Diétne a zdravé jedlá

levandullka
22. apr 2012

Nejaké nápady alebo osvedčené recepty na zdravé a diétne jedlá? 🙂

lili777
22. apr 2012

Nejaké to tofu na šampionoch alebo špenátové cestoviny - celozrnné s krájanými paradajkmi.

levandullka
autor
22. apr 2012

@lili777 Ďakujem za nápad. Tofu som ešte nemala tú česť vyskúšať, tak asi budem musieť 🙂

lili777
23. apr 2012

@levandullka normálne ho používam ako náhradu mäsa. Nakrájaš na kocky, namarinuješ sojovou omáčkou, polievkovým korením, prípadne vegeta a necháš trošku odstáť. Opražíš cibuľku, dobre opečieš tofu, pridáš červenú papriku, šampiony a podusíš. Super k ryži. Ináč robím aj tofu rizoto alebo tofu ako prírodný "rezeň", prekrojím len podzdlž na dva plátky, namarinujem zase sojovkou, prípadne aj pretlačený cesnak, trošku potriem kečupom, horčicou a zase nechám v chladničke marinovať. potom len opečiem na panvici na oliv. oleji, k tomu dusená zelenina napríklad. A super je aj taká falošná praženica - nastrúhaš jedno fotu na jemnom struháku ako na syr, tak ochutíš sojovkou a normálne opečieš na cibuľke ako praženicu. táto "masa" je super aj ako plnka do šampionov, ale ešte ju popražíš aj s nožičkami a vnútrom zo šamionov čo vydlabeš.

levandullka
autor
23. apr 2012

@lili777 Ďakujem za super tip, hneď pri najbližšom nákupe hádžem do košíka aj tofu 🙂. Určite ešte tento týždeň vyskúšam jeden z tvojich receptov 🙂. A budem iba dúfať, že polovičke zachutí 🙂.

mimi21mimi
23. apr 2012

Baby, tofu ked sa "spracuje" - myslim tym ochuti a uvari - chuti to ako maso? Oklamem s tym doma rodinu? 😀

levandullka
autor
23. apr 2012

@mimi21mimi Presne toto potrebujem aj ja 😀. Oklamat 😀. Podstatne je ale nazaciatku neprezradit ze o skutocne maso nejde 😀

xlucia
23. apr 2012

@lili777 no ak tam dam sojovku, a polievkove korenie, tak to nie je ani zdrave ani dietne, a uplne nevhodne pre dieta

lili777
23. apr 2012

@xlucia nikto sa tu predsa nebaví o jedle pre deti. Moje to tiež nejedávajú. A zase ja tam toho nedávam toľko, že by sme sa z toho zbláznili. ako uznávam, že sojovka nie je to najzdravšie, ale bez ochutenia to tofu je úplne o ničom. to sa jednoducho ochutiť musí a nič iné ma nenapadlo

mimi21mimi
23. apr 2012

@lili777 ja mam sojovu.omacku bez glutamanu a intch humusov napr... a.miesto polievkoveho korenia solcanku a to dam aj malej...cize aj bez.humusov to moze ist...

mimi21mimi
23. apr 2012

@levandullka snad sa tu najde niekto kto poradi...ja som vcera spravila pseno s vanilkou a muz to zjedol... a neznasa lekvar no ked som robila hovadzie na sposob diviny tiez som oklamala a pritom tam siel slivkovy lekvar 😀

levandullka
autor
23. apr 2012

@mimi21mimi Ale hej, aj ja niekedy zatajim urcite ingrediencie. Niekedy to treba, pretoze casto tak skryjem do jedla dost zdrave potraviny, ktore tam (pokial o nich nevieme) ani nie je citit 🙂 (napriklad palacinky do ktorych dam spaldovu muku a ovsene vlocky 🙂 )

levandullka
autor
23. apr 2012

@xlucia Ja som skor myslela jedla pre dospelych ako pre deti... No samozrejme, ak to nevadi, tak aj pre deticky 🙂

mimi21mimi
23. apr 2012

@levandullka
Ako robis tie palacinky? Nie je to tam citit? Spaldovu muku aj vlocky doma mam 🙂

levandullka
autor
23. apr 2012

@mimi21mimi Davam tam normalnu hladku muku ale pridam aj trosku spaldovej, takisto hladkej, potom pridam trosku vlociek, vajicko, mliecko a nakoniec vanilkovy cukor, ten ale nie je treba, len priatel je zvyknuty na sladsie. Ak tam nedaj nicoho z tych zdravych veci vela, tak to nie je citit 😉. Ak tam das toho viac, takisto to na chuti velmi nezavazi, len budu palacinky tvrdsie 🙂. A aby to bolo uplne zdrave, davam na ne bud rozvarene ovocie alebo tvaroh s troskou cukru 🙂. Je t naozaj dobre a spapaju to aj deti, mam to overene 😉

mimi21mimi
23. apr 2012

@levandullka No vyskusam to na nich, ked budem mat naladu robit palacinky 😀
Ale to tofu ma strasne zaujima, ci by slo nejako zamaskovat do jedla 🙂

