Kde kúpim žabie stehienka?

lamarye
16. jan 2014

Ahojte, prosím Vás ak niektorá z Vás robieva žabie stehienka, viete mi poradiť, kde by som ich mohla zohnať? CHcem urobiť predjedlo priateľovi na narodeninovú oslavu, len Metro ich už neponúka dlhšie a na internete som skoro nič nenašla. VIete mi poradiť? Ba a okolie. Ďakujem

linda20111
16. jan 2014

Asi ti neostava nic ine len si zaby nazbierat pri vode 🙂

zabka88
16. jan 2014

uff baby, až som sa naľakala... 😀 😀 😀

mammaroma
16. jan 2014

Neviem či to je ešte aktuálne, ale pred pár rokmi bolo údajne v blízkosti Miletičky mäsiarstvo, kde mávali takéto rarity, skús...

seraa
16. jan 2014

to si fakt myslite ze vsetko zive je k jedlu ??

no koment?

bubelko
16. jan 2014

http://www.fishontime.sk/sortiment.html
pozri tu 😉 nepoznam, len som nasla na nete

froschka
16. jan 2014

Co je na Tom divne ze niekto ma rad zabie stehienka? V Koreii jedia psy bezne ako u nas kurence. Ja mam Rada slimaky, a mozno by som aj okusila zabacie stehienka ale nesmela by som asi vediet co to je 😀

sissy27
16. jan 2014

@seraa žabie stehienka sú gurmánskou lahôdkou, z francúzskej kuchyne... dokonca existujú farmy, kde sa žaby chovajú práve na konzumáciu, rovnako ako sa chovajú kravy, prasatá či hydina kvôli mäsu... a áno, v podstate všetko živé je k jedlu, dokonca si to myslí aj väčšina šeliem 😀 odporúčam ti pozrieť si niektorý diel Man vs. Wild s Bearom Gryllsom, aby si videla, že naozaj sa dá zjesť všetko... niekedy je to totiž otázkou prežitia a toho, aby si sa sama nestala potravou 😀

ianitka
16. jan 2014

@lamarye tu by Ti mozno vedeli pomoct http://www.fishontime.sk/ - som nahodne vygooglila, ale vyzera, ze dodavaju aj do obchodov

h2
16. jan 2014

Písala si, že BA a okolie, neviem, aké široké okolie máš na mysli, ale vo Viedni zoženieš určite. Bohužiaľ, presnejšie neviem, ale nemal by byť problém zistiť. Alebo ak vieš v BA o nejakej reštaurácii, kde ich majú v ponuke (ja som v BA jedla žabie stehienka v dvoch reštauráciách, ale už je to dávno), tak sa ich skús opýtať.

stellamaris
16. jan 2014

skus skor vo Viedni,obchody s lahodkami by to mohli mat, mozno mrazene. Ja som zabie stehienka jedla ako dieta,boli robene na prirodno, chutili podobne ako kuracina. Drzim ti palce,aby si ich zohnala 😉

filipal
16. jan 2014

u nas su zaby chranene, nastastie

vroni
16. jan 2014

Vo Viedni na Naschmakrte ich mavaju (v "stankoch" s rybami) cerstve. Ale ceny su krute!
Inak ich mavaju v ponuke cinske a francuzske restauracie, treba sa spytat aj u nich....

westeast
14. máj 2015

Hello. Som Zabiar z Betliara dediny povestnej zabojedenim.;) Zabky ako zivocichy mam rad ako kazdeho ineho tvora. Stovky som som ich zachranil z nekrytych sacht, ciest etc. , ale stehienka beriem ako produkt vytvoreny clovekom na zaklade dopytu po nich. Proste by neboli, keby sme ich nechovali/nemnozili kvoli tomuto. Ale k teme: Ulica Na Pantoch Azijske Centrum, Bratislava, Raca. Velmi zaujimave veci ake inde nezozeniete.

papird
9. feb 2016

Zabacie stehienka kupis okrem ineho v Metre 😉

westeast
11. okt 2017

Ano. Tam som kupil prvý krát. Potom som ich tam uz nenasiel. Ale možno zlepšili dodávky.. ;)