Čo variť 8 mesačnej bambuľke?

donaninqa
5. júl 2015

doteraz papala normálne zelenina, vyzivy , masko,piskoty . ale mam pocit ze sa jej to zunuje a nechce jest. ovocie jej zatiaľ moc nechutí a uz neviem co variť ... poradte nejaké recepty Prosím

siska53
5. júl 2015

@donaninqa a preco mas ten pocit? Rob jej rozne kombinacie,moze papat aj pseno pohanku,kukuricnu kasu ako prilohu..cervenu sosovicu... Hokkaido batat,rozne ine tekvicoidne zelrniny,por,kukurica,hrasok... Chude masko,avokado,
Ja som.skor mala pocit ze je to stereotypne mne,nie dietatu...neviem,co jej varievas...ja som jednoducho striedala a mixovala..

seahorse27
5. júl 2015

Presne, treba varit len rozne kombinacie zeleniny, na ktore je zvyknuta, plus obcas pridas novy druh. Na zahustenie zemiaky, ryza alebo ryzova kasa, ovsene vlocky, krupica, sladky zemiak...

ukulela
5. júl 2015

spenat/bataty/mangold/tekvica/cvikla... pseno, kus-kus, ... chlieb/rozok s maslom ... moj ma tiez 8 a je tak vela druhov zeleniny, ze ic nestiham vsetky obmienat 🙂 ovocie mu uz davam aj s jogurtom, ovsenymi a inymi vlockami, kasami (spaldovou/kukuricnou/ryzovou. uz mozes davat jogurt, strukoviny pomaly
moj stale nema zuby, tak je to vac - menej kasa, ale snazim sa menit aj konzistenciu - redsie/hustejsie, nastruhane - aby si postupne zvykal.