levandullka
autor
23. apr 2012

@mimi21mimi Musíme počkať na niekoho kto nám odpovie 🙂. Aj keď v kútiku duše naozaj dúfam, že sa to zamaskovať dá 🙂.A tie palacinky určite vyskúšaj 🙂. Sú super, ja už iné ani nerobím 🙂. No a lievance sú v tejto verzii ešte lepšie 🙂

mimi21mimi
23. apr 2012

@levandullka Na lievance nemam panvicu, tak tie nerobievam 🙂
Inak mne muz zje napr. spenat, brokolicu, karfiol... to ma rad. On ale nema rad akekolvek ovocie alebo take trosku sladke jedlo (myslim teraz jedlo, ktore ma byt podla neho slane, nie palacinky) tak ja mam problem vobec nieco vymysliet, aby chutilo jemu a aj malej...

Zacala som doma zdravo vyrabat syr a vyprdli sa mi na neho obidvaja 😀 ale jogurty im uz nekupujem, museli si zvyknut na domace.
&Mas este nejake tipy?

levandullka
autor
23. apr 2012

@mimi21mimi Táákže, k lievancom... Ani ja nemám panvicu na lievance, ale robievam ich na obyčajnej a ide to v pohode, len nie sú také dokonalé 🙂. Môj priateľ nezje brokolicu, karfiol, nemá rád zemiaky, sladké jedlá tiež nemusí... Takže viem o čom hovoríš 🙂. Ja robievam napríklad zeleninové placky (zmiešam postrúhanú mrkvu, zemiak, nakrájaný pór, brokolicu... pridám trošku múky, mlieka, vajce, vegetu a opečiem na olivovom oleji), k tomu napríklad varené zemiaky alebo pyré 🙂. Ja som vo varení ešte taký začiatočník, čiže veľa skúseností nemám, ale snažím sa variť zdravo a aj trošku diétnejšie 🙂

mimi21mimi
23. apr 2012

@levandullka Aby som nezabudla, moj zas nezje ani petrzlen, kalerab (zelenina ktora ide do polievky, okrem mrkvy 😀 )

A tie lievance tam normalne buchnes na panvicu a su vacsie? Ja varim "zdravo a dietne" este spagety s osmazenym porom a kyslou smotanou (jogurtom)... strasne rychle a veeelmi dobre. Muz si do toho osmahne slaninu, my s malou to jeme len tak.

levandullka
autor
23. apr 2012

Joj, no tak to ta naozaj obdivujem ze vobec nieco vymyslis, ja by som to vzdala 😉. Práve mám v rúre francúzske zemiaky, povedala som si, že sem-tam musia byť aj tie, tak dúfam, že sa mi podaria, lebo ich robím prvý krát 🙂.
Tie lievance dávam buď dva-tri naraz, urobím také menšie placky, ono sa to samé tak nejak ,,uloží" na tej panvici. Ja ešte zvyknem robiť cestoviny s pestom, čo je takisto dosť zdravé, keď berieme do úvahy, že pesto je domáce, je tam kvalitná bazalka, ešte kvalitnejší olej, parmezán a takisto cesnak... Niekedy do toho hodím ešte cherry paradajky a rukolu a je to super 🙂. Takisto robievame (skôr maminka) zapekané cestoviny s cukinou, paradajkami, šampiňónmi, bazalkou a mozzarelou a ver mi, keď to ochutnáš, maso nepotrebuješ 🙂

rebecca2006
24. apr 2012

hej, so rada, že sa tu orvorila táto téma a dúfam, že sem čo to pribudne. Rada by so sem tam aj niečo zdravšie "uklohnila". U nás doma mám tu smolu, že MM je odchovaný na pocitvej mastnej paprikovej maďarskej kuchyni, samé mäso, brrrr. Ale aspoň sebe a malému sa s snažím variť inak....
Mám také malé tipy- napríklad môj malý má strašne rád chuť údeného- údený syr, alebo párky v polievke- jasné, že mu to dávam zriedka, a nie so nadšená. Tak som to vymyslela aspoň tak, že miesto párkov dávam napr. do fazuľovej polievky údené tofu alebo ešte lepší je údený tempeh. Ja viem, nitrosaminy to obsahuje tak či tak, ale príde mi to taký malý kompromis.
Z tofu ešte robím nátierku- dá sa z bieleho, lahôdkového aj údeného, biele ale treba dochutiť. A z bieleho a banánu alebo jahôd robím "koktejl".
Ešte zo zdravších vecí robím pohánkovú polieviu- v podstate je to polievka zo strúhanej zeleniny, len do nech zavaríne pohánku- a ak chcem, avarím do nej práve údené tofu pre výraznejšiu chuť.
A máme radi cícer- buď ak polievka, alebo ako kaša- na štýl hrachovej, alebo ako nátierka. Alebo ho len tak uvarím a pridávam napr. do rizita alebo cestovinota. Ak do rizota dám ryžu naturalku alebo použijem celozrné cestoviny, tak mám aj zdravé jedlo.
A yo yeleninových milujem ratatoulle, alebo na olivovom oleji osmahnutú zmes baklažánu a cukety s cesnakom, alebo jedno jedlo podľa bukovského tiežz radu takýchto rýchlych panvicových:
opražíte cesnak na olivovom oleji, pridáte surovú mladú fayuľku- ja dávam radšej tú žltú, ale musí byť 100% mladučká, a dosť paradajok, celé to ochutíte soľou, bayalkou alebo provensálskym korením a necháte to len trochu osmahnúť, aby fazuľka ymäkla, stačí jej aj 10 min, ak je mladá. Paradajky lúpem.
A ešte ma napadol avokádový dip- avokádo roymichujem, pridám biely jogurt, cesnak, limetkum dosolím a oékorením čiernym korením- výborná svieža nátierka.

