Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

lucianka01
1. sep 2015

Kyslá hrachová polievka, bravčové rezne so zemiakovou kašou, deti majú stehienka pečené a na poobedie škoricové osie hniezda (už ich moc nie je, pustili sa do nich), kakaová štrúdla.

m_ij_ka
1. sep 2015

kurací vývar, pečené kura , zemiaky na petržlenovej vňati, uhorkový šalát

womankc
1. sep 2015

čaute ja som včera robila langoše,polievka bola karfiolová so špikovou kosťou a haluškami, dnes som robila pórkovú krémovú polievku, špenát s vareným valíčkom a zemiakovú kašu a práve varím kalerábovo mrkovovú polievku z jahňacieho vývaru s krúpkami druhé zatiaľ ani srnky netušia , pravdepodobne cestoviny s tvarohom.....................

zavarila som aj miešané kompóty - broskyne + slivky+ hrozno+ jablká a urobila som jednoduchú paprikovú pomazánku. nasekala som si do mraziaka pórik , vyupratovala čiastočne domácnosť a uprala som sa k smrti 😀

rendicka
2. sep 2015

dnes asi v štýle " čo dom dal" pohankovo zeleninová polievka a zapekaný baklažán so struhankovými zemiakmi

gimli274
2. sep 2015

@rendicka to sú aké tie strúhankové zemiaky prosím?

kaktusik
2. sep 2015

U nas dnes veeelmi rychly obed - rascova polievka a cestoviny s tvarohom

karkana
2. sep 2015

dnes polievka zeleninova s kvakou, pizza 🙂

lululka555
2. sep 2015

ahojte,ja sa idem prave pustit do bryndzovych halusiek 😉

rendicka
2. sep 2015

@gimli274 nové malé zemiaky nakrájaš na tenké mesiačiky, v miske zmiešaš strúhanku soľ, korenie na americké zemiaky alebo len rascu a papriku, olej a v tejto zmesi poriadne obalíš zemiačiky a dáš ich piecť do rúry na cca 20min. 200°C, ja som to piekla všetko na jednom plechu teda s baklažánom

mijo53
2. sep 2015

dnes bez polievky, buchty na pare plnené domácim slivkovým lekvárom, posypané grankom a poliate roztopeným maslom. Dnes sme s manželom celé doobeda oberali hrušky, lebo naši spoluobčania už polovicu obrali, ale ja som polievková, idem pozrieť, či sa nejaká sáčková v kredenci nenájde, občas 1-2 kúpim ako železnú rezervu, keď nie je čas. Ako dobre, že som si v sobotu urobila buchty na pare a dala do mrazničky, dnes bez problémov obed.

babulka82
2. sep 2015

@lilimoni ja si ju vždy vyberiem asi na 20 minut a potom natieram a je akurat 😉

lilimoni
2. sep 2015

@babulka82 aj ja tak, len mala ma rada do skoly chlebik s pomazankou, tak sa mi nechce cakat rano, kym sa jej uraci spamatat 😀

slimstar
2. sep 2015
tykat
2. sep 2015

Bolonska omacka, penne, syr.

elienocka
2. sep 2015

Rybacia natierka vecera+ranajky

raszuz
3. sep 2015

Vajickova polievka, bravcove na sampionoch so slovenskou ryzou a visnovy kompot, dezert bude puding

elienocka
3. sep 2015

Tekvicovo zemiakove placky a zasmazena polievka

romana03
3. sep 2015

My dnes fazulova kysla polievka a francuzske zemiaky 🙂

motiilik
3. sep 2015

Tekvicovy privarok a kuracie masko na stave k tomu 😉

kibuk
3. sep 2015

Dnes u nas cuketovo-zemiakove placky 🙂

kibuk
3. sep 2015

Kuk

simi906
3. sep 2015

U nas fazulova kysla polievka,k tomu paprikas a kysne cesto na Nutelovu hviezdu 🙂

womankc
3. sep 2015

Ahojte dievky varičky, ja som včera urobila zapekané filety z hoki - len som ich položila na pekáč natretý s maslom na to som dala rybie filety ktoré som osolila jemne okorenila mletým kmínom a viac som nasypla oregána na to som dala zelené fazuľky , tie som tiež trošku osolila a okorenila čiernym korením a na to som nastrúhala tvrdý syr, nechala som na 200% stupňov zakryté upiecť , k tomu varené zemiačky .....
dnes budem robiť jablkovú štrúdľu možno stroškou malín ......
a na zajtra musím najprv pohľadať nejakú inšpiráciu

mamaoly
3. sep 2015

Dnes som lenivá, takže.....hokaido polievku z zmrazničky, a druhé hranolky a rybie prsty s kečupom 😀 😀 😀

nynyky
3. sep 2015

Zapekane spenatove placky, cuketova pizza a jablkova torta. Vsetko dietne bez cukru a muky.

lubomira1965
3. sep 2015

rezne zemiakova kasa , mrkvovy salatik, polievka dnes nebude

hyta
3. sep 2015

Ahojte, u nás dnes hubová polievka a lečo z čerstvých paradajok, papriky, cukety...Zajtra bude vyprážaná aljašská treska, zemiaková kaša, zeleninový šalát a karfiolová polievka.

m_ij_ka
3. sep 2015

vajíčková polievka, zemiakové placky, kečup 🙂

m_ij_ka
3. sep 2015

naša večera klobáskové jednohubky 🙂

matvejka125
3. sep 2015

@l_e_n_o_c_k_a prosím daj receptik na tie rezne dakujem