Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

lululka555
17. okt 2012

ahojte 🙂 u nas dnes zeleninova polievka, vyprazany karfiol, varene zemiaky s maslom a poobede este tuniakova pomazanka 🙂

dannii
17. okt 2012

ja som varila vcera,rolady z mleteho maska,jedna plne vajickom a druha plnena vajicom a hribamy plus zemiakovy privarok 🙂

luciok
17. okt 2012

Dnes varím pre chlapov na stavbu pečené kuracie stehná s pečenými zemiačkami a k tomu nejaký kompótik. No a my pekne dopapáme segedínsky guláš zo včera.

lydia22
17. okt 2012

Mne dnes navarí otec a to džadky mňammmmmmm

keesa..
17. okt 2012

Penne so stavou Bolognese ,rychlovka 🙂)

levandullka
17. okt 2012

U nas cestoviny carbonara na lahsi sposob a dnes vynimocne aj dezert FIT lievance 🙂

mitchelstown
17. okt 2012

baby nemate nejaky dobry recept na sladky zemiak? mam 16 mesacnu dcerku, tak ze by aj ona nieco zjedla a aj my 🙂 dakujem

luciferova
17. okt 2012

@mitchelstown skus kasu zemiakovu 🙂

mmonika
17. okt 2012

Dnešné menu : Brokolicová krémová polievka, zapečené cestoviny s brokolicou, kukuricou, hráškom,šampiónmi a smotanovou omáčkou, zemiaková kaša a rybie filé, a ako bonbonik plnené obalované šampióny 🙂

gordana
17. okt 2012

@mitchelstown my bataty zboznujeme len tak nakrajane na kolieska,pofrkane oliv.olejom a jemnou bazalkou a upecene v trube....MNAM 🙂

mitchelstown
17. okt 2012

ja som vcera varila zapeceny karfiol s cestovinami - co ladnicka dala 🙂 Takze s cuketou, parkou, cibulkou, paradajkou, porom a samozrejme syr a vajicko rozmiesane v smotane. Bola to mnamka a este ostalo aj na dnes.

@gordana dakujem, skusim, mam iba jeden, tak ho nechcem pokazit 🙂

titkovamiriam
17. okt 2012

fotečky 🙂 a dobru chuť k obedu!

zuzka1.
17. okt 2012

prosim vas, nejaky recept na jedlo z mleteho masa, ale nie lasagne, cevapcici ani mlete rezne???

miskadusko
17. okt 2012

Hamburské plece s knedlou. robím to prvý krát tak som sama zvedavá 😀

womankc
17. okt 2012

@zuzka1. mäsové guľky v omáčke so šamiónmi a smotanou, alebo paradajkovou s hráškom a šampiónmi a bazalkou, alebo baklazán plnený s mletým mäsom, či cuketka

emisimi
17. okt 2012

titkovamiriam mňammmmky🙂)

emisimi
17. okt 2012

@titkovamiriam aká to polievka? 🙂)

titkovamiriam
17. okt 2012

@zuzka1. koložvarska kapusta 🙂 ,plnena paprika-alebo paradajkove gule,plnena faširka-pečená 🙂

titkovamiriam
17. okt 2012

@emisimi falošna gulásova,je fajn pikantná lebo je zo spišských parkov a hlavne vela vela zemiakov-maju radi vsetci!!!!

miriamr
17. okt 2012

včera ryžový nákyp s jablkami a marhuľami a jablkovou omáčkou a dnes francúzske zemiaky 😵

joannas
17. okt 2012

@titkovamiriam to je aka falošna gulašova ? 😀

maba
17. okt 2012

@miriamr mňam,mohla by si prosím ťa "hodiť" receptík na ryžový nákyp s jablkami ,marhuľami a s jablkovou omáčkou 😝 😉

bellada
17. okt 2012

Bravcove stehno so sampionmi na smotanovo-citronovej omacke, priloha cestoviny

babush
17. okt 2012

dnes rychla zeleninova polievka s krupicovou zaprazkou a cestoviny s pestom a susenymi paradajkami a olivami. Dezert sa bude robit az vecer a bude to asi ananasove pokusenie alebo orgazmus 😉 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=41235

salma22
17. okt 2012

dnes u nas masove gulky v paradajkovej omacke a pyre k tomu

kittyaoliver
17. okt 2012

Ja som dnes skusala nove recepty - mexicku fazulovu polievku ( http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=12256 ) a piekla som k nej tento chlebik ( http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=45998 ), len som namiesto susenych byliniek dala viac rasce a pridala suseny cesnak. Mnam 🙂

lencyca
17. okt 2012

dnes sa dojedla spenatova polievka,kuracie rezne,hranolky,tatarka,nezdravy obedik 😀 ale synovi ocka zasvietili,ked zbadal masko...

womankc
17. okt 2012

@titkovamiriam no ja radšej ani nechcem vedieť , čo všetko je v tom mäse , čo si tu ľudia kúpia vo hypermarketoch ☹