Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

mukiii007
31. júl 2014

Ahojte! Dnes varím zemiakovú s vajíčkom na kyslo, dcérka si opäť raz vypýtala svoje obľúbené. K tomu možno ešte palacinky. Na zajtra si prelustrujem Vaše príspevky, snáď nájdem inšpiráciu. 🙂

simi906
31. júl 2014

Ja dnes idem 1x vyskusat cuketovu polievku, snad sa podari a bude chutit, a gyros s opekanymi zemiakmi a tzaziky🙂

janette4
31. júl 2014

Tak u nás dnes polievka zo včera,nikto sa jej ani nedotkol a druhé sa práve dorába pizza.

michaelamilan
31. júl 2014

Ahojte, dnes granubirák so slaninkou na cibulke a uhorkový šalát 🙂

daniz
31. júl 2014

dnes na raňajky bábovka + čajík, obed šošovičková polievka + kapustové halušky a na večeru uvidíme 🙂

daniz
31. júl 2014

@michaelamilan ten granubirák je prosím ťa čo?

monacanka
31. júl 2014

ahoj mam sterilizovane sampiony a tvrdy syr naviac poradite niaky recept ?dakujem hocico ... nech sa my to minie a nepokazy

michaelamilan
31. júl 2014

@daniz nooo to je ten pochod granatírsky či ako tomu vravíte (ani neviem či som to napísala dobre 😀 ) Ten názov je taký náš rodinný, roky zaužívaný 😀 ja len tento používam 😝

m_ij_ka
31. júl 2014

tekvicový prívarok, pečené mäso, knedľa, kapusta 🙂

adulka1979
31. júl 2014

Cesnaková polievka s rezancami, špagety bolognese 🙂

caspino
31. júl 2014

biela fazula so zeleninou vypr.cuketa kasa a kusok leca

ivushqa
31. júl 2014

cuketovo-zemiakový prívarok, pečená fašírka, hruškový koláč 😵

mima2778
31. júl 2014

Po case zase 🙂 tekvicovy privarok,pecena fasirka,zemiaky a piskotovo jablkova mlsanina,zajtra leco a na vikend plnena paprika a knedlik + kysnuty cucoriedkovocernicovy kolac s posypkou...

slimstar
31. júl 2014

Pikantné lečo s vajcom a klobásou recept
http://inzena.veu.sk/index.php/najlepsie-recept...

lovely_choice
31. júl 2014

na desiatu sme mali tvarohovo-kokosovo-ovsene (uvarena kasa z ovsenych vlociek) gulky poliate maslom a malinovym dzemom 😉

lovely_choice
31. júl 2014

a este foto... 🙂

lovely_choice
31. júl 2014

na obed pecene kacacie stehna s "tarhonou" (pred varenim oprazena semolinova ryza) 😎

firstbaby
31. júl 2014

U nas dnes dojedacky a pre dievcata som spravila celozrnne palacinky s domacim malinovym dzemom a cokoladou 🙂

maminka2013
31. júl 2014

Dnes a vcerabola u nas kysla fazulova polievka a sote z kuracich prs s ryzou a uhorkou 🙂

m_ij_ka
31. júl 2014

naša večera zemiakové placky, kečup

slimstar
31. júl 2014

Tvarohové knedličky s čučoriedkami
http://veu.sk/index.php/chutne-recepty/28-tvaro...

lalus
31. júl 2014

@lovely_choice vyzerajú výborne tie guľky? to je len ovsená kaša s kokosom a niečím prisladená?

lalus
31. júl 2014

u nás za posledné dni napr. toto:
sobota - žemľovka
nedeľa + pondelok - knedľa, sviečková
štvrtok+piatok - cesnaková polievka s opraženými rožkovými krutónmi, kuracie stehná na kyslej kapuste, zemiaky
plán na víkend - mäsové guľky v paradajkovej omáčke, zemiaková kaša

evulienkaslx
31. júl 2014

polievka s krupicovymi knedlickami, zapekana cukina plnena opecenou slaninkou a cibulkou, morcadela, parmezan, broskynovy kolacik

janette4
31. júl 2014

@monacanka čo tak pizzu?

luciok
31. júl 2014

Ahojte, u nás sa dnes na obed grilovalo kuracie mäso s gréckym šalátom. Dezert bola bublanina.

kucminka
31. júl 2014

idem sem po radu,mám v chladničke dve krabičky syra Karička,črievko Bambino,decká mi to nechcejú,čo z toho spraviť,kam to dať,na nejakú omáčku,alebo????Ďakujem 🙂

ukulela
31. júl 2014

@kucminka pomazanku... ja robim rybaciu: sardinky alebo tuniak plus cibulka najemno plus syr plus sol plus korenie plus horcica trocha plus vajko natvrdo ... bez ryb je to len vajickova.
alebo dake kuracie sote v syrovej omacke by nezjedli?
alebo syrovu omacku na spagety? niekto rozpusta v smotane, niekto len tak na masle ...
a ja som dostala chut na halusky so syrokremom 🙂 ale ja to nadstavujem niekedy aj kyslou smotanou, alebo si pomiesam syr a bryndzu - skratkamam to v kombinaciach dost divoke 🙂

kucminka
31. júl 2014

@ukulela pomazánky to u nás decká vôbec nie,ja mám rada aj cesnakovú so syrom ,maslom a vajíčkom,ale decká to nezjedia.Ešte možno tú omáčku,tú tiež robievam,jedine to ma napadlo,inak ozaj neviem čo s tým.Svokra to kúpila a u nás to nikto neje a je to škoda vyhodiť.Inak aj tie halušky ma zaujali,robievaš ako na bryndzové,len miesto bryndze dať ten syr??? 😉

verka18567
31. júl 2014

@kucminka ahoj co tak syrova omacka so spagetkami alebo syrova potkievka.nase to miluju🙂do tej omacky hoco.sunku.mraz.zeleninku.brokolicku.kuracinku?a vela cesnaku😉😉