Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

mukky
17. máj 2010

heni 😀 tak kde si?vari nespíš?? 😕

henikav1
18. máj 2010

ahojte babule, len narychlo, doma mi "umrel" internet a technika budem mat az zajtra, boze ten abstak 😀 😀 😀 a v praci nestiham, ale myslim na vas

mukky
18. máj 2010

heni no strašne nestíhaš v práci,ved to vidíme 😀 😀 ..máš pracovať a nie koníkovať 😕 😀

ja dnes nevarím,asi pojdeme jesť von,alebo si objednáme pizzu,prípadne zjeme plnenu kapustu co mm teraz doniesol od svokry 😕 len je zamrazená 😝

jáj varím ale len malému 😉

daniz
18. máj 2010

deťom asi palacinky a ja asi tiež, mm je dlho v práci večerať doma nebude.

babulina
18. máj 2010

my sme mali spenat, z cerstvych listov, som sa nevedela dojest, aky bol dobry 🙂 a babovku sme s princeznou piekli nech mame sladky olovrant

henikav
19. máj 2010

na veceru spravila kuraci hamburger, maly bol cely stastny

lalus
19. máj 2010

my sme dnes mali mrazený polotovar z Lidla - mäsové guličky v sviečkovej omáčke....chcela som to vyskúšať 😅 no ale žiadna sláva, už to nekúpim 😝

zajtra dopoludnia nie sme doma, tak už sú navarené bryndzové halušky 😵 ale tá kopa riadu, čo ma teraz čaká v kuchyni ma vôbec neteší 😝 😝 😝

iinuska
19. máj 2010

lalus, umyvacka je dobra vec 😉

ozi
autor
19. máj 2010

ahojky, my dnes zajačí perkelt a cestovina

večer som upiekla francúzke bagety, k tomu grilovaná zeleninka 😉

ozi
autor
19. máj 2010

a umývačka je úžasná vec, máme ju od februára a neviem si vynachváliť 😵

lalus
19. máj 2010

iinuska 😀 dva-tri roky dozadu som aj mala také umývačkové chute...ale vtedy sme do toho nešli, že už kúpime umývačku, keď budeme prerábať kuchyňu....no kuchyňa je stále neprerobená, lebo som zostala na RD s malým a umývačka mi za ten čas nejak prestala chýbať 😅 ja sa len posťažujem, ale v podstate ten riad umyjem pomerne rýchlo a bez nechute 😉

iinuska
19. máj 2010

my sme si kupili umyvacku ked sa mal Adamko narodit. Je to fakt super vec. Kolko casu a vody usetrime 🙂

lalus
19. máj 2010

ozi, pri treťom dieťati si tú umývačku už určite kúpim 😎 vtedy je už každá minúta času dobrá 😀 😀 😀

ozi
autor
19. máj 2010

lalus, asi tak, ja som to začala pociťovať hlavne po narodení dcérky, som mala pocit, že iba riad umývam 😝 , teraz mi najviac času zaberá vkladanie a vykladanie riadu, ale je to len raz denne, a predtým to bolo aj päť-šesťkrát 😝 😝 😝 , nikdy viac...

daniz
20. máj 2010

lalus, tak si mi urobila chute.... dnes - bryndzové halušky a strááášne veľa 🙂 🙂 🙂

mukky
20. máj 2010

ja akurát robím pečené stehná a americké zemiaky pečené v rúre 😎

aj ja prídem na halušky 😅 😅 ..u nás bryndzové halušky robí mm 😵 ,inak nevarí,skor je len taký pomocník ale halušky robí fantastické 😎

nikollette
20. máj 2010

Rizoto 🙂

jenie123
20. máj 2010

ja som dnes robila paradajkovu polievku, kuraci steak s nivovou omackou a zemiaky a zajtra sa chystam na lasagne.. 🙂

cessy
20. máj 2010

bryndzove halusky so slaninkou, mamina navarila 😅 a doniesla 😉

lalus
20. máj 2010

tak pozerám, že bryndzáky sú dnes v kurze 😀

lenkace
20. máj 2010

jenie123-tie lasagne ma zaujali, pracovala som vyše roka v Taliansku, ale presný recept som si odtiaľ nedoniesla, ešte som ich sama nikdy nerobila, máš nejaký dobrý???dík

daniz
21. máj 2010

tak bryndzové halušky letia čo? 😀 😀 Ja dnes hrachovú kašu s údeným, v sobotu marhuľovú žemlovku a mrkvičkovú polievku no a
v nedeľu plánujem plnenú papriku-teda len guľky a varené zemiaky,alebo knedlu /ešťe neviem/ a polievku uvidím.

nikollette
21. máj 2010

Zapekané šampiony so zemiakmi a šalátikom.
Tu sú ešte v surovom stave 😀

lara1705
21. máj 2010

no, tak ja sa chystam robiť zajtra plnene zapekane šampiňony so zemiakmi.a dnes som mala šošovicovu polievku a mäsove guličky v paradajkovej omačke + mastene zemiaky a robila som aj mafiny.

vladkaz1
22. máj 2010

tak ja dnes 2X plech domaca pizza ale tenka ,jedna zeleninova a jedna salamik a co ladnicka dala a teraz som dorobila mexicky gulasik zajtra bude k obedu plus cerstve bagetky 🙂

lalus
22. máj 2010

my dnes len zeleninovú polievku s krupicovými haluškami..obedovali sme doma len ja s malým. Na večeru pre celú family praženica z podarovaných domácich vajec - mňam.
Na zajtra je už uvarené bravčové mäsko "a la guláš", ráno k tomu dovarím cestoviny + polievku z dneška.

lalus
22. máj 2010

..no a ešte by som zajtra rada aj niečo upiekla, ak stihnem...ale stále neviem čo 😕

zuzu13
22. máj 2010

u nás bol dnes perkelt s kolienkami a vývar....a na zajtra som práve nasolila kačku, tek ju upečiem, k tomu červ. kapusta a domáci knedlik....🙂no a dezert... nejaký koláčik so želatinou...

petusko
22. máj 2010

@zuzu13 a jeje, to bude zajtra v MT hostina 😀 😉

katka0210
22. máj 2010

Ahojte, my sme mali krémovú brokolicovú polievku potom špenát so zem. kašou a dezert koláč podľa Puskailera 🙂
kúsky zo 6 jablk poukladám na plech, polejem medom, posypem škoricou a polejem ešte citronovou šťavou
a na vrch si urobíme cesto
1 šálka pr. cukru, pol masla, 2 šálky pol. múky a jednu šálku ovsených vločiek, podľa potreby mlieko, aby sa dalo vaľkať cesto a prikryjeme jabĺčka a dáme piecť... mňami odporúčam 😉