Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

boubelka0021
21. sep 2014

@lululka555 mozem recept ja ten kysnuty kolac dakujem

m_ij_ka
21. sep 2014

naša večera kysnutý kakaový koláč, mlieko 🙂

chocolatte1
21. sep 2014

Dnes "diétne" 😀

tinaaa84
22. sep 2014

My sme mali včera zemiakové pyré, kuracie mäsko plnené kápiou v cestíčku a ako dezert špaldový vodouch.

m_ij_ka
22. sep 2014

naše raňajky tuniaková pomazánka, rohlíky, čaj

lululka555
22. sep 2014

@boubelka0021 podla http://varecha.pravda.sk/recepty/kysnuta-babovk... ,ja som piekla v tort.forme. 😉

konkm819
22. sep 2014

červeno kyslo kapustovu polievku 🙂

m_ij_ka
22. sep 2014

kapustnica, zemiaky s fašírkami 🙂

komplikovana
22. sep 2014

Pekný pondelok žienky, včerajší obed - zemiaková kaša so zelerom, špenát a volské oko,
Dnešný obed, morčacie prsia na kocky v zeleninovej omáčke - zelená fazulka a rajčina a ako príloha jačmenné krúpy s kúskami uhorky.

dorotka2013
22. sep 2014

U nas vcera kuraci vyvar,dusene hovadzie na hribikoch so slaninkou...dezert cheesecake...

babush
22. sep 2014

dnesny obed - tekvicova polievka s oprazenymi cesnakovymi chlebikmi, bryndzove a kapustove halusky. Jablkovy kolac ako dezert 🙂

gucz
22. sep 2014

u nás dnes kurací vývar a sviečková

mili7
22. sep 2014

raňajky: pečená kokosová ovsená kaša s jablkami,
obed: dojedanie z víkendu: slepačia polievka s mäsom a zeleninou, knedlík so smotanovou omáčkou + kuracie prsia + kukurička,
večera: zostala ryža z víkendu, tak som priliala trošku mlieka, dala variť, pridala lyžicu špaldovej krupice, trochu cukru a chvíľu uvarila - na kašu. Potom som primiešala jablkové pyré, čo som mala otvorené a granko. Na experiment sa to celkom vydarilo a pošmákli sme si s dcérou 🙂

adawada
22. sep 2014
Používateľ adawada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adawada.
m_ij_ka
22. sep 2014

naša večera domáca pizza ( kečup, cibuľa, kukurica, šunka, eidam, niva, klobáska)

womankc
23. sep 2014

Ahojte, ja som v sobotu varila kapustnicu s pohánkou, krúpami , čerstvými podbrezákmi , cesnakom a kúskom bravčovej slabinky na chuť, len takú bez zápražky , druhé boli cuketové placky so stonkovým zelerom .
V nedeľu som robila polievočku s postrúhanej koreňovej zeleniny - mrkva , petržlen, zeler , s ovsennými vločkami a na koniec som dala ešte petržlenovú vňať a druhé boli dusené rybie plátky na čerstvom tymiáne a
oregáne s troškou kmínu mletého a citrónovej šťave , k tomu boli zemiaky s pažítkou a jogurtový dresing do ktorého som dala soľ , citrónovej šťavy trošku, cesnak a veľmi hojne nasekanej pažítky na tanieri som doložila ešte trošku čerstvého na jemné plátky nakrájaného jablka , bolo to veľmi chutné ,
No a robila som takú ľahkú tortu, korpus bol robený kakaový s pridaním trošku medu , prekrojila som na polovicu , korpus som potrela riadne višňovým džemom a na to som dala uvarené jabĺčka s vanilkovým cukrom, medom a citrónovej šťave zahustené zlatým klasom celú túto masu som naliala ešte teplú na korpus , pritlačila tým druhým a dala vychladiť do ľadničky , potom som už len hojne natrela čokoládou

womankc
23. sep 2014

včera som robila zapečené zemiaky so salámou a čínskou zeleninou , k tomu som urobila varený jablkový kompótik - dala som tam klinčeky, jednu bobulku nového korenia, kúsok škorice a kúsok badiánu a trošku citrónovej šťavy a trstinového cukru

lululka555
23. sep 2014

ahojky, dnes zeleninkova polievka, zapecene kuracie masko so sampinonami, spolu so zemiakmi,zaliate smotanou a syrom 😉 listkove satocky 😝

natalienocka
23. sep 2014

@lovely_choice možem poprosiť o recept na tortičku? ďakujem

womankc
23. sep 2014

Ozaj , tým čo som sľúbila paprikovú pomazánku, nezabudla som , len ju nemôžem nájsť , asi som prehadzovala recepty, lebo všetko som hašla , len toto nie a mám jednu celú skrinku receptov, tak si k tomu musím sadnúť a pohľadať
ďakujem za pochopenie 🙂 hádam to stihnem nájsť do konca paprikovej sezóny

konopka
23. sep 2014

Dnes dukatove buchtičky s čokoladovym kremom 🙂

naty1987
23. sep 2014

Dnes bolonske špagety zo sójových bôbov pre mna a pre muza z mleteho mäsa 😀

11nika11
23. sep 2014

@adawada vyzera to genialne! 🙂

11nika11
23. sep 2014

Nieco z toho,co sa posledne dni varilo u nas 🙂
Krtkova torta,"plnena paprika",vyvar zo zajka a co dom dal 😀

carmenka123
23. sep 2014

halászle

zarabono
23. sep 2014

Kysla fazulova polievka,pecene buchty,nedela,pondelok vyvar,rezance,masove gulky na stave a halusky,babovka

oira
23. sep 2014

My dnes kelovy privarok, zajtra spagheti bolognese a svokor slubil doniest palacinky ... robi super tenucke...tak sa veeelmi tesim 😝

lovely_choice
23. sep 2014

dnes polievka zo zelenej fazulky a ryzovy nakyp s jablkami a hrozienkami, s malinami a cernicami 😉

m_ij_ka
23. sep 2014

naša večera tvarohový koláč 🙂

mili7
23. sep 2014

raňajky: pečená ovsená kaša s hrozienkami a pred podávaním natretá nuttelou 🙂 mňaam,
obed: karfiolovo-mrkvová polievka rozmixovaná + nechať rozpustiť postrúhaný syr,
večera: zeleninový šalát s kuracím mäsom a domácim kečupom.
Na zajtra uvarená polievka s čínskej kapusty a mrkvy (dcéra ju už mala teraz na večeru 🙂 a pečený karfiol v cestíčku so zemiakmi (foto)