Jedálniček 10 mesačného dieťaťa

dada7701
12. apr 2014

Ahojte baby, viem,že tu možno takú tému nájdem, ale ak by Vám nerobilo problém napísať čo všetko už dávate svojmu bábu papať cez deň...moja má ešte len 2 zúbky, tak jej stále mixujem...začala mi aj s obedom štrajkovať....sladšie veci(ovocie....) to papá, ale obedík už moc nie...pritom nemala problém ani s týmto...možno je to len dočasné...ale už mi dochádza aj fantázia čo jej variť,aby papala...budem vdačná za príspevky 🙂

tajka1986
12. apr 2014

@dada7701 ahoj, kukni u tejto maminy, má super receptíky, možno ti pomôže, ja tiež čerpám rady od nej 🙂
https://www.modrykonik.sk/blog/zuzicko/album/de...

tajka1986
12. apr 2014

@dada7701 inak papáme už skoro všetko, okrem údenín a tavených syrov samozrejme, šunku dusenú tiež len občas, aj keď malá by ju jedla na kilá 😀 zeleninku, okrem fazule, strukovú áno do polievočky, ovocie aj surové už tiež asi všetko okrem jahôd a bobuľového ovocia, bojím sa že ešte by sa zadhrla s tým 😉 jogurty tiež už môžme papať, mali sme také obdobie že jogurty vygrcla ale už je v pohode tak sem tam dáme aj jogurt, tvarohové pribináky a podobné ešte nedávam.

ivetoy
12. apr 2014

cim menej sladke ..a vela druhov zeleniny...nie len mrkva zemiak..su aj ine...zeler,petrzlen,kalerab,brokolica,por,cvikla,kapusta,kel....