Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

gucz
13. nov 2012

fajnovučký gulášik z mäska a zo sojových kociek (základ - cibuľku som robila na výpeku zo slaninky a trochy masti) s knedlou. Dokonca aj môj mäsožravý manžel ho lúbi

anavila
13. nov 2012

Vážené dámy, predkladám svoje dnešné výtvory, polievka zeleninovo -masová, rizoto s domacou čalamadou a syrom bambino, mňam a napokon bábovečka tvarohová s čučoriedkami...mňam 😉

natal12
13. nov 2012

@danielaj ty ked robíš to pečivo chorvátske aj plníš vnútri občas ??

miruska73
13. nov 2012

dievcence ja este nevarim dojedame od nedele ,chcela som robit tu hrcekovu vianocku a nemozem lebo nam robie nieco s elektrikou a stale ju vypinaju..tak neriskujem....dieta spi a ja s kavickou vruke vas idem pocitat...

lizatko1009
13. nov 2012

karfiolovu polievku a zatial idem urobit bananove palacinky, neskor sa pustim do nejakeho gulasu s knedlou na zajtra.

zklimekova
13. nov 2012

tak včera som sa chystala na mrkvové muffiny 🙂..nejako som sa k nim nedostala ..ale teraz som ich už dopiekla 🙂..hádam ostane deťom aj do školy 😉

danielaj
13. nov 2012

@kikatko zajačie hlavy, no my teda chováme zajacov vo veĺkom a nikdy sme to nevarili, vždy sme to vyhadzovali 😅
@sisanka tá študentská pečať v košíčkoch je výborná, doporučujem 😉

danielaj
13. nov 2012

@natal12 ja som neplnila ešte, ale baby tu už niektoré plnili 😉

sisanka
13. nov 2012

@danielaj dakujem a nevies nahodou kolko kusov priblizne vyjde z jednaj davky? 🙂

danielaj
13. nov 2012

u nás dnes ešte dojedáme slepačiu nedeľnú polievku a robila som dvojaké dolky, jedny s ovsenými vločkami a druhé makové+k tomu domáci džemík, šľahačka 😉

danielaj
13. nov 2012

@sisanka fúha, nepamätám si presne, 😒 ale okolo 30 kusov to určite bolo 😉

natal12
13. nov 2012

@danielaj Robíš chúťky z dolkami 😉 tuším upečiem aj nejaký koláčik veľmi ma to baví 🙂 akurát robím tie rožky 🙂

natal12
13. nov 2012

@danielaj a potieraš vajičkom alebo iba žltkom ako je v recepte dané ?

miskap2111
13. nov 2012

Dievčatá, ak máte radi gaštanové zákusky, tak tento rozhodne odporúčam! http://varecha.pravda.sk/recepty/gastanovo-coko... Robila som ho teraz v nedeľu- je úplne jednoduchý, efektne vyzerá (škoda, že som nefotila) a nenormálne dobre chutí- návšteva sa jednoducho zalizovala a posielala ma otvoriť si cukráreň! 🙂

natal12
13. nov 2012

@danielaj dani, ja som lavá asi 😒 ja to tak vaľkám aj stačám a sa to ani na rožok nepodobá 😠 😀 ale na taký čo ma tie konce ohnuté 🙂

yennn
13. nov 2012

@womankc och prepáč že som tak hlúpo zartovala, myslela som si že si si naordinovala redukcnu...
Ja som takto 2r dozadu musela zlcnikovu, takže viem čo máš na mysli , no viem aj zevraj dvanastornikova je dvakrát prisnejsia ☹
Ja som tiež vypekala a nechutnala, ako vravis matka roka 😝 a súkromne som to nazyvala "dietne sado maso" 😀

bublina83
13. nov 2012

Cesnakova polievka, masko so syrovou omackou a krokety, jablkove pité ... dufam, ze vsetci mi uz dnes daju pokoj 🙂

nakup
13. nov 2012

@zuziq z toho mäsa urob omáčku na špagety

womankc
13. nov 2012

@yennn to je v poho heheheheh to sadomaso to plne vystihuje. Je to otrasné a dosť podstatné obmedzenia, ale vieš čo zase aspoň schudnem tie kilečká, čo som ponaberala pri tehotenstvách . Len keby mi aspoň bolo dobre, zatiaľ je to na nič. 😝
Keď mi pani doktorka vravela, čo všetko nesmiem, tak som jej povedala , nech mi povie radšej na to , že čo smiem, že to bude rýchlejšie . Teraz varím veľmi stroho a kupodivu to vyhovuje aj posádke doma, to čo tu dávam, že varím tak to je zväčša pre ostatných , ja si dávam svoje duskané na vode ,alebo si odoberiem z ich pred pridaním ostatných mne vadiacich ingrediencií, zas dása to vydržať
Len teda ovocia a zeleniny som sa veľmi ťažko vzdávala aj tam je to dosť prísne a teda aj za čokolkovými dobrotami je mi veéééééľmi clivo 😵

nakup
13. nov 2012

@lunana vypraž ho, alát a posypať syrom

abriela
13. nov 2012

@natal12 Pisem az teraz, lebo dnes bolo toho viac v praci:

Recept na kolac - v poznamke, pri obr. je napisane, ze som dala len 1 vajce aje tam aj obrazok:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=49804
Nemas ovocie, tak skus tento - plnka moze byt aj puding, maslo alebo puding so smotanou
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=50185

Je to to iste, lebo sa mi to ceste zapacilo a pouzivam ho vsade aj na torty. Striedam len plnky.

abriela
13. nov 2012

@danielaj mnam 😀 , este ze som v praci a akurat som zjedla milu a kokosino.

abriela
13. nov 2012

@gucz ja som dnes mala podobny obed. Prvykrat v zivote soja na hubach a knedla. Nebol velky vyber a kuracie sote na kari som nechcela.

abriela
13. nov 2012

@titkovamiriam pozrela som recepty - ze sa inspirujem. Vsade orecha. Juj 😉 , ja ich nejem, nemozem, nemam rada 😒

rastulka
13. nov 2012

@lululka555 Mnam,aj to je dobre! Maš nejaky overeny recept? 😉

womankc
13. nov 2012

@gucz to akože tam dáš aj mäsko aj sójové kocky???

womankc
13. nov 2012

@anavila veľmi pekné menu polievka na jedničku, bábovka na výstavu, pekne sa ti podarila / dávala si kompótované , či mrazené čučky?/ a rizotko nie je na zahodenie

womankc
13. nov 2012

@abriela ty hriešnica jedna 😀 ja jabloko a hurmikaki , či ako sa to volá. Navonok žijem zdravo, ale moje vnútro.......... prahne po čokoláde milka 😀 😉

rastulka
13. nov 2012

@zklimekova Možem poprosit receptik na mrkvove muffinky? 😉 🙂

firstbaby
13. nov 2012

U nas dnes kelova polievka a cestoviny s bolognese omackou 😉