Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

m_ij_ka
24. máj 2015

naša večera mozarella, rajčiny, bruschetty 🙂

hennyinnsbruck
24. máj 2015

Tak dnes boli tie rezne a salat a strudla tvarohova s broskynami a hrozienkami. Do tvarohu som dala ruzove farbivo ktore som nahodou nasla dnes medzi koreninami ..sranda musi byt 😀

lilimoni
24. máj 2015

Ja budem zajtra robit plnenu papriku a dnes bola svieckova 🙂

sugarfree999
24. máj 2015

Hovädzie teriyaki s pomarančom s ryžovými rezancami alebo ryžou. Absolútna rýchlovka a chutí to božsky! 🙂 Recept je tu:
http://anetagoesyummi.blogspot.de/2015/05/hovad...

m_ij_ka
25. máj 2015

naše raňajky pre moje baby krupicová kaša s grankom 🙂

bosorka301
25. máj 2015

@nakup mozem poprosit recpet na rozky 🙂 dakujeem

megika1
25. máj 2015

cesnakové maslo z mojej tvorby ...zaručene znižuje tlak,mm robí radosť,lebo výrazné zlepšenie 🙂

adawada
25. máj 2015
Používateľ adawada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adawada.
m_ij_ka
25. máj 2015

náš obed kyslá zemiaková polievka, obrátený rezeň, varené zemiaky, čalamáda 🙂

rendicka
26. máj 2015

raňajky čučoriedkový kokteil s vločkami, obed rajčinová polievka so syrom a plnená fašírka pečená v rúre s horčicovou omáčkou a tarhoňou...budeme jesť aspoň tri dni zase som neodhadla množstvo 🙂

iinuska
26. máj 2015

karfiolova polievka, bryndzove halusky

tykat
26. máj 2015

na prianie malého maróda
- peruánska kuracia polievka
- tvarohové guľky s maslom, strúhankou a cukrom

mima300
26. máj 2015

@hennyinnsbruck jej môzem poprosit recept ? Dakujeeeem 🙂

hennyinnsbruck
26. máj 2015

@mima300 musim ta sklamat ale cesto bolo kupovane 😢 😀 to som len rychlo zbachala dokopy lebo skorosvokra prisla 😀 je to rychla mnamka
Tvaroh som zmiesala s 1 vajom a 2vanilkami a farbou potravinarskou podla potreby.do toho hrozienka a broskyne.

sugarfree999
26. máj 2015

Cez víkend som robila tento skvelý bezlepkový pomarančový koláč z mletých mandlí 😉 Recept je tu: http://anetagoesyummi.blogspot.de/2015/05/perzs...

sugarfree999
26. máj 2015

@tykat peruánska polievka? môžeš mi prosím napísať stručný recept? lákajú ma všetky latinskoamerické recepty 😵

mima300
26. máj 2015

@hennyinnsbruck dakujem 😀

hennyinnsbruck
26. máj 2015

@mima300 🙂

222anna222
26. máj 2015
Používateľ 222anna222 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 222anna222.

Ahojte tak my sme mali napríklad včera na obed a to bol úspech. Určite vyskušajte

https://www.youtube.com/watch?v=NFbNxazd-gI
tykat
26. máj 2015

@sugarfree999 jasné 🙂 my si ju dávame v peruánskej reštike v BA a syn ju chce aj doma.
Od klasického vývaru sa líši len tým, že v ňom varím aj 2ks kuracích pŕs (najprv sprudka opečiem na oleji aby sa mäso zatiahlo až potom dám do polievky a varím).
Hotová polievka sa potom servíruje tak, že do taniera dám čerstvo uvarené žlté zemiaky nakrájané na kocky, tenučké nitovky uvarené al dente, pokrájanú mrkvu z polievky, osobitne uvarenú kukuricu a mladý hrášok, pokrájané kuracie prsia, zalejem to celé vývarom a dochutím oreganom a kvapkou olivového oleja. Je to taká sýta polievka.

m_ij_ka
26. máj 2015

naša večera rybacia pomazánka, pečivo 🙂

karkana
26. máj 2015

zajtra kelová polievka a granadír 😉

loknicka
27. máj 2015

my dnes paradajkova polievka a pridala som krupy a syr samozrejme 🙂

mon29
27. máj 2015

My dnes kalerbova polievka a hovadzi perkelt s knedlou😊

veroninna1
27. máj 2015

rajcinova polievka, halusky s kuraci perkeltom, parene buchty

olivka84
27. máj 2015

ahojte ja sa sem chodim inspirovat dost casto tak dnes aj ja pridavam nas obed. my dnes mame jedlo s mojho detstva . s mensou obmenou kasu s cervenej sosovice a krup osmazena cibulka s oreganom k tomu kysla kapusta . nemali sme to uz velmi dlho . snad bude drobcovi chutit.
zajtra mame na plane varene masko s rajcinovou omackou a zemiakovu kasu
piatok syta porovo fazulova polievka a chystame sa robit esicka.
sobota kremove cukinove rizoto . povodne hubove ale koli malemu vyskusame s cukinou
nedela cukinovy nakyp a pecene br. masko s cviklou.

olivka84
27. máj 2015

a hned mam na vas aj otazocku planujete si jedalnicky do predu na cely tyzden ? lebo ja som tozacala pred dvoma tyzdnemi praktizovat . ja to strasne narocne na tento tyzden som ho chystala asi 2 hodiny. aby bol vyvazeny zaroven aby sa zmestil do rozpoctu aby to boli ochotny jest vsetci clenovia rodiny a nebol moc kaloricky kedze chudnem . no strasna fuska.

mon29
27. máj 2015

@olivka84 ja nie na cely tyzden, ale den max dva dopredu.. skusala som to ale uplne mi to zlyhalo... a takto mi to vyhovu..casto pridem do obchodu s napadom a najdem tam nieco ine a hned menim..napriklad minuke som mala v plane sosovicovy privarok..ale bol tekvicovy☺

olivka84
27. máj 2015

@mon29 mna prave nikdy nic nenapadalo prisla som do obchodu nakupila som plne tasky a doma ked som vybalila som zistila ze nnemam s coho navarit 😠 ale na tych sedem dni je to fakt tazke naplanovat a este tak ze ked nieco nacnem co ma kratku spotrebu treba behom tyzdna vlastne vymysliet nieco dalsie vcom sa to minie aby sa to nemuselo vyhadzovat. .

olivka84
27. máj 2015

ale pozitivne na tom je ve mam vzdy zoznam podla ktoreho nakupujem a zrazu sa len divym kolko penazi mi ostava v penazenke 😀