evka4
24. apr 2012

Maminky, pridavam rychly a podla mna aj relativne zdravy recept:
1 velka brokolica, 2 x cottage chceese, cestoviny penne, sol, korenie
Brokolicu uvarit do makka, potom popucit vidlickou, vzniknutu hmotu zmiesat s cottage cheese, posolit, pokorenit a na koniec pridat cestoviny penne (mnozstvo podla Vasej chuti, ja mam rada, ked je tam tych cestovin menej). Hotove je to asi za 20 minut 🙂

desszi
24. apr 2012

my casto robime tzv. fitness polievku - oprazit cibulku, 2-3 struciky cesnaku a pridat nastruhanu zeleninu aku prave mate dome (ja obvykle davam mrkvu, petrzlen, brokolicu, trochu karfiolu, ked boli cuketky, tak aj cuketku, sem tam hodim par hlavok ruzickoveho kelu, kto co ma rad), trosku oprazit na oleji, zaliat vodou (mnozstvo podla toho, kto chce aku hustu polievku, ale cca 2 cm nad zeleninu), osolit, dat vegetu (natur bez glutamanu), jemne cierneho korenia (pre dieta rascu), nechat zovriet, cca 15-20 minut varit, kym zelenina nezmakne, pomixovat ponornym mixerom a hotovo. Mnamka, vsetci ju mame radi. Hotovo za 30 min aj s pripravou.

mimi21mimi
24. apr 2012

@levandullka francuzke zemiaky by u nas jedli stale ale ja odkedy som bola tehotna ich nezjem... dnes som spravila pecene zemiaky a dusenu baby karotku s hraskom... pre muza k tomu vysmazeny syr a tatarsku omacku 🙂)) lievance asi tento tyzden spravim. mozno zajtra 🙂

mimi21mimi
24. apr 2012

@rebecca2006 kde kupujes cicer? ja som.ho u nas v supermarkete nenasla... a pohanka ma vraj vemi.vyraznu chut a nie kazdy to zje... je to pravda? co ta jej chut pripomina?

rebecca2006
24. apr 2012

@mimi21mimi cícer kupujem najradšej v DM ke, teraz som kúpila aj v bioobchode, mzslím ekoland sa volá? neviem, som u rodičov na návšteve, tak som narazila náhodou v shoppingu. Ale ten DM kový je lepší.
Pohánka má takú zvláštnu chuť, vôbec sa to nedá opísať, naká ako keby nasladlá. Úprimne povedané ja mám aj obľúbenejšie jedlá ako pohánka- ale mám ju radšej ako pšeno 🙂 Pohánková kaša nám napríklad nechutí absolútne, môj malý ju neyje, jedine teda ak do polievky. Ale je veľmi zdravá a obsahuje kopec železa, tak raz za čas ju zjeme...

mimi21mimi
24. apr 2012

@rebecca2006 v dm som nasla cicer ale len v takom malom pohari ako zavaraninu.. to je ono? kolko inak stoji? u nas sa psenova kasa nasladko zjedla tak.mozno skusim aj pohanku 🙂

rebecca2006
24. apr 2012

@mimi21mimi nie. Normálne ako strukovina v sáčku. Tak netuším, keď ho nemajú ☹ Ale určite majú v Planeta food alebo v nejakých obchodoch so zdravou výživou. Inak aj tej v pohári je super, ale je drahý- ten používam len núdzovo, keď nstíham uvariť- inak si radšej uvarím celý sáčok a dám do mrazáku.

mimi21mimi
25. apr 2012

@rebecca2006 Asi mali teda vypredany, ten v tom pohariku bol veru dost drahy.... Skusim sa pozriet este v nejakej zdravej vyzive - u nas mame Celi Shop, tusim maju aj web, tak mrknem, vdaka 🙂

A v Kauflande a Tescu to nehrozi kupit?

rebecca2006
25. apr 2012

@mimi21mimi nie so si istá, ale podľa mňa by mali mať, zasa to nie je neobvyklá potravina. Len ja mám Kaufland aj Tesco od ruky, posielam tam na veľké nákuy MM, a tomu keby že nakáženm cícer, tak mi bohvie čo domov donesie 🙂