Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

sonetta
29. júl 2015

polievka syrova s hrachom, druhe - ,, Katův šleh´´, dezert listkove cesto plnene ribezlovym dzemom a slahackou a prvykrat som piekla toastovy chlieb

lucianka01
29. júl 2015

@sonetta Mohla by som poprosiť recept na toustovy chleba?

lucianka01
29. júl 2015

@sonetta dakujem

womankc
29. júl 2015

@lilimoni akurát som zamiesila, tak skúsim tak, ďakujem

womankc
29. júl 2015

@trudka4 zodpovedne môžem prehlásiť, že skutočne nemáš začo..... všetky veci vždy krásne vypracované, že mám chuť si zahryznúť

lilimoni
29. júl 2015

@womankc daj vediet ako sa podarili 🙂 ja pecem na 230 a mama na 200. Zalezi od rury 🙂

womankc
29. júl 2015

no mám úplne novú rúru , skúsim na 200 dám vedieť

skuste1983
29. júl 2015

kyslé zemiaky, fašírka - varila svokra 🙂 ja tento týždeň "dovolenkujem"

zuzuz1
29. júl 2015

ja som s mojimi krpcami robila dnes francuzaky a "zbytkovu" polievocku - zamiakovu kremovu, kde skoncili aj zostatky z frncuzakov - zvysili mi 3 zemiaky a 4 vajicka 🙂 s pazitkou je to velka mnamka 🙂

m_ij_ka
29. júl 2015

naša večera klobáskové bagetky 🙂

stellamaris
29. júl 2015

Cukety zboznujem,plnu tasku priniesla kolegyna-tak cuketovu kremovu polievku som uvarila,obrovsky hrniec,polovicu zamrazim 🙂 Cukety opekane na oleji,zeleny salat s horcicovo-slaninkovym dresingom.Neskutocne zdrave a chutne 🙂

raszuz
30. júl 2015

Dnes zeleninova odvcera, kuracie vykostene stehna dusene s cesnakom, ryza a cucoriedkovy kompot

womankc
30. júl 2015

@lilimoni no tak nepodarilo sa mi to , dala som piecť dva a vzhľadovo nič moc, prišla som na to , že som mala asi moc riedke cesto a mala som to cesto asi najprv vyvaľkať a až potom dak dávať , ale zjedli sa samozrejme , len to skôr bolo ako posúch , tak som ostatné cesto dala celé na plech a urobila som z toho cesnakový posúch s tymiánom

lilimoni
30. júl 2015

@womankc jooij 😒 ale hlavne,ze aspon chutil 😒

womankc
30. júl 2015

@lilimoni cesto bolo dobré, ako posúch to bolo vynikajúce , ale ja sa nevzdávam , skúsim iný recept , ono na oleji by to bolo asi super , ale to som nechcela také napité.

lilimoni
30. júl 2015

@womankc ani ja to nemam rada, take masne 🙂

lilimoni
30. júl 2015

@womankc ja ich robim podla tohoto receptu 🙂
http://recepty.vareni.cz/pecene-langose/

ewisam
30. júl 2015

u nas je dnes sosovica nakyslo 🙂

lilimoni
30. júl 2015

Ja idem vyvar robit, upeciem kridielka so zemiakmi a drahemu na vecer udusim daky "ekrazit" 😀

daniz
30. júl 2015

u nás šampiňónová polievka so zemiačkami, marhuľovo-broskyňová žemlovka, na večeru budú pstruhy na masle a zeleninke

evicka547
30. júl 2015
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

baby ja od vcera mam chut na zemiakove babky, takze dnes kysla fazulova s babkami🙂))

kamilkak
30. júl 2015

@evicka547 - co to je ?

lilimoni
30. júl 2015

@kamilkak zemiakove placky, na hornakoch zvyknu plackam hovorit baba 🙂

kamilkak
30. júl 2015

@lilimoni 🙂 dakujem pekne , už chápem

pemon
30. júl 2015

U nas dnes zeleninova polievka a ryzovy nakyp s jahodami

adulikka
30. júl 2015

fašírky a zemiaková kaša a uhorkový šalát

zara0201
30. júl 2015

Dnes bola porovo hraskova polievka s haluskami a musaka.

ewisam
30. júl 2015

Zajtra sa planuje brokolicova polievka a zemiakovo cuketove placky a vecera hlivove rizoto, snad stihnem 😉

raszuz
31. júl 2015

Dobre rano, dnes sosovicova polievka, este sa rozhodnem, ci na kyslo alebo klasika, francuzske zemiaky, pre muza iba s klobaskou a cibulou + zalievka, pre nas ostatnych klasika 🙂, niekto si da k tomu kvasaky, niekto kompot 🙂, sladka bodka na zaver bude podla toho, ci sa mi bude chciet 😉