Koľko vydržia figúrky na tortu?

22. mar 2012  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
mia27
Registrovala sa 28. decembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 43 príspevkov. Okres Nitra.
 Ahojte, konecne som chcela malemu premierovo spravit tortu ja, nakupila som potah.hmotu, chcela som vymodelovat figurky, domcek a tak, ale idem necakane na operaciu ruky, tak to nebudem moct zrealizovat. Chcem sa spytat, ak by som porobila tie figurky atd teraz a drzala v chladnicke, bude to este o mesiac jeditelne??Aj keby som to zafarbila potr.farbou?Dakujem moc. emoticon
22. mar 2012 o 10:09  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
sladkasue (31 r.)
www.SLADKASUE.net
Zuzana Pravňanská PRO

Internetové obchody - Okres Trnava
PRO Shop: 1143 inzerátov
116

“Jesenné bundičky: http://www.sladkasue.net/sladkasue/eshop/73-1-Bundy”
(Dnes)

ak mas namysli marcipanove, tak vydrzia velmi dlho! sestra mala svadbu a na nej krasny hrad - preslo skoro 3/4 roka a hrad stale stoji ako pamiatka na jej krasny den. a nema ho v chladnicke emoticon
22. mar 2012 o 10:51  •  www.sladkasue.net  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dm1
42
Registrovala sa 19. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 10969 príspevkov a 5 albumov. Má 30 priateľov. Ilava.
 nedavaj to do chladnicky drz to normalne pri izbovej teploty len to daj do krabicky aby sa na to neprasilo. Jedle je to do zaruky hmoty ale ked si to chcete nechat tak to vydrzi daleko dlhsie. Ono to stvrdne ale na torte to zase mierne navlhne
22. mar 2012 o 10:53  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malapepka
26
Registrovala sa 14. januára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 336 príspevkov. Má 13 priateľov. Čachtice, okres Nové Mesto nad Váhom.
 Určite ti figúrky vydržia. Ja som si odložila ružičky zo svadobnej torty (sú to jedlé kvety z hmoty), mám ich v obyvke vo váze a sú stále krásne ako v deň svadby. Asi po 3 mesiacoch od svadby som dve ružičky dala neteriam na ochutnávku a stále boli jedlé. Jediná podmienka, aby ti vydržali, nesmú byť v chladničke!!!!! Je tam vlhko, okrem toho, že ti bude figúrka vlhnúť, mierne deformovať, môže sa ti roztiecť aj farba. A je dosť pravdepodobné, že by ti z chladničky aj napáchla. Ochráň figúrky pred prachom a ulož hocikde v izbe. Prajem veľa trpezlivosti pri vytváraní!
22. mar 2012 o 11:34  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lussy23
98
Registrovala sa 2. septembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 7067 príspevkov. Má 90 priateľov. Okres Púchov.
 My sme v škole bežne narobili kvietky či figúrky na torty skôr a na tortu dali až za mesiac, dva... . Postavičky , kvietky, lístky a ostatné ozdoby z modelovacej hmoty vydržia veľmi dlho, dokonca sa nič nestane keď sa nezjedia a nechajú na pamiatku. Ale treba ich dať do kuchynskej skrine. Do chladničky nie, lebo by zvhli.
22. mar 2012 o 16:51  •  Páči sa mi to

Podobné diskusie

Populárne albumy