Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

mima2778
19. sep 2014

Navarene uz na zajtra mexicky gulas,ryza, este mame brokolicovu polievku a urobim moravske kolace zajtra.

nakup
19. sep 2014

Náš zajtrajší obedík mäsko sa už marinuje http://www.toprecepty.cz/recept/9701-rychle-poh...

fackolka
19. sep 2014
Používateľ fackolka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fackolka.

dnes sme boli v restike! 🙂)

lucikatn
19. sep 2014

Dnes bola iba polievka - porova a na veceru dukatove buchticky http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4514 - po upeceni som ich potrela osladenym studenym mliekom a nechala vychladnut.

naty1987
19. sep 2014

Dnes som robila gazdovske zemiaky zapecene zo salamom a kuracim masom
A od vcera mame este kokosove zltkove rezy 😉

firstbaby
19. sep 2014

U nas dnes na obed so starsou dcerkou, polievka z bielych fazuliek s mrkvou a pstruh na masle s varenymi zemiakmi - mnamka 😉 a zajtra na obed k nasim - bude kysla sosovicova polievka a bryndzove halusky a k tomu kysle mlieko 🙂

sono2
19. sep 2014

Tak. Ja som dnes robila mnamku z dobrého jedla úplne lahodné. A mrkvovu polievku

katkabg
20. sep 2014

Babyyyy fantastice recepty sem davate ....mnaaaaam 😝 a viete mi poradit?Manzel chce aby som mu dnes urobila dobru slovensku cigansku pecienku,poradite mi niaky dobry klasicky receptik ako ju robit?Dakujeeem 😉

libka1
20. sep 2014

slepaci vyvar, hliva na smotane s knedlou, na veceru langose

pipinka4
20. sep 2014

@hucko44 ahoj das mi recept na ten kolacik schyzofrenik? Vypada super.

zuja14
20. sep 2014

máme od včera: kuracie mäso zapekané s broskyňou a so syrou a k tomu ryža. Mňam.

mayka
20. sep 2014

@karkana ahoj prosim ta ako si robila tu fucku? Si ju pamatam z detstva. 😉

katkaklac
20. sep 2014

@katkabg ahoj...ja robim uplne klasicku cigansku🙂. Ono je najlepsie pripravit den vopred,nech sa trosku odlezi. A robim z krkovicky alebo kuraciu. Vyklepem, trosku posypem ciernym korenim, osolim, potriem horcicou, cesnakom a dam do nadoby a zalejem mliekom. Takto to nechavam odlezat aspon jeden den...vtedy masko aj dostatocne zmakne. Toto je moj klasicky recept🙂),nepridavam ziadne "nove ingrediencie"....proste stara klasika...

katkabg
20. sep 2014

@libka1 nedraaaazdiiiiii :D

katkabg
20. sep 2014

@katkaklac dakujeeem katiiii 🙂 niaku omacku Worcester ci sojovu mam dat,ci?

monika837
20. sep 2014

Dnes paradajkova polievka a palacinky 😉 Dobru chut 🙂

hyta
20. sep 2014

Ahojte, u nás dnes rýchla vajíčková polievka a francúzske zemiaky. Keďže máme veľa jabĺk upiekla som grófkine rezy.

siska53
20. sep 2014

Zeleninova polievka s pismenkami a bryndzove halusky.
Na olovrant,kto chce ci na veceru si mozu dat natierku z mrkvy a luciny.

wighy
20. sep 2014

Zeleninova mixovana polievka s haluskami len ich nevidiet Uhorkovo cesnakovo smotanovy salat pyre vyprazane kare a jablckove pyte. Kedze zo stredajsej torty co som rychlo malej k narodkam zvuchla uz vcera nebola omrvinka tak som musela napiect.

Minuly vikend pecena zeleninka pre mna. Mm mal cigansku s hranolkami, slivkovo cokoladovy kolac. Mali sme aj sekanu s fetou a susenymi paradajkami
Kolacik smotanovotvarohovym kremom a lesnym ovocim, cuketove placky

m_ij_ka
20. sep 2014

kyslá šošovicová polievka, mäso na šťave, halušky 🙂

lydia22
20. sep 2014

Dnes bryndzové halušky a jablkový koláč s posýpkou

nikawero12
20. sep 2014

Vidím, že dnes v slovenských domácnostiach "víťazia" halušky. Takže ja tiež patrím do víťazného teamu 😀...tiež som robila bryndzové. Namiesto koláča som upiekla ryžový nákyp, myslela som si, že ostane aj na zajtra, ale akurát tak už môžem ísť umyť prázdny plech 😀

efci
20. sep 2014

Rano upecena babovka 🙂 na obed plnena paprika a teraz este upeciem Fondant au chocolat s horucimi malinami. A zajtra uz len dorobim polievku z hokaido tekvice 🙂

katkaklac
20. sep 2014

@katkabg nijaku omacku....s tym sa to len pokaziiiii🙂))). Ale zasa ked velmi chces tak skus....ale to uz nebude ono🙂))

hucko44
20. sep 2014

Recept na ražniči na kyslej kapuste s karamelom už dnes tu: https://www.modrykonik.sk/group/6822/.

oira
20. sep 2014

My dnes francuzske zemiaky ;)

lululka555
20. sep 2014

Ahojky,obed dnes vonku a na večeru sme mali chuť na sladké,tak budú dukátky s vanilkovým pudingom,podľa receptu, čo pridala @lucikatn 🙂

m_ij_ka
20. sep 2014

naša večera palacinky s džemom 🙂

mami.sk
20. sep 2014

dnešný obed - kapustnica a pečené pirohy / jedny s kyslou kapustou, jedny bryndzové na želanie MM a pre Terezku džemové / 😉

luciok
20. sep 2014

Ahojte, my sme dnes dojedali šošovicovú polievku. A pred pár minútami som dovarila nedeľný obed - dusené bravčové na cesnaku a vývar z bravčovej kosti. Zajtra dorobím ryžu a hranolky.