Kde kúpiť pečené prasiatko na oslavu? Trnava

mitinka
3. jan 2011

Ahojte,malý bude mať rok a chcem na jeho oslavu pečené prasiatko.Na nete som nenašla nič 😒 Viete mi niekto poradiť,kto ich pečie a za akú cenu v Trnave a okolí?? Ak by bol dovoz bolo by super...Najlepšie by bolo pečené v peci 😉 Ďakujem za každú radu

olifcek
3. jan 2011

zajdi do masiarstva na dedine volajakej a mas to 😵

robivet
4. mar 2011

epčené prasiatko možeš objednat na www.akciesrobim.sk

kaja73
4. mar 2011

Nam upiekli v pekarni.Prasiatko sme zohnali sami a v pekarni sme sa dohodli.

kralicica
5. mar 2011

vie niekto o pečených prasiatkach v košiciach, resp. okolí? tiež by som chcela na 1. rok oslavu lebo nás bude dosť a je to take easy... napíšte mi do správy prosim

vrbovskabrigita
10. feb 2012

vie niekto o pečených prasiatkach v košiciach, resp. okolí?

stanislavkudlac
20. dec 2012

Posielam link na vyborne prasiatko zo Zahoria - som pravidelny zakaznik, maju velmi peknu facebook stranku:
https://www.facebook.com/PECENE.PRASIATKO.Borsk...

PS: prasiatko dokonca majitel privezie ku vam domov 🙂

mnam 🙂

ericap
20. dec 2012

Ahoj. my sme mali prednedavnom akciu na motokarach v Hlohovci a tam nam doniesli aj pecene prasiatko. piekli ho tusim v cerveniku, alebo leopoldove. prasiatko bolo do 25 kg a stalo cca 150 €. skus si ich najst na nete - ked inde nie, majitelia tych motokar ti urcite poradia.. ;) myslim, ze budu ochotni aj doviest za priplatok.

aduskatt
20. dec 2012

ja len tak, ze otazka je stara takmer dva roky🙂) asi uz maju po oslave

alexalex
12. jan 2013

Ahoj ja ich pečiem priamo v TRNAVE na Kopánke . Mán pec s ražnom . Objednávka asi 10 dní dopredu. Cena podľa hmotnosti a pripadná obloha. xanderban@gmail.com S pozdravom Alex

solar
2. júl 2014

https://www.facebook.com/pages/Pečené-prasiatko...
Možnosť doviezt celé slovensko Prasiatko pečie profesionálny kuchár 🙂

evulienkaslx
21. júl 2014

Ahojte, neviete poradit pecene prasiatko v Topolcanoch, pripadne Nitra a okolie? Vdaka

nina55
13. jan 2015

Ahojte Trnavčanky, ak sa neurazíte, ponúknem vám moju službu:
Pečiem domáce mäkkučké zemiakové lokše. V prípade ak by ste mali záujem, kludne ma oslovte do IP . Pečiem výlučne cez víkend a hotové čerstvučké lokšíky vám viem dodať v nedeľu alebo v sobotu. ....možnože by sa vám hodili k obedu

bublinka127
7. mar 2017

Ahojte, otváram túto tému, potrebovali by sme pečené prasiatko okolie Trnava...nemáte nejaký overený kontakt? dik

gaja78
14. máj 2018

@bublinka127 zdravim, zohnali ste nejaky dobry kontakt na pecene prasiatko? tiez zhanam