Čo variť na zajtra?

natal12
8. aug 2012

Ahojte maminy co budete zajtra varit ? ja rozmyslam o tom ze sekanú vysmažim a zemiakovu kasu 🙂 a ako robíte zemiakovu kašu ?

nikolka2
8. aug 2012

Kašu ? 😀 Uvarím zemiaky ,,,popučím dam maslo troska a mlieko a poriadne vymiesam na kašu ,,moje deti ju velmi maju rady 😉

mahmulienka
8. aug 2012

zemiaky varim aj s rascou a bobkovym listom a pucim a miesam ich iba s maslom, takto ju mam najradsej 🙂 a ten link, co ti sem dala katren, si urcite pozri, je tam toho neuuuuurekom. a same mnamky 🙂

lenka311
8. aug 2012

Ja mám zajtra na pláne cestoviny s tvarohom, cukrom a maslom.... Aspoň do nej dostanem niečo mliečne... 😉
Zemiakovú kašu som vždy robila tak, že som uvarila zemiaky, vodu scedila, dala trochu prevareného mlieka a maslo - popučila alebo rozmixovala ponorným mixérom.
Ale odkedy mi drnda začala jesť a nekamaráti sa s mliekom /okrem tých cestovín s tvarohom 😉/ tak len uvarím zemiaky v osolenej vode, po uvarení tam nechám trochu vody a pučítkom ich popučím, má to veľmi rada...

kaja153
8. aug 2012

Jelenie ragú ... alebo synovec miluje kuracie prsia na hrýbovej omáčke s ryžov ...často toto jedlo robím,ale aby sa to stále neopakovalo robím kuracie prsia na rôznych omáčkach s ryžov /napríklad : hrýbová,kari,horčicová,smotanová,syrová/

vivusika
8. aug 2012

slivkové knedle zo zemiakového cesta a bude na výber - s grankom, makom, tvarohom 😀

hajanka
8. aug 2012

@natal12 tak toje teda otazka 😀

... a ako zapinas PC?

nelicefo
8. aug 2012

čo chladnička dá... 😉

Ale naozaj zabitá otázka 😀 😀 😀