jan 2010

ja som robila šišky, mňam

aveline
28. jan 2010

super tema 🙂 sem asi budem chodit castejsie 😉
dnes bola kremova brokolicova polievka s opecenym rohlikom a langose, zakusok dietne tiramisu

kibuk
29. jan 2010

ahojte ja dnes varim len jednoduchy obedik špagety so syrom a omaslene s masličkom,porovu polievočku 🙂 🙂 🙂

ozi
autor
29. jan 2010

ja dnes rybacie fašírky a zemiačiky

a v sobotu morčacie závitky na prírodno/s brokolicou a taveným syrom/, ryža a anglická zeleninka a torta, máme totiž oslavu 😵 a ešte polievka rezancová

a v nedeľu pečené kuracie stehná a zemiaky, asi slivkový koláč, ak stihnem

mukky
29. jan 2010

ahoj,ale mi robite chute 😀 🙄
ja dnes nevarím nič,ja mám na to lidi 😉
prababka nám navarila kuracie masko na stave s lečom/aspon si myslím ze je to to 😀,na návsteve som to nejedla a nevidela ani mm do taniera,behala som stale za drobcom 😝 / a k tomu ryzu nám este urobila,to viem isto 😀

evitkamalicka
29. jan 2010

ani ja dnes nevarim, najeme sa poobede na oslave 😅

cessy
29. jan 2010

ahojte...ja dnes nevarim, este mame zo vcera 😉

mukky
29. jan 2010

zmena plánu,dnes predsa len varím 😀
pre mm na večeru rezance na sladko s krupicou 😀 ,bude mať prekvapko,caká suchu večeru 😀

duelka
29. jan 2010

Poznate jedlo vselico v alobale! -ak nie tak to su zemiacky .trocha zeleniny par kuskov ryb a to dobre ochutit navrch trocha masla a skovat do alobalu a uz len pockat az sa to upecie Mnam!

blazka24
29. jan 2010

ja som robila brokolicovú polievku krémovú a syr vyprážaný s hranolkami 😀

zajtra mienim dukátové buchtičky 😝

lyongirl
29. jan 2010

my sme mali hráškovú polievku s kvasnicovými haluškami a mexický guláš

kibuk
29. jan 2010

a na zajtra sme rozhodli francuzke zemiačky a polievočka od dnes a na večeru plnene tortilli 🙂 mnam už sa tešim
a nedela obalovane pangasiny 🙂 zemiačky a tatarka a polievočka ešte uvidime hm ako to dobre ked už vopred naplanovane 😀 😀 😀 😀

junovka
29. jan 2010

zajtra budeme mat zemiakove placky + gulasovku.A na nedelu bude seged s knedlou

majaxy
29. jan 2010

Ahojte, dnes bolo to mäsko z polievky na cibuľke, ryža a šalát z činskej kapusty

neurologia
30. jan 2010

dnes robim pizzu (robenu doma 😉 ) uz sa tesim....

lydia22
30. jan 2010

Dnes boli kapustove fliacky a zajtra sosovicova polievka,kuracie sote s ryzou a krokety.ako bodka ku kavicke babovka.

evitkamalicka
30. jan 2010

dnes kapusta, pecene masko, zemiaky, bude aj na zajtra....dezert robit nebudem, kedze mame plnu krabicu kolacov zo vcerajsej oslavy 😅

maria11
30. jan 2010

Ahojte, dnes bola fazulova polievka s mrkvou a petrzlenom, filety (pangasius) zapecene so zeleninkou a k tomu zemiaky - fakt mnam. Povodne som to robila, ze len pre malu, ale potom som sa do toho pustila aj ja 😅 Esteze pre chlapa bolo navarene ine, lebo by nezostalo ani na zajtra 😀