Domáca slivková výživa. Ako ju spraviť?

vierkasteffi
10. aug 2011

Neviete mi niekto poradit ako sa robi slivkova vyziva chcela by som urobit mojmu drobcovi no neviem to nikde najst 😒

ladytt
1. aug 2012

Neviete niekto poradiť? Aj ja neviem presne ako na to.... koľko čoho? Ako dlho to variť?

vierkasteffi
autor
1. aug 2012

ja som ju nakoniec robila tak že som slivky umyla odkostkovala, uvarila ked vychladli tak som ich pomixovala aj so šupkami pridala cukor podla chuti a sterilizovala cca 5-10 minut 😉 @ladytt

ohnik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cukrik580
22. júl 2014

@vierkasteffi nevadili tam prosim ta tie supky? dakujem 🙂

blondi2
27. júl 2014

@cukrik580 ahoj, skusala si ju spravit? ja som dostala vela sliviek a tiez nad nou uvazujem.

zita19
27. júl 2014

@blondi2 nie tie supky tam vôbec nevadia, len to treba dobre pomixovat. Supky obsahuju mnohe dolezite latky, ktore duzina naobsahuje. Uvadza sa, ze aj vit. C najviac, len je otazne ci po tolkom vareni a sterilizovani tam nejaky vôbec zostane. tak ci tak netreba sa ich zbavovat.
Ja mixujem aj jablka so supkou a v pohode.

marthuska
27. júl 2014

@blondi2 cukor by som tam nedavala. naco. ak to bude kysle, pridaj jeden banan, prevarit a rychlo do pohárikov. ja som robila tiez aj so supkami, poriadne rozmixovat. bola super🙂)

cukrik580
27. júl 2014

@blondi2 ano spravila a so supkami a Samko sa ide zadrhnut 🙂 jablcka davam bez supky,tie Samkovi nerobia dobre a cukor nedavam ziadny ani do marhulovej ani do broskynovej,cim kyskejsie tym mu viac chuti 😀 😀

cukrik580
27. júl 2014

@blondi2 dala som jablka so slivkami 2:3 priblizne,bevazila som,len tak odoka 🙂

blondi2
27. júl 2014

@cukrik580 vazne mu chuti take kysle? 😀 Ja som vcera robila broskynovo jablkovu, ale trosku (asi 2 PL) cukru som tam pridala, lebo sa mi zdala byt dost kysla. mozno by to chutilo aj mojmu malemu, ktovie 🙂 Este neprikrmujem, tak som neskusala 🙂

blondi2
27. júl 2014

@zita19
@marthuska
@cukrik580 takze baby aj so supkou? to som nevedela. moje slivky su ale este take nedozrete. porozkladala som ich v pivnici na stol, zajtra odchadzame na par dni prec, tak to spravim v piatok, ked prideme.

cukrik580
28. júl 2014

@blondi2 no len aby ti nezhnili... :-/ to by bola skoda 🙂 hej so supkou ono sa to potom pekne mixne 🙂 ja som robila marhulovu a broskynovu bez jablcok 🙂 a broskynovu s mrkvickou,ale len par,spapa aj tu ale moc mu nejde lebo neni taka kysla 😀 😀 hej tak mu chuti,hadze xichtiky neskutocne ale nestiham naberat 😀 😀

jankastubka
28. júl 2014

Ja som robila slivkovo jablkovu bez cukru. Slivky aj so supkami, jablka bez. Velmi chutila.

ekka
22. aug 2014

@jankastubka mozem sa spytat, v akom pomere si davala jablka a slivky ? dakujem

jankastubka
22. aug 2014

@ekka uz si nepamatam ale viac jablk, lebo sliviek som nemala tak vela. Teraz som spravila cisto slivkovu, lebo som zas nemala jablka, nuz uvidime ci vydrzi, ale mam iba par poharikov.

ekka
22. aug 2014

@jankastubka tak to zajtra skusime aj my iba od oka a uvidime vysledok 🙂

paulapaula
22. júl 2016

Ahojte a robili ste ak cisto slivkovu?

paulapaula
22. júl 2016

@vierkasteffi uz viac nic si nepridavala?

vierkasteffi
autor
22. júl 2016

@paulapaula uff už si nepamatám už dávno som ju nerobila možno mamičky poradia 🙂