Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

titkovamiriam
10. aug 2011

dnes dojedame 🙂 spanielaky,jedine zemiaky k nim dovarím 🙂

nickyma
10. aug 2011

kyslá fazuľa a dolky s nutelou

lenka0283
10. aug 2011

kysla zemiakova polievka od vcera a vyprazany encian zo studenym salatom 🙂

raza
10. aug 2011

vysmážaný karfiol a zemiakvé pyré 🙂

mimi21mimi
10. aug 2011

Bratislavske bravcove pliecko a cestovinu + kapustovy salat

kvojtanikova
10. aug 2011

@nikulqa nie, bez Deka to nebude ono. Jedine ze by si mala tu na SVK znamych co by ti zo dva balicky poslali postou, ved to nie je take tazke, ako list, nemalo by to stat vela. Ak chces, napis mi do IP adresu, ja ti to mozem poslat aj zajtra a zadarmo.

kvojtanikova
10. aug 2011

ja dneska tiez dojedam to kurca zo vcerajska ale bola som rano na nakup v Tescu a mam kacku, tak sa tesim, cez vikend bude pecena kacka s knedlou a kapustou, alebo s loksami. (A potom este tyzden budem dojedat fajny cerstvy chlebik s kacacim tukom a cibulkooou, mnaaam)

nikulqa
10. aug 2011

@kvojtanikova dakujem ale nerob si starosti,ked to tu nenajdem co este skusim v nejakych zvlastnych obchodoch,tak poviem rodicom aby mi to poslali,dakujem ti za ochotu,nemusis si robit starosti 🙂 daco vyspekulujem...pekny dnik

tosomja
10. aug 2011

Kuracie stehná v trojobale, zem. kaša so zelérom, uhorkový šalát
Vikinka len zeleninovú polievočku - viac do nej nedostanem, bolí nás hrdielko ☹

judka
10. aug 2011

dnes mame kysle zemiaky a buchty na pare zajtra asi masko na smotane a v piatok budem mat domaci tvaroh takze tvarohove palacinky🙂)))

lucka1987
10. aug 2011

hubova polievka (treba minut minulorocne zasoby) a bryndzove halusky 😉

katkarv
10. aug 2011

tiez hubova polievka zo zeleninou a langose a detom sisky 🙂

claudica
10. aug 2011

U nás dnes kuriatko na kyslej kapuste s knedľou 😉

nelicefo
10. aug 2011

Od rána sme behali po meste,kúpili sme si čínu a teraz sa ide na babskú jadzu...tak to vidím na pizzu 😅 😀 A to že chudnem 😀 😀 😝 čiže dnes nič nevarím 🙂

riana12
10. aug 2011

momentalne vazne uvazujem pecenymi buchtami a premyslam, co take masove spravit 😕

pusinqa
10. aug 2011

my dnes zdravé a rýchle, rýchla cesnačka so zemiačikmi a strúhaničkou a zemiaková kaša a losos na masle, bylinkách a cesnaku

titkovamiriam
10. aug 2011

@nikulqa vidim ze riesite deko-je to zmes korenn a soli ked pridem a nezabudnem kuknem zlozenie-no urcite je to sol,cierne,nove,horcicne semienko,kopor...niekto ho vobec nepoužíva a robí si doma mix z korenia

nadhera
10. aug 2011

@ewana73 dnes som na lievanickovej panvici robila deckam volske oka 🙂 takze svoju isto opras 😀 😀 😀

obed klasika, masko a ryza s hraskom, ale vecer budem mat prima recept na chlebik, takze vyskusam a potom recept napisem .

lehotka
10. aug 2011

manžel si vypýtal šulance s makom, tak idem to dnes 1x robit , ale az na veceru 😎

ewana73
10. aug 2011

@nadhera dakujem,super 🙂

jarunka111
10. aug 2011

@lehotka joooj, to by aj toho môjho veľmi potešilo, len keby sa mi chce ako sa mi nechce 😉

nikulqa
10. aug 2011

@titkovamiriam aha dakujem ale nie je tam nieco ako na konzervovanie ja neviem nejaka chemicka latka po ktorej sa tie potraviny pri zavarani nepokazia?

attena
10. aug 2011

granadír

liviadanova
10. aug 2011

@attena ja tiež 😀

attena
10. aug 2011

@liviadanova 🙂
🙂 uz ani pri hrncoch nevladzem stat a tak by som si dala nieco dobruckeee ale nema mi kto uvarit napr.cokoladove palacinky dolky mnam ☹

liviadanova
10. aug 2011

@attena tak to máme potom rovnaké chute 🙂 tiež som si robila zálusk na dolky alebo palacinky, no už nechcem riskovať žiadne opálenie...naposledy som si pri topeničkách opálila pravú ruku a už sa ničoho čo sa vysmáža nechytám 😖 nechcem, aby bolo naše malinké pehaté 😀 (tak sa u nás vraví, že keď sa počas tehotenstva opálite tak bábätko bude mať znamienko)

romcag
10. aug 2011

no baby, teraz si o mne pomyslíte 😖 ale ja som ešte nikdy nerobila žemlovku ani ryžový nákyp 🙄 dajte nejaké dobré recepty, chcela by som vyskúšať, mm to má rád

miriamr
10. aug 2011

fazuľa na kyslo a pizza koláče 🙂

titkovamiriam
10. aug 2011

@nikulqa jasneže hejkyselina benzoova-daš citronovu a tu je to zlozenie:
sol,horcica,koriander,kopor,bobkovy list,cierne a nove korenie,.klinceky,chilly,paprika,zazvor,borievka-to len že som ti to slubila,lebo poznam dost ludi co su na tie konzervacne latky alergici tak davaju citronovu 😉 tak ak by si si chcela ty alebo niekto iný namiešat zmes.

ja dne robim uncle benz cukinový z mmb - a zajtra bude čína ste ma zasa navnadili 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=34967--že... mozes a nemusis dat tvaroh,
a ryžový nakyp:
v mlieku uvarím ryžu.trošku osolim,pridam hrozienka-necham vychladnut
4 žltka zmiešam s cukorm a vanil.cukrom -pridam do ryže,
Do pekaca dam 1/2 ryze na nu slivky a zasa ryzu.zapeciem.spravím sneh z bielkov a cukru a pridam na hotovy ryžak a uz len do zlatista zapeciem-na taniri polejem stavou z kompotu.

denne73
10. aug 2011

Bábiky moje nejaky rýchly , šikovný recept na ryžový nákyp 😉 😉 😉 😉 😉