Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

m_ij_ka
17. sep 2014

fazuľová polievka s údeným mäsom, bryndzové halušky so slaninkou 🙂

leanax
17. sep 2014

cesnačka a fašírky, paradajková omáčka a zemiaky 🙂

dasiacik
17. sep 2014

@emka13
Nakrájam surové zemiačky na hrubšie plátky,klobásku tiež,aj vajíčka uvarené na tvrdo.Cibuľku tiež nakrájam na kolieska a vrstvím.Zemiačky,osoliť,okoreniť,klobáska,cibuľka,vajíčko,a zase zemiačky,...Končím zemiakmi,zalejem smotanou na šľahanie a v nej rozmiešané dve vajíčka.Je to mňamka! 🙂 Ja dávam vždy veľký pozor pri kúpe klobások,aby boli šťavnaté a mäskové.Takže,žiadne párky,špekáčky a pod.

monika837
17. sep 2014

tak mi dnes obycajna rychlovecka , zemiacky s oprazenou cibulkou na masielku a acidko 😀 kedze od rana upratujem, prezliekam obliecky, pustam pracku, vesam pradlo, svieti slniecko rychlo mi to schne 😀 a co zajtra? hmmmm.... neviem

martinka_martinka
17. sep 2014

ja dnes bravcova panenka na smotane a sampinonoch a pečene zemiaky 🙂 celkom rychlo spravene akurat že dlho cakam na tie zemiaky ale už rozvoniavaju 🙂

adawada
17. sep 2014
Používateľ adawada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adawada.
bambina78
17. sep 2014

nakolko sa chcem este toto leto "dorazit" paprikami a paradajkami, dnes len taky divoky obed- pecene papriky, trochu cestovin a bulharske sirene

bambina78
17. sep 2014
slimstar
17. sep 2014
m_ij_ka
17. sep 2014

naša večera zapekané bagetky so šunkou a nivou 😉

pblajla
17. sep 2014

vyprážaný karfiol so zemiakovou kašou a hovädzí vývar 🙂

cenculinka
17. sep 2014

Dnes bola polievka z fazulovych strukov a granadir no a zajtra paradajkova polievka a syr s hranolkami 🙂

blancagon
17. sep 2014

Dnes špagety,mleté masko s omáčkou a ryža s bravčové na prírodno na zajtra-
🙂

sssimi
17. sep 2014

Cesnaková polievka a špagety s mletými orechami s cukrom

pipistrel
17. sep 2014

@cenculinka dnes aj zajtra úplne presne to isté aj u nás ;)

lululka555
18. sep 2014

ahojte, vcera som varila jednoduchu zasmazenu polievku so zemiakmi,filety z tilapie na masle a zemiakove pyre a piekla som slimacikovy kolac s kuskami marhul a skoricou,cely sa pojedol 😉
dnes polievka ta ista a peciem stehna s paprikou,rajcinami a varenymi zemiakmi 🙂

mili7
18. sep 2014

Ahojte. U nás už dlho neboli francúzske zemiaky, tak dnes som sa rozhodla ich spraviť. Dobrú chuť 🙂

mizu89
18. sep 2014

@lululka555 vyzera to famozne a mohla by sa tam dat aj napr. tvarohova plnka?

mizu89
18. sep 2014

Predvcreom boli pecienky s ryzou a zajtra skusim hubova svieckova z najnovsieho TV maxu. 🙂

lululka555
18. sep 2014

@mizu89 jasne kludne,ja som davala uz aj jahody a nutellu 😉

tarra6
18. sep 2014

@lucikatn @emka13 aj nám lepšie chutia z uvarených. Do vrstiev ešte pridávam na kolieska pokrájanú cibuľu. Dám piecť a pred dopečením to potom polievam rozhabarkovanými vajcami so sladkou aj kyslou smotanou a soľou.

monika837
18. sep 2014

Ahojte, dnes hribova polievka na kyslo, rozporcovala som si kurca, z prsicok som urobila perkelt s kolienkami... stehna som vykostila a dala piect aj s kridielkami, rozmarinom , cibulkou a k tomu som uvarila cviklu a nastruhala.... akurat sa mi dopiekol mrkvovy kolac.... Dobru chut Vam prajem 😀

siska53
18. sep 2014

@lululka555 a to je aky typ cesta? Vyzera to perfektne!

mravvcek
18. sep 2014

Baby poradte ake jednohubky mam urobit na oslavu?

siska53
18. sep 2014

Ja som po takmer 2tyzdnoch varila..
Zeleninova polievka (ruzickovy kel,karfiol a mrkva),s kukuricnou krupicou na zahustenie (nechcelo sa mi robit halusky ani nic podobne ).
Varene zemiaky poliate maslom a kedze sa mi nechcelo ani vyprazat patizon,tak som ho len zapiekla v trube so syrom a struhankou a provensalskymi bylinkami. Bol dost tvrdy,otrasne sa krajal a cistil,tak som ho predtym este obarila vriacou vodou a asi 3minuty povarila. Pre istotu. Malo by nam.toto vsetko ostat i na zajtra a zmrazim.si cast polievky na horsie casy. 🙂

carmenka123
18. sep 2014
mima2778
18. sep 2014

Dnes sa upratuje,perie,zehli,umyvaju okna, tak na obedik brokolicova kremova polievocka a z mrazaku som vytiahla domace tvarohove gulky s marhulami,poliate maslom,oprazenou struhankou a skor.cukrom,na vecer su uz pripravene napacovane kridelka a stehna,k tomu zem.kasa a hruskovy kompot,zajtra sa doje polievka a budu strapacky s kapustou a slaninkou.

m_ij_ka
18. sep 2014

vajíčková polievka, mäso na horčici, ryža, uhorka, osie hniezda 🙂

mami.sk
18. sep 2014

dnes mrkvová krémová polievka a vyprážaný syr s varenými zemiakmi 😉 "upiekla" som aj smotanovo-piškótovú nepečenú tortu s čučoriedkami 😉

zarabono
18. sep 2014

Dnes sampionova natierka,kelova pilievka,langose,paprikas s cestovinou