Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

ikuska31
24. apr 2015

dnes u nás na obed kuriatko na kapuste...chlapci moji sa potešili 🙂 🙂 a gulášovú polievku k tomu...

standa2312
24. apr 2015

Ja som dnes robila zeleninovu polievocku s krupicovymi haluskami a karfiolove fasirky s fuckou mnamky 🙂

m_ij_ka
24. apr 2015

naša večera domáca pizza ( syr, šunka, kukurica, cibuľka, klobáska) 😉

motiilik
24. apr 2015

Vyprážaný karfiol a zemiaková kaša.. Zajtra guláš a zeleninová polievka

marlenka75
24. apr 2015

Brokolicová polievka, zemiaková kaša, vyprážaná aljašská treska, šalát rukola.

m_ij_ka
25. apr 2015

naše raňajky zapekané chlebíky so šunkou a syrom 🙂

hennyinnsbruck
25. apr 2015

Ja dnes budem robit smotanove pagace a nakladane zemiaky 🙂a zeleninovu polievku

senka111
25. apr 2015

U nás spaldova krupina.deti milujú. Raňajky

danulaus
25. apr 2015

Mrkvovy krem a spenatove lasagne.

lillona
25. apr 2015

Kuracie prsia po gemersky a panenka s bylinkovym maslom a kroketami

m_ij_ka
25. apr 2015

gulášová polievka, langoše s kečupom a so syrom 🙂

lucikatn
25. apr 2015

Hrstkova polievka, dusene bravcove na sampinonoch s ryzou a chlieb na podvecernu grilovacku

sugarfree999
25. apr 2015

teraz je sezóna medvedieho cesnaku, tak som z neho urobila len jednoduché pesto a upiekla som k nemu domácu ciabattu 🙂
http://anetagoesyummi.blogspot.de/2015/04/pesto...

timea7
25. apr 2015

@sugarfree999 mňáááám, toto môžem 😉

slimstar
25. apr 2015

Obložené zemiakové placky, plnka do placiek
http://veu.sk/index.php/chutne-recepty/535-oblo...

trudka4
25. apr 2015

Šmakuláda z dnešního mejdanu - Kynuté rohlíčky s pudingovou náplní

https://www.modrykonik.sk/blog/trudka4/album/co...

m_ij_ka
26. apr 2015

naše raňajky praženica s cibuľkou, pečivo, príloha - rajčiny, paprika 🙂

babulka1978
26. apr 2015

My sme vcera zahajili grilovaciu sezonu....grilovane marinovane morcacie prsia, tuniak, klobasky, salat, spaldovy chlebik, a moj prehresok uuuuzasna pina colada mojho mm. A este som po rannom pohlade do zahrady uvarila pupavovy medik 🙂

lydia22
26. apr 2015

Dnes kurací vývar. karfiol pečený v rúre so zemiakmi a uhorkovým šalatom a čerešnová bublanina

tykat
26. apr 2015

dnes som sa vraj vytiahla 😀
predjedlo: baby spenat, cherry paradajky, balkansky syr, kvapka olivacu, štipka čierneho korenia
polievka: porova kremova so šľahačkou, pražené tekvicové jadierka, kto chce opečená bagetka
hlavné jedlo: pečené kuriatko, ryža, uhorkový šalát (na želanie rodiny)
dezert: bananove "tiramisu"

jana_eyre
26. apr 2015

plnene sladke zemiaky a zeleninova polievka..

vivusika
26. apr 2015

u nás paradajková polievka od včera, takže dnes iba urobím fašírky a kuracie medailónky v cestíčku, zemiaková kaša, zeleninový šalát a koláčik tvarohového míšu máme tiež od včera 🙂

tilka13
26. apr 2015

dneska mame vyrocie svadby s manzelom takze trosku lepsie jedla:slepacia polievka s cestovinami, bravcove medailonky na brusnicovej omacke s opekanimi zemiakmi, chlebicky, ovocna smotanovo .jahodovo.-malinova torta, sampusik s jahodami .

karkana
26. apr 2015

dnes bravčové so zeleninou ,tarhoňa 😉

jukov
26. apr 2015

dnes polievka z bravčového mäsa, živánska a dezert trepaná

m_ij_ka
26. apr 2015

naša večera obložená misa ( šunka, tvrdá saláma, eidam, rajčiny, paprika, mladá cibuľka), grahamové pečivo 🙂

katuscakzms
27. apr 2015

Dnešné menu : pečený zajac na smotane, marinovany (den pred pečením sa natrieme marinádou - roztopíme maslo, pridáme 2cl mletej papriky, tymián, rozmarin cesnak, pridáme 3 Pl horčice, 2Pl dizonskej horčice, premiešame a potrieme následného zajaca) na druhý deň ho takto pripraveného dáme piect na 200 stupnou na 45 min bez odkrytia, potom ho vyberieme do výpeku nalejeme slahackovu smotanu a dáme ešte piect na 40 min, priebežne polievame výpekom) k tomu zemiaková kaša na rozmarine a plnka so zajacou pečeňou, šalát s červenej kapusty v sladkokyslom náleve , polievka klasika vývar bravovo-kuraci so zeleninou........

m_ij_ka
27. apr 2015

vajíčková polievka,zemiakové pyré, kuracie rezne v cestíčku, cvikla 🙂

nakup
27. apr 2015

@babulka1978 ahoj rozdelíš sa z receptom na púpavový med ? ďakujem

sugarfree999
27. apr 2015

včera sme mali večeru hotovú za 15 minút - lososa v teryiaki omáčke s ryžou, cuketovým šalátikom, špargľou a avokádom. Bola to paráda 😵
Recept je tu: http://anetagoesyummi.blogspot.de/2015/04/expre...