Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

25daniela
20. aug 2014

Joj, dnes vynikajuce cestoviny- fliacky s kalerabom, podla Macingovej... super, lepsie ako s kapustou...

siska53
20. aug 2014

@lenkaleg ja sem chodim len cez telefon staci 1klik. A aj foto sem tak pridavam. Istu dobu mi to neslo,ale po update mi uz ide pridavat i foto opat.

lenkaleg
20. aug 2014

@womankc niekde mi to tu raz blikli ale nestihla som klik...a uz to nikde nevidim.

lenkaleg
20. aug 2014

@siska53 ahoj. a ako si spravila update. ked to nepyta update.

womankc
20. aug 2014

@25daniela moja teta robí kaleráb ako prílohu miesto dusenej kapusty a tiež to bolo vynikajúce

janula.k
20. aug 2014

ahojte, ja sem moc neprispievam, ale citam vas pravidelne a chcela som napisat, ze ja som dnes prvy krat robila žemlovku s jahodami a bola perfektna. A na vrh som dala vyslahane bielka s cukrom. Doteraz som robila zemlovku vzdy len s jablkami a toto bola super zmena 😉 odporucam!

siska53
20. aug 2014

@lenkaleg to mi robil muz a mne to ponuklo updatnut na novu verziu..niekde v telefone...ale nie vsetko mi vyhovuje...mozno u teba by stacilo vypnut a zapnut mobil ci vybrat a vlozit simku,ale mozno to nepomoze...mozno naozaj treba instalovat novu verziu telefonu...mne to mobil autoamticky ponuka. Aj uosate roznych aplikaciii...

lydia22
20. aug 2014

Dnes len špagety s paradajkovou omáčkou

katkabg
20. aug 2014

@tatianka79 tak kedze na Slovensku neni slany bulh.syr tak kup balkansky slany syr.Pomackaj ho natanieri s vidlickou🙂 pridaj jedno surove vajce a zmiesaj.No a kazdy chlebik natri tenkou vrstvou masielka,potom na to natri tu syrovu zmes a daj na mriezku a vloz do truby tak vyzsie a nechaj zhora zapiect 🙂 ja takto robim aj pizzove chlebiky.Tie tiez potries masielkom a na to robim polevu jak na pizzu taku paradajkovu a mozes dat na vrch parky ici salamik nakrajany a kukuricu a zas tak zapec🙂 alebo masielko a mlete masko ochutene jak na fasirky to natret tenku vrstvu plus nastruhat aidam a zapiect 🙂 tieto na fotke su tie s mletym maskom a postruhanym syrom

marlenka75
20. aug 2014

Kurací vývar, pečené kurča, ryža, kompot.

meusicka
20. aug 2014

Kremova. Polievka zo zelenej fazulky a zemiakov, a druhe boli zapekane spagety s tuniakovou zmesou.
Zajtra bude paradajkova polievka a ako druhe moja mamina urobi domace pirohy s tvarohom a lekvarom. Hanba nehanba ja si na ne netrufam ale uz sa musim naucit 😝

m_ij_ka
20. aug 2014

naša večera makovky s maslom a džemom

hyta
20. aug 2014

Ahojte, u nás vypuklo cuketové šialenstvo. Takže na obed cuketová polievka s krutónami, prívarok z cukety s kôprom, zemiaky, vajíčko. No a k tomu ešte cuketový koláčik.

siska53
20. aug 2014

Draheho vecera,nas zajtrajsi obed-zapekane cviklove listy plnene bryndzou(cast) a lososm(druha cast) a ryza k tomu. Polievku dojeme dnesnu.

womankc
21. aug 2014

@katkabg tak tieto presne som Ti chcela napísať včera , že si zas ja pamätám z Bulharska. Predávali to ako Princesy a presne mleté mäsko ako na kiufteta , ale syr na tom nebol len tá mäsková zmes s čubricou mňam .

womankc
21. aug 2014

@hyta aj mne včera doniesla kamarátka obryne cukety , tak sa teším na to

womankc
21. aug 2014

@katkabg Dovolím si ťa poprosiť o jednu vec. V bulharsku sme jedli jednu zeleninovú nátierku , tam to volali madža a bolo to z pečeného baklažánu, papriky,paradajky a neviem ešte z čoho.,... Náhodou sa niečo také nerobí aj v oblasti , kde žiješ????????

katkabg
21. aug 2014

@womankc jasneeeee 🙂 kiopavo sa to vola,potom hodim recept ;) ja uz to mam zavarene v poharoch ;)

katkabg
21. aug 2014

@womankc ze dobre su tie princesy🙂 u nas v obchodoch predavaju take mlete masko uz ochutene a rovno na chlebik da a opeces 🙂 to robievam malej 🙂

mili7
21. aug 2014

Naše dnešné raňajky: broskyňové lievance s bielym jogurtom a ovsenou posýpkou http://www.fitnessguru.sk/#!11-broskyove-lievan...
Na obed by som chcela šalát z červenej kapusty a šošovice http://www.fitnessguru.sk/#!277-alt-s-ervenou-k... Dcéra ešte dopapá včerajšie kuracie mäsko so zemiakovou kašou.

m_ij_ka
21. aug 2014

naše raňajky musli s mliekom

womankc
21. aug 2014

@katkabg no to budem rada, síce vie, že čo región to iné recepty a zvyky, ale bude to minimálne podobné, toho som sa nevedela dojesť a u nás tieto zeleninové nátierky sú populárne
tak to skúsim spáchať
Inak mohla by si zopár takých špecialít aj odfotiť a zverejniť aj na takéto zaváračky
ljute čušky sú super tiež
a polievočky škembe čorpa , fazulová čorba , to som mala rada tiež
vlastne ja mám rada všetky ich jedlá , majú veľmi dobrú kuchyňu

lululka555
21. aug 2014

ahojte, dnes rizotko s kyslymi uhorkami alebo cviklou 😉 a dezert pernik s ribezlovym dzemom a cokopolevou, vcera vecer som piekla 😉

mili7
21. aug 2014

Takže na obed som ešte dovarila šošovicovú polievku a šalát s červenej kapusty a šošovice som si trošku prispôsobila 🙂 Dcérka ho mala tiež ako prílohu k zemiačikom a mäsku a mňamkala ostošesť.

fifitko25
21. aug 2014

Zapekane avokada: avokado rozrezeme na 2 polovice, vydlabeme duzinu, oprazime cibulku a pridame k duzine spolu s pretlacenym cesnakom, nadrobno nakrajanou sunkou a trosku struhaneho syra, sol, cierne korenie.
Naplnime avokada, na zmes dame polku uvareneho vajicka, posypeme zvysnym syrom a dame zapiect.
Mnamka neskutocna 😝

nagulinka
21. aug 2014

Moravské tvarohové koláče s bielou kávou a krémová brokolicová polievka.

nagulinka
21. aug 2014

... a pridávam fotku 🙂

m_ij_ka
21. aug 2014

hrachová kaša s opraženou cibuľkou, zapekaný karfiol so syrom, zemiaky 🙂

slimstar
21. aug 2014
lucikatn
21. aug 2014

Dnes iba cokoladovy puding s piskotami preliatymi domacou marhulovou presnidavkou pretoze potrebujeme vyjest chladnicku pred odchodom na dovolenku 😀 😀 😀